Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcuśl Psl zmieniło się od tamtej pory z prezesem na czele
0
@Katalończyk 99 Akurat mu nie ufam, to nie znaczy że mógłby źle rządzić lub mieć złe intencje
0
@Cou7_ley Nie to nie mój typ zdecydowanie, źle mu z oczu patrzy.
1
W Erze złodziejskich partii takich jak pisiory, tuski i lewactwo skłaniam się coraz bardziej ku Hołownia-Kosiniak.Wszyscy pięknie mówią oczywiście, czego to nie zrobią ale niech ktoś weźmie stery nad tą tonącą łajbą zwaną Polską kto jeszcze nie rządził a wydaje się rozsądnym. No dawać swoje typy Panowie, co sądzicie o tej koalicji?
2
@AlwaysBlaugrana Nie od dzisiaj naród jest naiwny i głupi. Już pisiory szykują jakąś przynętę na wyborcę.
2
@Klaudiaa8 Dzięki maleńka:)
2
@AmigoBlancos Zapewne w trakcie pontyfikatu zrobił bardzo dużo dla Polski i Swiata więc tego mu nikt nie odbierze, a i pedofilem też nie był, ale taki jakiś niesmak po tym reportażu został.Ale nie mi go sądzić.
1
@Recha_0684 Powiem szczerze że nie lubię gei, Lgbt, genderów i im podobnych i to też gówno powinno kogo obchodzić:)
0
@Dembouz1899 Jak zechce podwoić swój majątek to pójdzie do Newcastle za Marsjańskie dolary, a jak zależy mu na trofeach to City.
0
@ChessInfo Nie będę się rozwijał co dają bo każdy wie, ale mogę tobie powiedzieć co PO da, Nic!jeszcze zabierze.
0
@pyra92 Nie jestem za Pisem ani za Po ale gwarantuję Wam że jak PO dojdzie do władzy to wtedy dopiero zobaczycie co to znaczy okradanie państwa i obywateli.Oni już rządzili i wiadomo jak było, ale teraz nie daj Boże wygrają wybory to już nigdy władzy nie oddadzą.Zrobią z Polski sprzedajną dziwkę dla niemców.Ja widzę i wiem co pis robi ale jeszcze jakoś jest nie najgorzej bo coś tam dają.Ale jak PO zarządzi to osiwiejecie.
0
@Wierzbin przecież napisałem że barubar wpappe
1
Już po raz kolejny przekonujemy się że miliony nie grają.I tak ma być zawsze.No i gdzie jest ten najlepszy piłkarz wpappe? Wszystko
1
@-barca4ever- Na TV. Ludowa Borek i Żewłakow
0
@fcbarcafan19 spasiba
0
Kto dzisiaj komentuje w tv. Ludowej
2
@Pawel13sz To znaczy nikt, bo obecni to potykają się o własne nogi.Chłop jest pewnie załamany jak zobaczył gwiazdy ekstraklapy.
2
@Emhyr 300m za Pedriego to promka
0
@Amok97 Bierz pan bo tanio to już było.
2
@MesQueUnClub96 To patrz żebyś nie musiał niedługo głosować na partię Jednaja Rasija.
1
@zodiak_10 Uwierz, jak kładę się spać to myślę o Leo że jest najlepszy, a jak się budzę to szybko sprawdzam czy coś się nie zmieniło.
0
@Ksavix Spoko, dzięki również i poczekajmy jeszcze, może wyjdą na jaw jeszcze jakieś dowody na ten temat które ciebie przekonają.
0
@Ksavix No to ja już w tym temacie zakończyłem.
2
@Ksavix To musisz obejżeć wtedy sam ocenisz czy to prawda czy jakiś może blef. Ale warto pamiętać o jednym że producent tego reportażu i ci co tam występują muszą mieć wiarygodne i prawdziwe dowody na to, bo przecież będą musieli to przedstawić,gdyż szerzenie takich nieprawdziwych info jest karalne i byliby wogóle nie wiarygodni.Ale sam ocenisz
0
@Ksavix Oglądałem wczoraj uważnie i dowody są nie zbite.Tym bardziej że analitycy potwierdzają autentyczność.A dzisiaj jest mnustwo komentarzy ludzi z dziedziny.
3
@Ksavix Część dowodów jest na papierze z Kurii czy tam SB
8
@siuuu No to już widzę że tobie to JP2 osobiście musiałby potwierdzić że wysłał do Austrii owego pedofila Sadusia żeby mu dupę ratować a o ofierze to już zapomniał.I to akurat jest na papierze z SB czy tam ipn.Ale ty przecież w nic nie uwierzysz.
5
@siuuu Aha to poczekajmy jeszcze, może JP2 w stanie z grobu i sam się przyzna.Za dużo dowodów kolego.
4
@siuuu Nie chodzi o upadek wiary, ale o prawdę, bolesną ale prawdę.
14
@Comentateiro Dokładnie, i to mnie najbardziej denerwuje że są na to twarde dowody a ktoś ci powie że gadać to sobie każdy może. No szczyj im w oczy to powiedzą że ciepły deszcz pada.