1

@Sulimo Charakterna ta wasza babcia.Ale bądź mądrzejszy i idź.Będziesz się lepiej czuł z tym że poszedłeś,bo jej już nic nie pomoże.Niech Jej ziemia lekką będzie.

0

@aleksandrowielki No niby rozum karze myśleć City ale właśnie dlatego piłka jest tak piękna że potrafi zaskakiwać.

1

@arasz1819 Tak, zgadzam się z Tobą bo już piłka nie takie scenariusze pisała.

1

@Kidd Oby oby:)

1

@escarabajo No tak:) Tylko te niewiniątka zrobią wszystko aby wybić City z rytmu.I obawiam się że będzie dużo brudnej, cwanej gry że strony Włochów.

1

@Kidd Tak ale to City jest jak walec. A ja bym tutaj doszukiwał się szansy w tym co Włosi potrafią robić perfekcyjnie.Czyli zrobić z meczu zamieszanie i wprowadzić dużo nerwów w rywalizację aby wybić City z rytmu.I to im daje szansę, takie moje zdanie.

0

Tak się zastanawiam jaki pomysł na City ma Inter. Bo zakładając że City utrzyma poziom to Inter nie może zagrać jak w pierwszym meczu z Milanem czyli wysokim pressingiem bo jakość środka pola City jest kosmiczna a Hochland jest stworzony do kontr i ich rozjedzie w 20 min. Zostaje autobus, i to 10 przegłubowy doubledeck,i liczyć na kontry.No cud musi się zdarzyć w Stambule bo inaczej to będzie gwałt na niewiniątkach.

1

@Kidd A druga sprawa jest taka że jakby zagrali z City jak z Milanem to Hochland by im zaaplikował piątaka do przerwy i po ptokach.

1

@Kidd Tak ale Inter nigdy tego nie zrobi że od razu podejdą wysoko bo wiedzą jaką jakoś w środku pola ma City, i to byłaby pętla na szyję Interu.Środek pola będzie pewnie zdominowany przez City od pierwszych sekund.Interowi zostaje tylko liczyć na zabójcze kontry jak to z nami zrobili, i muszą liczyć na czyste konto co będzie mega trudne.

1

@Kidd No ta bramka dla Interu w pierwszych minutach dała by gwarancję świetnego widowiska.Może?kto wie?

1

@Kidd Ja wiem że to finał i jeden mecz, ale jeżeli city utrzyma ten poziom i usiądze na Interze jak na ministrantach, to będzie najkrótrzy finał w historii.Bo w pierwszej połowie będzie pozamiatane z Interem.

1

@arasz1819 Jak przeczytałem twoje ostatnie zdanie to pomyślałem czy nie pomyliłeś dyscyplin i co to za brednie? Sorry ale zastanów się co piszesz.

0

@Luciano99 Na pewno więcej niż Ty:)

1

@barcanawieki Jestem przekonany że City od pierwszych minut zgniecie Inter tak jak to zrobił z realem i zamknie finał w pierwszej połowie.Makarony się obsrają po 15 min. Nie widzę innej opcji żeby Guardiola tego nie wykorzystał.

1

Wdowczyk i Łapiński nosz kurwa specjaliści od piepszenia i rysowania to co wszyscy widzieli. Ten podał tu a ten tu i tamten szczelił bramkę, widzieliście? Po co oni to omawiają jak to każdy widział?

1

@Katalończyk 99 Pewnie że tak. Nawet jak śmietankowi będą w finale i go wygrają to bólu zada nie będzie. A dlaczego? Bo jak dzisiaj pykną City to już przypadek nie będzie że oni mają patent na LM i pewnie Inter rozjadą. A co Inter z nami zrobił w dwumeczu to nie będę przypominał.

3

@Rust_Cohle Jeszcze może sokoliki szamiesz? Bo to moje ulubione:)

0

@AmigoBlancos Idziesz na cmentarz i Spit on your grave, wszystko.

1

@P33ck Nie żartuję, poważnie

2

@P33ck Mnie on ciągle irytuje, z gęby zadufany i przemądrzały.Nie trawię gościa. Oby w finale dostali sromotny łomot nawet od śmietankowych.

0

@Smixu To już lepiej wogóle było nie komentować.

0

@clyde A czy kiedyś widziałaś lub słyszałaś żeby kościół przekazał pieniądze na jakiś szczytny cel który nie ma nic wspólnego z wiarą? Na szpital, ubogich, dom dziecka, schronisko dla zwierząt?Nie! Bo do brania to oni są pierwsi, ale wspomóc inne instytucje, zapomnij!

0

@aleksandrowielki To jeżeli jest tak dobrze? to dlaczego jest tak źle?

0

@Tomo1989 Nie tylko do pracy, do codziennej jazdy.Dużo jeżdżę rowerem więc zainwestowałem w trochę lepszy sprzęt, tym bardziej że trafiłem na 20% upust.

0

Coś funboye Messiego zacichli? Temat się przycią czy co? A może czekają na następny njus z brukowca?

1

@Kamilos84 Dobrze że chociaż ta blanka to taka Polka z krwi i kości bo jednak reprezentuje nasz kraj.

0

@darek60 Wystarczy maseczkę nałożyć, a nie zawsze jest potrzeba bo w korkach przecież nie stoisz.

19

@Survier Widzisz same plusy, a ja zainwestowałem 10k na nowy rower karbonowy i jestem w pracy czasami szybciej niż autem. Wszyscy stoją a ja jadę:) Gorąco polecam!

0

@mrboom To te latanie mu nie wyszło zdecydowanie.

0

@qchulainn Najbardziej bezproduktywny i do zmiany według mnie był Walker. Po pierwszej połowie powinien być zmieniony. Świecił tylko tym garbatym nosem i irytował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?