0

@Lisek Również mam takie podejście, trzeba optymistycznie patrzeć w przyszłość I wierzyć w Xaviego I jego projekt

0

@JohnnyBarca I to się nazywa mądre zarządzanie klubem.Niestety za czasów kryminalisty Bartka to była patologia biznesu.Tyle lat straconych I jeszcze na ostry minus

1

@nico724 Raczej kupuję bezzborzową na naturalnych składnikach bez żadnych mączek. Ale dzięki za propozycję

1

@Pawci023x Zależy jaki pies, ja mam owczarka niemieckiego i karmię go hunters land, ma 50%mięsa I żadnych same dobre dla psa dodatki I witamy, no I cena taka w miarę.

0

Ostatnio mi ładnie wjeżdżała milka alpen milch bez dodatków, też polecam

1

@IronSanHybrid A to zawsze, kozackie aż ciężko odejść

0

@Ghotti Jeszcze drwala nie jadłem a wybieram się zaraz po dwa. Wart jest chociaż te 18 zeta?

0

@busquets5 Nawet pokusił bym się że za 3 latka oby tylko Haaland dołączył

5

@KrychaFCB No to grubo, jeszcze nam do Francuzów dużo brakuje ale przy tej mieszaninie Afro-Turko-Marokańskiej to wcale mnie to nie dziwi.

1

@Ferrantorres91 OK nie było tematu, zakończmy to, jest ok

0

@Ferrantorres91 A jak można nazywać kogoś co pisze takie teksty? Nie mam zamiaru się tutaj z tobą sprzeczać tylko następnym razem nie wyzywaj kogoś od ćpunów bo ja nigdy z tym nie miałem nic wspólnego a jeszcze wplątujesz w to moją mamę która jest już starszą kobietą.To wszystko

1

@AxelF Właśnie widać że temu dzieciakowi brakuje kultury I trochę szacunku.

0

@Ferrantorres91 Widzę że do obrażania kogoś kogo nie znasz I oceniania kim jest i co robi to jesteś pierwszy. Szacunku trochę kolego I daj sobie na wstrzymanie na przyszłość również do innych bo pewnie wiekowo to mógłbym być twoim ojcem czego bym się wstydził.

0

@MysticCat O sorki nie zauważyłem tvp, dzięki

0

Podeślij namiary proszę, dzięki z góry

0

@MysticCat Będzie gdzieś transmisja, bo bym sobie na moim kombo posłuchał

1

@DaPidejpi Witam

0

Komentarz usunięty

0

@Ferrantorres91 Te kolego naucz się pisać baranie I nie wyjeżdżaj do mnie z takimi tekstami bo nie wiesz z kim dyskutujesz

3

@Leooo Bywa ale da się z tym żyć. Tylko się nie chlastaj:)

4

@Dankhog He współczuję niektórym samopoczucia dzisiaj, ja nie piję 3,5 roku dobrze mi z tym ale leczcie się Panowie I świętujcie Nowy Rok. NAJLEPSZEGO!

1

@pikass14 Jak byś jej szpachlę z mordy ściągną to byś zmienił zadanie.

0

Julia ani mordy ani głosu, oh Julia

0

@QbAlca Prawdziwych artystów już nie ma to pewne bo prawdziwej muzyki analogowej też nie ma niestety

1

Dżejson powiedział że za rok za śpiewa za free bo teraz taki chajs mu Jacek wypłaci że więcej nie chce, gdyby ktoś nie zrozumiał

3

Przypomniałem sobie że kliszę do kibla muszę zanieść

0

@ściah No I elegancko Happy New Year!

3

@QbAlca Ja również nie przepadam za tego typu muzą ale Jest Sylwester i aż takich kompleksów to nie mam, wyluzuj zobacz jak ładnie tani tani robią:)

1

@ściah Cudownie się bawisz!

0

@icon3520 podpinam pod pytanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?