Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@tomek8756 To znaczy władza jawnie i na żywca kpi z Polaków. Oni to robią specjalnie aby wszystkich wkurwić,bo i tak wiedzą że nikt im nic nie zrobi.
3
Po tych ostatnich dwóch meczach to mi się odechciało oglądać tą drużynę. Tak jak im się odechciało grać bo mają puchar w kieszeni.Z takim podejściem nie wróżę im sukcesów w przyszłym sezonie.
0
@Katalończyk 99 Oczywiście że zrobią! Wprowadzą bykowe więc lepiej siedź cicho i charuj na beneficiarzy i nierobów. Taki mamy ustrój kolego niestety.
1
@draxidox Trochę to abstrakcyjne co lewactwo nam tutaj proponuje.Ale oni zawsze będą obiecywać góry złota a ja jm nigdy nie zaufam.Tak jak i pisiorom z tuskiem na czele.Ten beton z tymi starymi dziadami łakomymi na kasę przy kaczorze czas zakopać na wieki.
1
@MichuZ44 A ja przepraszam, a kto to jest ta szyja?
3
@Fenelon Przecież te stare pokolenie jest tak otępiałe i zmanipulowane że jak im czarnek powie że białe jest czarne i na odwrót to oni w to uwierzą. To jest poważny problem w tym narodzie bo ta bezwzględna władza wykorzystuje ich ogromną niewiedzę.Ja szybciej na szatana bym głos oddał niż na pis.Bo rządzący to hipokryci i niewiarygodni kłamcy.
1
@MesQueUnClub_87 Dobrze że się obudziłeś,lepiej późno niż wcale.W radiu leci przeważnie chłam o którym za pare miesięcy nikt nie będzie pamiętał.Ja przeważnie słucham Dire Straits, Pink Floyd,Marek Biliński, Queen, Metallica, to są grupy które pozostawiły po sobie mnóstwo dobrej muzy.I się nigdy nie nudzą. Oczywiście starymi polskim hitami nie pogardzę.
0
@AduŚ07 Są takie pojebane czesy że media same nakręcają to gówno aby mieć pożywkę.
2
Komentarz usunięty
3
@kubix05 Nigdy przenigdy bym mu nie dał 50 lat.Wszystkiego Najlepszego Panie Tomku.
0
@Roobo No tak, to była gafa, chociaż Suareza Kowal przywrócił na szczęście do 50 co mu się należało.
0
@tristan87 Tak zgadzam się ale miał pecha trafiając na boskiego Iniestę:)
0
@AvadaKedavra Troszkę pojechałeś za mocno. To według Brazoli może tak, bo oni też patrzą na historię pozasportową.Ale taki Ronaldo fenomeno czy Ronaldinho to wybacz ale deklasują Garrinchę.
0
@AFA90 A wy jeszcze o tym vonicjusie
0
Ale ta Top100 w kanale sportowym to super pomysł. Chociaż nie każdy się musi zgadzać z wyborami nominowanych dalej, to wiele można wiedzy zaczerpnąć i się przy tym nauczyć.Ale mi osobiście Garrincha chyba trochę za wysoko doszedł w tej stawce.Był genialny i utalentowany ale na top25 to bym go nie dał.
0
@marcin62 Proste pytanie, w jakim celu oni LGBTowcy organizują te marsze? Niech sobie żyją, nikt ich nie zaczepia, to po co te parady?
0
@marcin62 Aha to maszerować tylko po to aby maszerować. Po co są te marsze?
11
@marcin62 A po co te patomarsze nierówności są organizowane? Jaki to ma cel? Nikt ich nie zaczepia i niech sobie żyją a oni jakieś marsze urządzają.
0
@damian16161212 Oj chyba się tam zasiedział i jest mu ciepło.Kasa się zgadza, do domu blisko, kibice go kochają. A i on jakoś nie sprawia wrażenia żeby chciał odchodzić.
0
@galix22 Tak znam to. Mieszkałem w Londynie 17 lat to widziałem to i owo. A nie daleko ode mnie mieszkał grupa Irish gipsy z dzieciorami(sorry że tak mówię) ale jeszcze bardziej wrednych dzieci to nie widziałem. Ale co tu się dziwić jak przykład z rodziny idzie.
1
@galix22 Irish gipsy to najgorszy odrzut.
0
@TheNekro94 Zobaczycie że przed wyborami coś pierdolnie, a po wyborach jak pisiory wygrają jakimś przekrętem to dopiero będzie atom.Jeszcze lato się nie zaczęło a już jest gorąco a co dopiero będzie na jesień?
1
@DaPidejpi Szczerze to jest Marciniak ze wspólnikami i długo długo nikt.Jeżeli Szymon utrzyma ten poziom sędziowania to może i ma szansę zostać najbardziej utytułowanym sędzią w historii.
0
@Culers To co ma Tobie wszystkie oddać, i swoje też?
0
@Culers Zľodziej ale się jednak dzieli z Tobą.Więc nie taki zły chyba?
0
@patryk1995991 Typowy brazol który chcę wywierać presję na tępych hiszpańskich arbitrach.Obawiam się że łypa swoim prowokowaniem może liczyć na częste takie akcje.
0
@Kessie To chyba była jego ostatnia karuzela bo nie wróżę mu szybkiego powrotu do zdrowia.
1
@IronSanHybrid No to ci powiem niezły przekręt koleżance mąż zrobił. Tego jeszcze nie grali.
0
Od kilku dni te reklamy Pinokio już działają na nerwy.Patrzeć się nie da na jego zakłamany pysk. Moderacjo bójcie się Boga i zlikwidujcie tego delikwenta.
0
@clyde Ej Clyde, nie bądź taka wredna.Do babci nie pójdziesz?