1

@Medium Tego się po prostu nie da skomentować, to jest coś co wykracza poza wszelkie ramy.

0

@LS Już niestety takie zbrodnie nie dziwią bo są na porządku dziennym,a będzie coraz gorzej patrząc na dzisiejszą tiktokową młodzież.

0

@FcPortoFan1999 No tak, tylko to że Pike pozostawia Barcę na liderze to tak śmiesznie brzmi, jakby to dzięki niemu barca była pierwsza, ale ok niech będzie, ja będę raczej pamiętał go średnio bo nie ukrywam ale nie przepadałem za nim więc płakać nie będę.

1

@Jano1708 Przed ostatni w tym roku, więc trzeba obejżeć cały bez względu na porę, dopiero w Sylwester będą derby z buractwem zza między.

0

@DonMatteo901 Kryminał panie kochany, to jest po prostu Kryminał.

1

@FcPortoFan1999 Akurat w sytuację tabeli LL to on wkładu ani wpływu na to nie miał, ale już w odpadnięcie z LM to zawdzięczamy mu dużo.Adios panie Pike.

1

I tak powinien zareagować Xavi na losowanie LE. Już nie możemy doczekać się pojedynku z United.Tak panie Xavi, a nie obsrywać zbroję na dzień dobry.

0

@AmigoBlancos My mamy szansę powalczyć z arabami bo o Argentynie i Meksyku to zapomnijcie, więc z grupy nie wyjdziemy i nie ma nawet co pompować dziurawego balona.I tak kibicuję Hiszpanom jak zawsze bo wiara w reprezentację PL aby chociaż z grupy wyszli już dawno wygasła.

0

@mientusek1407 Według trenera Xaviego to my już przegraliśmy obydwa mecze a największym przegranym to będzie on.

1

Aż nie wierzę że on tak powiedział, jeżeli tłumaczenie było dokładne to zawiodłem się na Xavim.Skandaliczna wypowiedź, z braku pewności siebie, zaufania do drużyny I wogóle co on tam robi? I my mamy wygrać LE? To jest żart!

1

@siuuu O kurde, do tego jeszcze nie doszedłem ale kto wie? To ostre jazdy masz:)

3

@siuuu mam to samo, taka cholera niemoc

0

@Rl9k1nG Witamy i dziękujemy, wzajemnie. A i życzę Tobie i wszystkim aby nie musieli czytać więcej na tej stronie dyrdymałów że Leo wróci do barcy jako piłkarz, zapomnijcie bo nie wróci I proszę sobie nie robić żadnych nadziei.Miłego dnia

1

@siuuu Ha wyluzuj kolego, cygan to tylko ksywka a z tymi podludźmi nie mam nic wspólnego. Pozdrowionka

3

@siuuu A ja zawsze wiedziałem że ci co to robią muszą być największymi idiotami.

0

Chce mu się tyle biegać żeby tak pier... olić sytuacje, to ja mu się naprawdę dziwię

0

@Kazragore nie nie ma gola możesz pić dalej:)

0

Skuteczność poraża, 1000 sytuacji i ani jednej bramki, nawet karny spartolony, aaaa nie czekajcie komaaaarrrr w końcu

0

@SelloutCrowd Przecież to Xavi odpowiada za wyniki barcy a nie piłkarze XD

0

Jeżeli my z takimi ogórami walimy łbem o ścianę to sobie już sami zadajcie pytanie, czy Xavi ma jeszcze plan b,c na tą drużynę bo zaczynam mieć wątpliwości.

0

@daniel32778 Ale Kim dzon dzwon myśli że ma wielki potencjał:)

0

@draxidox Ta pani sobie pomyślała, co za dzban.

1

@Kgorecki2500 Mówisz I masz

1

@Rust_Cohle Nawet się nie chce oglądać, tym bardziej że już po ptokach.Walkowerem by oddali i by było z głowy:)

2

Komentarz usunięty

2

@El dominatore Nic nowego, mieszkałem w Londynie 19 lat(naprawdę) pracowałem, żyłem a wyjechałem tam w 2001, takie bydło co tam się już rodzi, najczyściej czarni i rodowici anglicy zmutowani to ja jestem w naszym pięknym kraju szczęśliwy I tego nie muszę oglądać.Piszą sprejami w środku w autobusach jak jadą do szkoły albo wracają, demolują wszystko a kierowcą się śmieje bo nic nie może zrobić a policja stoi I patrzy aż bydło się znudzi tym. Bo przecież gówniarza nie dotkniesz bo pujdziesz siedzieć.Tragedia, doceniajmy nasz kraj.

0

@Kidd To dzięki za przypomnienie

1

Jak można przez 90 min nie oddać celnego strzału na bramkę przeciwnika? Czy wogóle barcy coś takiego się wcześniej przytrafiło bo nie przypominam sobie.To chyba pokazuje nasze miejsce w szeregu.

1

@Pawello328 Przedewszystkim mamy kontry za wolne albo ich wogóle nie ma, a w obecnej piłce najwięcej bramek pada po szybkich kontrach, wszystko.

0

A Xavi na konferencji "me voy" a la bamba w skowronkach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?