Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kondziu88 to znaczy który mecz?
0
@Asthylath Ale przyszłość nie musi już być tak świetlana co już rywalizacja między nami i nimi nie raz pokazywała.
0
Coś tam jakoś smutno na śmietankowej stronie. Ale się nie dziwię, bo być znienawidzonym teraz przez prawie całą Polskę to musi boleć :)
1
@GeneralXavi Generale prować nas wodzu:)
0
@tomek8756 taki troszkę gebels, za długo chyba w tym bajernie przabywał.Zaraz w barcelonie złapie słoneczka to będzie spyk :)
2
Wylądował już Lewy czy w drodze powrotnej bo przysnęłem?
4
@Cvzx myślę że lewy ma ogromny szacunek do Xaviego za to jakim był piłkarzem geniuszem, ale również przede wszystkim jakim jest menagerem z wizją.I to go przekonało do przyjścia do Barcy
0
@KrychaFCB No nic wielkiego tutaj nie zrobił, ale I tak go uwielbiam
0
@Aveiro Ty chyba sobie żartujesz, jakie pytania, chłopie
0
Ta pani w tych okularach, no masakra jej słuchać
1
@Aveiro nie da się tego słuchać, jąkanie i mielenie o tym samym, wyszedłem
0
@Emhyr Chociaż by pomachał przez okno to by było pewne że tam jest kurczę.
0
@Gall Tamte czasy i tamci piłkarze już nie wrócą.To była inna generacja, grali z polotem, pressingiem i bajeczną techniką.Oby Xavi zbudował ekipę chociaż na wzór tamtego walca którego on sam przecież był dyrygentem.VeB
3
@Hubsao Tak, dlatego warto poczekać I dać mu szansę wykazania się, ale się nie podpalać za mocno żeby się nie rozczarować.Oby dał nam dużo radości
0
Witam wszystkich w tą deszczową niedzielę całą ramblę. Odnośnie Roberta to jestem przeciwny temu transferowi do nas ze względów że jakoś mi on tu nie pasuje, do naszej filozofii gry. Ale po przeczytaniu kilku naprawdę mądrych komętarzy zaczynam znajdywać dużo plusów tego transferu.Ma te 34 lata ale forma jest I to porządna, chęć do gry pewnie ogromna bo przecież wie że gra w barcy to coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.No I jest walczakiem, bramkostrzelnym a taki nam jest potrzebny.No i ostatnie moje przekonanie dlaczego tu chciał przyjść to Xavi, legenda, cudowny piłkarz ze świetną filozofią prowadzenia barcy.Robert powodzenia i daj nam wiele radości. VEB
0
@Zbyszard Ale tego już się nie da rozwinąć, to przecież łatwo zrozumieć
0
@Rastafarnianin witamy w młynie, ciekawe jak długo wytrzymasz?
0
@MrPGG Jak biały dym z komina poleci to dajcie znać, opanujcie się panowie.
0
@Rust_Cohle Nie będę wchodził w dyskusję jak nie wiesz o co chodzi.Jego technika użytkowa dla mnie jest archaiczna jak i styl gry.Do bundesligi pasował, zobaczymy jak będzie w la liga czy dadzą mu pograć ale życzę mu jak najlepiej.
1
Nie jestem zwolennikiem Lewandowskiego w barcy ani jego stylu gry, no ale jak ma strzelać ważne bramki to niech przychodzi.Oby tylko za stylem barcy i techniką nadążył bo raczej o formę mimo 34 lat jestem spokojny.Ale apeluję o nie podpalanie się za mocne za wczasu bo może być niewypałem a już mnie paru pewniaków rozczarowało
1
@escarabajo I właśnie dlatego nie oglądam tej naszej patoligi już od dawna.To pokazuje gdzie jesteśmy I jak daleko za średniakami tak naprawdę. Porażka
1
@Lautaro W białymstoku leje niestety, ale kawka też smakuje, miłego dnia wszystkim
0
@hardmind Pszczoły 100×większe to na pewno :)
0
@joloskyy A kto ci powiedział że każdy chłoniaka jest złośliwy? Bo to nie prawda
0
@hardmind No chyba że ale życzę mu zdrowia bo te cholerstwo dopada coraz więcej ludzi.
5
@Criss18Barca Jak nie złośliwy to wyjdzie z tego bez problemu.80% ludzi chorych na chłoniaka zdrowieję w pełni.
0
@Borneo Masz rację a ja nigdzie nie napisałem że popieram pis.Wręcz przeciwnie bo też mają swoje za uszami, a odniosłem się do tych dwóch partii.A Tusk już swoje 5 min miał jako premier i też nie błyszczał a to się pamięta.
1
Konwencja PO.Oczywiście te konwencje partyjne to zwykła pokazówka jacy to oni są rodzinni bo z dziećmi poprzychodzili.Robią przedstawienie a ludzie wierzą w to.Tak po Amerykańsku,z rozmachem ah szkoda gadać.
0
@P33ck Akurat nie siedzę, możesz być spokojny
0
@JimMorrisonFCB Bzdura mówisz,nie był bym tego taki pewny.