Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@paweldunajecfcb To już teraz można się domyślić co Lewy powiedzi Messiemu po meczu.Dziękuję Leo że się ulitowaliście nad nami:)
0
@RosjaninBut Naprawdę, ten artykół otwiera oczy I daje do myślenia że my tak naprawdę to nie wiemy jaki plan mogą mieć Amerykanie.Trzeba pamiętać że Jankesi zawsze jak byli zaangażowani w jakiś konflikt to musieli wyciągnąć z tego jakieś korzyści.Mam wrażenie że pomoc Ukrainie jest większym planem USA niż tylko odzyskanie terytoriów Ukrainy.A może trzeba potem schwytać Putina, tak jak Sadama, albo Osamę?Rosja się wykrwawi a USA skorzysta z sytuacji.Oj może mnie poniosło, już sam nie wiem.
9
@kuz Któregoś dnia obudzimy się nie z ręką w kiblu, ale całym łbem.Tej karuzeli żenady w tym kraju już się nie da zatrzymać niestety.Odcinam się o tego typu gnoju jak tik tok, celebryctwa,infuencerstwa, lgbt+-#&?. itp itd
0
@Medium Ta maszkara z sexem nie ma nic wspólnego
0
@draxidox Lato kojarzy się tylko z jednym, beton, złodziejstwo, kolesiostwo, krętactwo.
0
@draxidox Zaraz za rogiem dwa liście dostanie i się naprostuje.
0
@BorzyKrzys Ja akurat od wspierania tęczowych jestem daleki ale że ona ich wspiera to jest jej prawo a dla mnie obojętne bo i tak nie jestem jej fanem.
0
@NeKenI Mądra teza, ale najtrudniej zdefiniować ten drugi dzień.
1
@Conradxc Sobie:)
1
@HighestInTheRoom I cyk tatarek na tależyku że świeżą bułeczką:)
2
Odnośnie meczu to często przyczyn porażki szuka się w sędziowaniu.Oczywiście,Lahoz zabłysną dzisiaj ale gra Blaugrany nie napawa optymizmem.Jeżeli tak ma wyglądać reszta sezonu to nie widzę w Xavim mesjasza, który mógłby tchnąć w tą ekipę coś więcej niż w tamtym roku.Obym się mylił bo byłem i jestem zwolennikiem jego myśli szkoleniowej ale jestem zawiedziony jak do tej pory.Początek był obiecujący.
4
@GeneralXavi A mój lata po ogrodzie I szczeka bo myśli że ruskie idą.
0
Ten alanek to taki raperek z pod klatki
1
@RoberDzik Może ciebie boli bo tak pragniesz legalizacji tego tworu patologicznego.
0
@IronSanHybrid To teraz pakuj się do samolotu i won tam do braci i sióstr blm
0
@Faro współczuję naprawdę
3
Komentarz usunięty
1
@Kazragore Delektuję się Fleetwood Mac właśnie, bo to co leci w tv to nieporozumienie.
0
@barcelonaLM To tęczowe nasienie ostro się rozlało, aż smród poszedł.
0
Co to za glonojad?
0
@Adran360 Ta żaba ormiańska? daj pan spokój.
0
Słuchajta, przyjmę księdza po kolędzie, wstęp 1200 zł. Może ktoś coś?
0
@jaras121 Jej to ja ne zniese
1
Komentarz usunięty
0
No jeszcze Defis można się pośmiać I posłuchać.Przy tej reszcie jest kozakiem
1
@Rust_Cohle He chyba muszę nick zmienić bo ludzie się nabierają
2
A ten zenon to kto? Bo chyba pierwszy raz widzę? Mam nadzieję że będzie przez najbliższe 10 lat bo niezły jest.
2
A teraz łikend ze swoim hitem nagranym przed murzynami.Kurr..a czy w tym państwie już nie ma innych gwiazdorów
0
Co to za mutant w tej peruce?