La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

0

Tak się zastanawiam jaki pomysł na City ma Inter. Bo zakładając że City utrzyma poziom to Inter nie może zagrać jak w pierwszym meczu z Milanem czyli wysokim pressingiem bo jakość środka pola City jest kosmiczna a Hochland jest stworzony do kontr i ich rozjedzie w 20 min. Zostaje autobus, i to 10 przegłubowy doubledeck,i liczyć na kontry.No cud musi się zdarzyć w Stambule bo inaczej to będzie gwałt na niewiniątkach.

1

@Cygan BRC "bo inaczej to będzie gwałt na niewiniątkach" niech będzie:)

1

@escarabajo No tak:) Tylko te niewiniątka zrobią wszystko aby wybić City z rytmu.I obawiam się że będzie dużo brudnej, cwanej gry że strony Włochów.

5

@Cygan BRC być może będzie gwałt i cała logika wskazuje na takie coś, ale mam z tyłu głowy żeby nie lekceważyć Interu. Od dawna mi się podoba praca Inzaghiego, czy to w Lazio czy Interze, i nie sądzę żeby kompletnie bez pomysłu wyszedł na finał. I znając jego podejście do piłki to też nie bardzo chce mi się wierzyć w obronę Częstochowy w wykonaniu Włochów.

1

@Cygan BRC ten finał wydaje się być łatwym dla City. Ale Inter już jest w niebie, na nich nie ma presji. Piłkarze z Mediolanu, po wygranym półfinale paradowali jak na fieście, po zdobyciu tytułu. Presja jest na teamie Guardioli. Grają kosmiczny futbol, mają kosmiczny sezon, wszystko wskazuje na to, że to ten sezon. Nie można tego zmarnować.
Inter będzie zabunkrowany, zbity w środku pola, agresywny i zapewne będzie liczył na to, że coś się wciśnie. Albo kontra, albo Dzeko po SFG. City już pokazało, że nie zawsze gra przeciwko niskiej obronie, dobrze zamykającej środek, jest dla nich prosta.
Niech City wygra, tego życzę sobie i Wam wszystkim, ale niekoniecznie musi być łatwo.

1

@arasz1819 Tak, zgadzam się z Tobą bo już piłka nie takie scenariusze pisała.

0

@aleksandrowielki No niby rozum karze myśleć City ale właśnie dlatego piłka jest tak piękna że potrafi zaskakiwać.

konto usunięte

2

@arasz1819 Zgadzam się. Ludzie ogólnie oceniają, że City zgwałci Inter przez pryzmat tego, że wlepili 3 Bayernowi, 4 Realowi i 7 Lipskowi. Tylko trzeba pamiętać, że te mecze były na Etihad, a teraz będzie neutralny teren. City nadal ogromnym faworytem, ale ja coś czuję, że wcale gwałtu nie będzie i City wygra 1, max 2 golami. A Inzaghi to Pan trener. Nie dość, że fajne wyniki to jeszcze preferuje ofensywny futbol :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?