Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VandaI A media i kibice niech dalej robią z nich bogów futbolu.Bo tak jak ich traktują to jest jakiś żart.
0
Chciałbym coś napisać ale wczoraj z bana wróciłem to przez tych patałachów nie będę ryzykował.Ale bym ich podsumował.
1
@Objectivo Jedno i drugie najlepiej czyli nic, zero, nol
0
@IronSanHybrid Brawo! tacy debile mają sami się eliminować:)
0
Komentarz usunięty
0
@szela1899 Jednak sprawiedliwość jeszcze jest na tym świecie.
0
@LM10GOAT Zapomnijcie już o tym Messim w końcu. Ludzie ile można kotłować o nim w kółko.
4
@LM10GOAT To się właśnie nazywa hipokrytyzm.Niestety ale często i gęsto tu spotykany.
0
@FireBarca1899 No tu bym polemizował, ale do miłych doznań to nie należy zapewne.
8
@SenseiFCB A ja to chciałbym być Ambasadorem na Jamajce.
0
@Michael24 Tego to nawet najstarsi Indianie nie wiedzą.
0
@RichardWinters O następny, co z wami dzisiaj? Co wy tacy nerwowi?
0
@Sulimo A ty jeszcze o tym? Daj już spokój he. Ja tu podhujkę wkleiłem a wy bierzecie na poważnie.Oczywiście że jest problem w Argentynie i coraz większa bieda bez względu na to że może 0,001% obywateli było stać na bilety do Kataru. Więc spoko, miłego i oby u nas nie było Argentyny
0
@DaPidejpi Co racja to racja. Zima bez przesady ale trwała 8 miechów jak nic.Bez śniegu ale piździło.Wiosny to już chyba z 5 lat nie było i wszystko się poprzesuwało o ok miesiąc.
0
@KrychaFCB Ej halo? Jaki lipiec i sierpień? To sobie przypomnij jak od początku sierpnia jesień się zaczęła.Po 12 st było pamiętasz? I deszcze. No właśnie
0
@Ukasz Dobrze że chochli od zupy nie zaszyli.Ale już są na dobrej drodze, postęp widać.
2
@GeneralXavi O przepraszam racja, moja pomyłka. Podbili mi tu ciśnienie i przez nie uwagę do Generała poszło.Oddaje honor:)
0
@GeneralXavi Te debila to se w swojej poszukaj bo mnie nie znasz a wyzywasz to po pierwsze, a po drugie to chyba z tobą nie dyskutuję co?
0
@Sulimo To byś się kolego zdziwił, i to bardzo.
0
@Comentateiro Chyba aż takiej biedy nie ma jak stać na MŚ jechać.I co widzisz w tym bezmyślnego?
0
@Comentateiro Aha, inflacja i bankrutują? A do Kataru na MŚ to tłumami jechali, gdzie było ich najwięcej.Hotele oblężone, stadiony pełne Argentyńczyków, no to rzeczywiście bieda.
0
@draxidox Dobrze że się dogadali.
2
@BorzyKrzys Oni są tak tandetni że aż razi po oczach, to jak muszą być denni ci co im kasę nabijają? Masakra
0
@Kapiczek Tak ale piszesz nie na temat.To raczej trzeba wytłumaczyć tym co tu przez miesiąc płakali za Leo żeby wrócił, a ja zawsze byłem przeciwny na jego powrót.
0
@Mario96w Możesz dopłacić dla mnie za doradzanie.
5
@wyrek Tu niektórym fanboyom Messiego to nawet po zakończeniu kariery będzie dalej mydlił.Są tak naiwni że nawet bez mydła ich zrobi.
0
@Mario96w Nie pomogłeś bo już dawno tego nie robię i dobrze mi z tym.Coś jeszcze chcesz doradzić?
0
@takisobiektos Ani oglądać go się nie da, ani słuchać.
0
@Borry Nie wydaje mi się.
0
@bartekvisca Futbol i tak jest już zniszczony przez pieniądz a topowi kopacze są już tak pazerni na $ że to się w pałce nie mieści.Miłość do klubu nie istnieje co nawet Leo udowodnił.