Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gaviemu tylko Xavi potrafi buty wiązać więc gebelsy wypie... alać.
0
@FcPortoFan1999 A może by to tak te gwiazdeczki się w końcu obudziły i zaczęły grać, bo naród już czeka długie lata na jakieś sukcesy.
0
@Deviler Tak, tylko to że mentala nie mamy to on widzi, ale u niektórych brak umiejętności to aż poraża.To zapewne też widzi.I jest pytanie czy z tymi dziadami, gwiazdkami on jest w stanie cokolwiek zdziałać.Zobaczymy,ale słabo to widzę.Oczywiście w przypadku jakieś minimalnej wygranej z Albańczykami, znów będą bogami futbolu w tym kraju.
0
@Deviler Po dzisiejszym meczu będziecie Santosza zwalniać.
0
@Kinginiesta Ale przecież na Rambli to sami dyrektorzy sportowi i księgowi.Wiedzą kto przyjdzie i odejdzie, kiedy Messi wróci, i ile jest kasy do wydania.Ja to jak czytam czasami te komentarze tych sezonowców i ekspertów, to mam wrażenie jakby tu średnia wieku była 14 lat.
0
@FcPortoFan1999 No to się zdziwisz bo z Albańczykami będzie jeszcze ciężej.
1
@A4ron Maroka to jak pamiętasz to większość nie dała rady ogarnąć.Więc to nie był przypadek.
3
Szkoda mi tego Santos za. On już chyba zatrybił w jaki gnój się wpakował.Śmiem twierdzić że to jego najgorsza reprezentacja z jaką mu przyszło pracować.Tak po ludzku to jest mi wstyd że mamy takich patałachów.
0
Wstyd, to jest po prostu wstyd żeby grać taki piach.
1
Proszę o 3 dla pepików, aby tych baranów pogrążyć, a Lewy to piłkę powąchał?
1
Santos to już wie z jakimi patałachami ma do czynienia
0
Ale czego wy się kurwa spodziewaliście,Portugali?
2
@mrboom Może to i dobrze, dlatego traktuję piłkarzy jak każdego człowieka wykonującego swoją pracę.
0
@cules100pro Ja rozumiem miłość do piłki Argentyńczyków, ale wielbienie i dosłownie całowanie po nogach jakiegoś gościa co dobrze w piłkę gra i traktowanie go jak Boga to już przesada.
0
@Lionel_Messi10 Rozumiem że jest dobrym kopaczem, ale ta cała otoczka robiona przez ludzi wokół jednego człowieka co dobrze piłkę kopie i bierze za to jakieś irracjonalne wynagrodzenie to trochę chore.
2
@Ptasior A to Seregowiec Ryan 2 będą nagrywać?
2
@ElementarzOre Oj koniecznie Barca-Milan 4-0 LM. Pierwsza bramkarz Leo. Dla mnie Top bramek chyba w histori.Kwintesencja Geniusz. To 2012 ale warto, zrób wyjątek.
1
Zjedz robaka a nie kurczaka,"No w telewizorze było napisane proszę pana":) Tekst dziesięciolesia panowie, pani rozbiła bank:)
2
@fart He Panowie, co tu pisać jak słów braknie. Magik po prostu Geniusz.
0
@SeWo77 No tak, nie raz go słuchałem i wiem że to taki memła trochę, ale wczoraj przesadził, nawet Piechota miał go dość.
0
@626 Rafa nie wiem dlaczego ale bardzo z gry mi Alvesa przypomina.I jakoś mnie nie irytuje aż tak mocno widząc jak pracuje ciężko dla zespołu.
0
@MesQueUnClub_87 Ibra byłby lepszym nauczycielem dla Gaviego
0
Wczoraj po meczu Kowal został zgaszony jak pet, przez Piechotę i Stana.No co chłop się zapluł na Raphinie że irytujący, że taki i owaki. A wczoraj Rafa naprawdę, zapiepszał jak wół,dwoił się i troił, jeden z lepszych na boisku.A Kowalowi nie dogodzisz.Wczoraj to on był irytujący a nie Rafa.A i według niego Roberto był lepszy bo bramkę strzelił, no wyłączyłem go.
1
Jeszcze tylko pykniemy ich w PK, odpadają z Czelsi w LM i można otwierać szampana:)
1
@Dironixu Zawsze ale to zawsze tak jest że jak Rambla się nastawia na wygraną to mamy w dupę.Ostatnio przed klasykiem był płacz że i tak będzie wtopa, to wywieźliśmy z madrytu skromne 1-0.Więc ostrzegam przed hurra optymizmem.
1
Jutro z prześcieradłami 1-0 biorę w ciemno, Xavi poproszę.
2
Zarząd Barcy coraz bardziej przypomina mi rządzenie pis.Afera za aferą, korupcja aż tszeszczy, i kasy brak.
1
@Ojciec5tkidzieci Zdecydowanie Bryan Hyland, a dlaczego? Bo oryginał, a ja praktycznie zawsze wolę oryginalne wersje.
1
@cules100pro Moje ulubione to o Genderach i LGBTowcach.Dwa razy na długich wakacjach byłem:)
0
@masq Coś tam Słowacy mieli na zbyciu chyba pare sztuk.