Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam wrażenie że NATO pogodziło się z utratą Ukrainy i zbroi wschodnią flankę.Nie chcą finansować zbrojnie Ukraińców tylko wolą kasę przeznaczyć na państwa wschodnie.A to była by tragedia niestety,a wojna trwała by letami I oni o tym wiedzą, ale zobaczymy.
0
@urbipl Nie ma mowy nawet
0
@urbipl Porażka, aż nie chce się wierzyć że specjalnie taką głupią nagrali bo że względu na reklamę aplikacji nie ściągnę
2
@pt9 Akutat o la ramble mi nie chodzi tylko radio, TV nosz kurr non stop ta głupkowata reklama
0
Te reklamy shopepe są tak denerwujące że szok,takie głupkowate.Nie wiem czy to tylko ja mam takie odczucia?
1
@Medium He, no to akurat zbieg okoliczności. Z tamtą nacją nie mam nic wspólnego:)
7
@Seba_89_ Niestety ale nasi w Anglii robią to samo.Biorą benefity na dzieciory I inne dodatki a siedzą w PL.Stary robi na budowie w uk i raz na jakiś czas żona z taborem wraca żeby mordę pokazać w razie kontroli Żeby mogli to jeszcze 500+ by brali nieroby jebane(przepraszam za słownictwo) ale mnie poniosło:)
0
@DaPidejpi Nato z USA są w stanie wygrać z ruskimi i chinolami w jednym czasie.Amerykanie są tak zaawansowani technologicznie I militarnie że głowa mała.USA to nie ruskie że tylko starszą a ledwie do Ukrainy weszli.Jak będzie potrzeba to znów zaskoczą świat jakąś dotąd nieznaną technologią.
2
@Emhyr Wydaje mi się że bayern na złość Lewemu nie puści go.Ten komentarz Lewego że odchodzi, mając ważny kontrakt, zapewne rozzłościł Khana a to wredny german jest.Ale to moje zdanie
2
@Comentateiro Masz rację ale niestety my na to wpływu nie mamy. Możemy nie oglądać a i tak cały świat to przedstawienie obejży I nabije im kabzę której zresztą mają jak lodu.A ofiary tego teatrzyku? A kto będzie o nich pamiętał? Ważne że messi i cr7 będą biegać po boisku.Taki jest ten perfidny, zgniły, zatruty przez pieniądze świat.
0
@Rust_Cohle tak, przechodzę do ataku I trzeba wszystko robić na odwrót
0
@Luciano99 hehe a to dobre jest
0
@qbuteq wiem, ale już teraz tak trzeba do tego podchodzić bo po dobroci I racjonalnie się nie da :)
0
@Criss18Barca Ja cały czas czekam na rozwiązanie afery końskiej.To tak lekko nie przejdzie.
65
Moderacjo! Prosimy więcej reklam bo jakoś 3 to tak mało.Proszę,dajcie tyle żeby trzeba było kopać z pół godziny zanim forum się otworzy.Z góry dziękujemy.
0
@patry295 Raczej miałem na myśli siebie.Oczywiście że każdy idzie spać i wstaje o której mu pasuje ale znowu 7h snu to nie jakoś dużo. Dla mnie iść spać wcześniej I wstać wcześniej jest lepiej niż odwrotnie.
5
@Benz A ja wstaję codziennie oprócz niedziel o 4 rano bez budzika już od dawna, a kładę się spać o 21.00. Ale powiem że czasami czuję zmęczenie mimo przyzwyczajenia.Powiem że warto tak rano wstawać bo o 6.00 już jesteś dawno na nogach a dzień cały przed sobą masz a to pozytywne uczucie.Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje. Pozdro I wstawaj jak najwcześniej bo życia szkoda na sen.
2
@gontex tak 3,4,5,6 strefa brud, kiła i mogiła jakiej nie spotkasz nigdzie.Byłem 17 lat i moja noga tam więcej nie postanie w tym syfie.Miłego zwiedzania
0
@Nolife1899 Ależ ty naiwny jesteś, przeszłość cię nie nauczyła że oni się wogóle nie zmienili jeżeli chodzi o styl gry. Archaiczny I łatwy do przeczytania dla wszystkich.My mamy bardzo słabych technicznie kopaczy którzy nie potrafią utrzymać się przy piłce I możesz tam diabła wsadzić na trenera a nic nie zrobi.
0
@Nolife1899 Może Tobie również by się przydał zimny kubeł? Ja nawet nie chciałbym jakiegoś fartownego remisu bo potem będą wychwalani jacy to oni są super bo z Hollandią zremisowali, chociaż i w to nie wierzę.Belgia nareszcie pokazała nam jaki mamy poziom futbolu.
0
@DLFCB To był tak prosty i wcale nie jakiś magiczny zwód żeby tak odlecieć w lewo jak to £ zrobił.Parodia jakaś
1
@gurales he dobre, ja to uczciwy Polak, tylko ksywka cygan. A hulajnoga kusi w media expert za 4600 niestety.
0
Ktoś posiada może hulajnogę elektryczną ducati scrambler cross-e sport? Bo mam na nią chrapkę ale opinii na jej temat to bardzo mało w necie.
1
@Hubsao Biedne dziecko, no cóż takie życie.
1
Wystarczy nagłówek przeczytałem I odechciało mi się czytać wywiadu.Jakoś na boisku nie widać tych najlepszych z najlepszych.
0
@ProMILs Też prawda ale po zachowaniu w miarę spokojne Ukrainki, zakładam że mocher się niepotrzebnie rozchulał.
0
@DonMatteo901 A wystarczyło tylko poprosić miło o chleb, ale nie trzeba się wydrzeć, zrugać bo się lewą nogą wstało.
0
@AdamaTraore Jak będziesz miał okazję to naprawdę warto, polecam
12
@AdamaTraore Pochodzę z Białegostoku I tylko tu chciałbym mieszkać ze względu na bliskość przyrody (mieszkam pod lasem w ciszy) i brak zgiełku jaki jest spotykany w wielkich miastach typu wawa, wrocław czy łódź. Białystok to moje idealne miejsce do życia.
0
@MesQueUnClub_87 Tylko we śnie, bez świadomości I bólu przynajmniej