0

@barcuśl Psl zmieniło się od tamtej pory z prezesem na czele

0

@Katalończyk 99 Akurat mu nie ufam, to nie znaczy że mógłby źle rządzić lub mieć złe intencje

0

@Cou7_ley Nie to nie mój typ zdecydowanie, źle mu z oczu patrzy.

1

W Erze złodziejskich partii takich jak pisiory, tuski i lewactwo skłaniam się coraz bardziej ku Hołownia-Kosiniak.Wszyscy pięknie mówią oczywiście, czego to nie zrobią ale niech ktoś weźmie stery nad tą tonącą łajbą zwaną Polską kto jeszcze nie rządził a wydaje się rozsądnym. No dawać swoje typy Panowie, co sądzicie o tej koalicji?

2

@AlwaysBlaugrana Nie od dzisiaj naród jest naiwny i głupi. Już pisiory szykują jakąś przynętę na wyborcę.

2

@Klaudiaa8 Dzięki maleńka:)

2

@AmigoBlancos Zapewne w trakcie pontyfikatu zrobił bardzo dużo dla Polski i Swiata więc tego mu nikt nie odbierze, a i pedofilem też nie był, ale taki jakiś niesmak po tym reportażu został.Ale nie mi go sądzić.

1

@Recha_0684 Powiem szczerze że nie lubię gei, Lgbt, genderów i im podobnych i to też gówno powinno kogo obchodzić:)

0

@Dembouz1899 Jak zechce podwoić swój majątek to pójdzie do Newcastle za Marsjańskie dolary, a jak zależy mu na trofeach to City.

0

@ChessInfo Nie będę się rozwijał co dają bo każdy wie, ale mogę tobie powiedzieć co PO da, Nic!jeszcze zabierze.

0

@pyra92 Nie jestem za Pisem ani za Po ale gwarantuję Wam że jak PO dojdzie do władzy to wtedy dopiero zobaczycie co to znaczy okradanie państwa i obywateli.Oni już rządzili i wiadomo jak było, ale teraz nie daj Boże wygrają wybory to już nigdy władzy nie oddadzą.Zrobią z Polski sprzedajną dziwkę dla niemców.Ja widzę i wiem co pis robi ale jeszcze jakoś jest nie najgorzej bo coś tam dają.Ale jak PO zarządzi to osiwiejecie.

0

@Wierzbin przecież napisałem że barubar wpappe

1

Już po raz kolejny przekonujemy się że miliony nie grają.I tak ma być zawsze.No i gdzie jest ten najlepszy piłkarz wpappe? Wszystko

1

@-barca4ever- Na TV. Ludowa Borek i Żewłakow

0

@fcbarcafan19 spasiba

0

Kto dzisiaj komentuje w tv. Ludowej

2

@Pawel13sz To znaczy nikt, bo obecni to potykają się o własne nogi.Chłop jest pewnie załamany jak zobaczył gwiazdy ekstraklapy.

2

@Emhyr 300m za Pedriego to promka

0

@Amok97 Bierz pan bo tanio to już było.

2

@MesQueUnClub96 To patrz żebyś nie musiał niedługo głosować na partię Jednaja Rasija.

1

@zodiak_10 Uwierz, jak kładę się spać to myślę o Leo że jest najlepszy, a jak się budzę to szybko sprawdzam czy coś się nie zmieniło.

0

@Ksavix Spoko, dzięki również i poczekajmy jeszcze, może wyjdą na jaw jeszcze jakieś dowody na ten temat które ciebie przekonają.

0

@Ksavix No to ja już w tym temacie zakończyłem.

2

@Ksavix To musisz obejżeć wtedy sam ocenisz czy to prawda czy jakiś może blef. Ale warto pamiętać o jednym że producent tego reportażu i ci co tam występują muszą mieć wiarygodne i prawdziwe dowody na to, bo przecież będą musieli to przedstawić,gdyż szerzenie takich nieprawdziwych info jest karalne i byliby wogóle nie wiarygodni.Ale sam ocenisz

0

@Ksavix Oglądałem wczoraj uważnie i dowody są nie zbite.Tym bardziej że analitycy potwierdzają autentyczność.A dzisiaj jest mnustwo komentarzy ludzi z dziedziny.

3

@Ksavix Część dowodów jest na papierze z Kurii czy tam SB

8

@siuuu No to już widzę że tobie to JP2 osobiście musiałby potwierdzić że wysłał do Austrii owego pedofila Sadusia żeby mu dupę ratować a o ofierze to już zapomniał.I to akurat jest na papierze z SB czy tam ipn.Ale ty przecież w nic nie uwierzysz.

5

@siuuu Aha to poczekajmy jeszcze, może JP2 w stanie z grobu i sam się przyzna.Za dużo dowodów kolego.

4

@siuuu Nie chodzi o upadek wiary, ale o prawdę, bolesną ale prawdę.

14

@Comentateiro Dokładnie, i to mnie najbardziej denerwuje że są na to twarde dowody a ktoś ci powie że gadać to sobie każdy może. No szczyj im w oczy to powiedzą że ciepły deszcz pada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?