1

Komentarz usunięty

0

@paweldunajecfcb To już teraz można się domyślić co Lewy powiedzi Messiemu po meczu.Dziękuję Leo że się ulitowaliście nad nami:)

0

@RosjaninBut Naprawdę, ten artykół otwiera oczy I daje do myślenia że my tak naprawdę to nie wiemy jaki plan mogą mieć Amerykanie.Trzeba pamiętać że Jankesi zawsze jak byli zaangażowani w jakiś konflikt to musieli wyciągnąć z tego jakieś korzyści.Mam wrażenie że pomoc Ukrainie jest większym planem USA niż tylko odzyskanie terytoriów Ukrainy.A może trzeba potem schwytać Putina, tak jak Sadama, albo Osamę?Rosja się wykrwawi a USA skorzysta z sytuacji.Oj może mnie poniosło, już sam nie wiem.

9

@kuz Któregoś dnia obudzimy się nie z ręką w kiblu, ale całym łbem.Tej karuzeli żenady w tym kraju już się nie da zatrzymać niestety.Odcinam się o tego typu gnoju jak tik tok, celebryctwa,infuencerstwa, lgbt+-#&?. itp itd

0

@Medium Ta maszkara z sexem nie ma nic wspólnego

0

@draxidox Lato kojarzy się tylko z jednym, beton, złodziejstwo, kolesiostwo, krętactwo.

0

@draxidox Zaraz za rogiem dwa liście dostanie i się naprostuje.

0

@BorzyKrzys Ja akurat od wspierania tęczowych jestem daleki ale że ona ich wspiera to jest jej prawo a dla mnie obojętne bo i tak nie jestem jej fanem.

0

@NeKenI Mądra teza, ale najtrudniej zdefiniować ten drugi dzień.

1

@Conradxc Sobie:)

1

@HighestInTheRoom I cyk tatarek na tależyku że świeżą bułeczką:)

2

Odnośnie meczu to często przyczyn porażki szuka się w sędziowaniu.Oczywiście,Lahoz zabłysną dzisiaj ale gra Blaugrany nie napawa optymizmem.Jeżeli tak ma wyglądać reszta sezonu to nie widzę w Xavim mesjasza, który mógłby tchnąć w tą ekipę coś więcej niż w tamtym roku.Obym się mylił bo byłem i jestem zwolennikiem jego myśli szkoleniowej ale jestem zawiedziony jak do tej pory.Początek był obiecujący.

4

@GeneralXavi A mój lata po ogrodzie I szczeka bo myśli że ruskie idą.

0

Ten alanek to taki raperek z pod klatki

1

@RoberDzik Może ciebie boli bo tak pragniesz legalizacji tego tworu patologicznego.

0

@IronSanHybrid To teraz pakuj się do samolotu i won tam do braci i sióstr blm

0

@Faro współczuję naprawdę

3

Komentarz usunięty

1

@Kazragore Delektuję się Fleetwood Mac właśnie, bo to co leci w tv to nieporozumienie.

0

@barcelonaLM To tęczowe nasienie ostro się rozlało, aż smród poszedł.

0

Co to za glonojad?

0

@Adran360 Ta żaba ormiańska? daj pan spokój.

0

Słuchajta, przyjmę księdza po kolędzie, wstęp 1200 zł. Może ktoś coś?

0

@jaras121 Jej to ja ne zniese

1

Komentarz usunięty

0

No jeszcze Defis można się pośmiać I posłuchać.Przy tej reszcie jest kozakiem

1

@Rust_Cohle He chyba muszę nick zmienić bo ludzie się nabierają

2

A ten zenon to kto? Bo chyba pierwszy raz widzę? Mam nadzieję że będzie przez najbliższe 10 lat bo niezły jest.

2

A teraz łikend ze swoim hitem nagranym przed murzynami.Kurr..a czy w tym państwie już nie ma innych gwiazdorów

0

Co to za mutant w tej peruce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?