Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamilos84 Bezapelacyjnie, do samego końca, mojego lub jej. VeB
0
@Gaz Cały czas jestem na nie dla Leo.Nie dlatego że nam nie pomoże ale dlatego że pogra max 2 sezony, będzie progress a potem Messi odejdzie i będziemy mieli drugi zjazd formy piłkarzy bo drużyna uzależni się ponownie od Leo.Zdania nie zmienię, budujemy ekipę bez niego. VeB
0
@GeneralXavi Heinz ale ten w szklane butelce, w biedronce na święta jest czasami rzut.Najlepszy
0
@Volk To ruskie zrobili.
0
@masq Zauważyłem że ta wojna robi się taką normą jak gdyby nic się nie działo.Jeszcze trochę to będziemy grać mecz w LM a obok będą bombardować a nikt na to nie zwróci uwagi bo mecz ważniejszy.
0
@Medium Ta eskalacja jest coraz większa I naprawdę mnie to martwi, bo jeszcze dzisiaj białorusy do ruskich się podłączyli to już nie jest wesoło.Puki co ja rozumiem że trzeba normalnie żyć ale jakoś mam wrażenie że ludzie nie zdają sobie sprawy co może nas Polaków I Europejczyków spotkać.Robi się naprawdę poważnie.
0
@pt9 Już to pisałem,jeżeli chodzi o Dembele to on tak już będzie grał, to jego styl 1000ca strat dopiero asysta albo bramka.Trzeba się do tego przyzwyczaić bo ja progressu w tym aspekcie nie widzę.Jest szybki bardzo ale to wszystko co oferuje.
43
@GeneralXavi Laporta:Robert wiesz taka sprawa, masz nr do Szymka? Tak już dzwoniłem.
0
Niby wczorajsza gra nie wyglądała źle, tego nie można powiedzieć, ale martwi mnie ta niemoc w strzelaniu bramek I trochę brak pomysłu w rozgrywaniu.Chęci I zaangarzowanie to nie wszystko.Lewy wczoraj jak dziecko we mgle i on martwi mnie najbardziej czy nie zawiesił się na zbyt długo.Bo to on ma przedewszystkim zapewniać nam punkty.Dembele już lepszy nie będzie, jest skazany na grę w kratkę z tysiącem strat.Gavi,Pedri top, Busquets wczoraj na plus.Zobaczymy jak to będzie wyglądało w środę, ale naprawdę nie nastawiajcie się na fajerwerki bo nawet skromne 1-0 będzie sukcesem.
0
A nie no jutro to będzie wielka euforia na La bambie bo uda się wygrać z celtą i zamazać chociaż na chwilę te baty z LM.Ale ja czekam na rewanż z Interem na CN i już w razie kolca w cztery litery dla Xaviego nie będzie tłumaczenie.
0
@Deviler Wy tu w kółko o tym hochlandzie jaki to on jest bajeczny, ile to by u nas nastrzelał i wogóle.Nie,u nas by tak nie strzelał bo nawet Lewy który każdy widział co wyprawiał w bajernie a w barcelonie ma problemy i choć byś tu diabła wsadził to nic nie zrobi bo mamy taki system że jest klepanie 100 podań z czego nic nie wynika a w city hochland gra z inną ekipą i innym managerem.Więc na dzień dzisiejszy możemy powalczyć z ogórkami bo ekipy z topu będą nas zjadać.Barca Pepa przed którą każdy był już posrany w tunelu już nie wróci.Trzeba liczyć na jakiś cud, że Xavi coś wymyśli genialnigo co zrobi z tej drużyny walec który będzie mógł rywalizować z najlepszymi.
0
Dziwnie się patrzy na Aube a dopiero co u nas kopał
0
@Borry Hehe no pewnie, teraz niech ogórki płacą, gorzej jak nie zapłacą.
3
@Comentateiro Prawda jest taka że jeżeli rewanże przegramy to Xavi nie jest już w stanie wycisnąć więcej z tego zespołu, a to dlatego że ma za mało doświadczenia w trenerce na tym poziomie.W Katarze z ogórkami to sobie mógł radzić ale nie na europejskim podwórku.
0
@Cvzx Jeżeli o taki model drużyny z takim systemem gry Xaviemu chodzi to może być jego początek końca jako managera.
2
Przed meczem Xavi mówił że wyciągneli wnioski po spotkaniu z Bayernem.Nie,nie wyciągneli i nie zrobią tego po Interze.Odnoszę wrażenie że jeżeli Xavi zostanie przy tym systemie gry to w rewanżu z gebelsami nie będzie co zbierać na camp nou.
0
@bady48 W punkt kolego, ale czy Xaviego będzie jeszcze stać na wykrzesanie czegoś więcej z nich to się okarze.
3
Niestety ale co do Dembele to bądźcie pewni że on już będzie tak grał niestabilnie. Raz będzie zachwycał a następny mecz 150 strat i jeden strzał w zegar.To jest taki typ piłkarza niestety, niechlujny jest bardzo z gry.
0
Mam wrażenie że Xavi dużo więcej nie wyciśnie z tego zespołu.Obym się mylił, a co do meczu to byłem pewien że oni go zremisują albo w dupę bo wyjazdy mamy tragiczne.A na La bambie wczoraj euforia, optymizm przesadzony 3,4,5 dla barcy, jedziemy z nimi. Ludzie inter gra u siebie, to nie ogórki I będzie ciężko. Xavi mnie zawodzi pod względem taktycznym, spodziewałem się lepszej gry.
0
Czy dalej według Xaviego ten mecz jest ważny ale nie najważniejszy?
2
A tu pisali 3,4 dla barcy, optymistów bez głowy mnóstwo.Ludzie, to nie barca Pepa że jechaliśmy kogo tylko chcieliśmy.Z ogórkami to sobie możemy pogrywać ale jak już ktoś mocniejszy to brak pomysłu i skuteczności.Słabo to widzę ogólnie
0
@JaroCoach Tylko żeby putin nie pokrzyżował jego planów, bo to odległy temat.
0
@kamilop Podpisuję się pod tym jak by co i nie jestem odklejony.
0
@pt9 Jak leci na ciebie to idź nago, i tak ją masz.
5
@Comentateiro A ja powiem szczerze że najczęściej miałem biegi na 1500m a w tym czasie wuefista zajmował się panią od biologii bo między nimi była chemia:)
0
@kuz Oj lepiej się nie podpalać za wczasu bo gramy w Milanie a tam będzie gorąco na trybunach to jedno a drugie na wyjazdach niestety ale gramy często poziom okręgowy jak dobrze pamiętam więc proszę wszystkich o wstrzymanie z podejściem za bardzo optymistycznym.Obym się miło zaskoczył VeB
0
@Tom0VeB Ale ja o tobie nie mówię, tylko o redaktorze Morozowskim, więc nie wiem do kogo pretensje.
1
Kurdę jak mnie wkurzają redaktorzy którzy prowadzący programy, zapraszają gości do rozmowy, a sami im nie dają dojść do głosu i przerywają wypowiedzi.A takim jest Morozowski którego lubię ale bardzo mnie to irytuje w nim. Człowieku, zapraszasz gości to daj się wypowiedzieć.
0
@Medium A potem pszyjechała babcia z dziadkiem po wnuczkę I okazał się że są pod wpływem amfy I są dodarkowo poszukiwani za napad na bank.
5
@El dominatore Tak szczerze to nie był jakiś pass z kosmosu, wiele takich było.To co można powiedzieć o zagraniach Pana Iniesty ja pytam? he