0

@VandaI A media i kibice niech dalej robią z nich bogów futbolu.Bo tak jak ich traktują to jest jakiś żart.

0

Chciałbym coś napisać ale wczoraj z bana wróciłem to przez tych patałachów nie będę ryzykował.Ale bym ich podsumował.

1

@Objectivo Jedno i drugie najlepiej czyli nic, zero, nol

0

@IronSanHybrid Brawo! tacy debile mają sami się eliminować:)

0

Komentarz usunięty

0

@szela1899 Jednak sprawiedliwość jeszcze jest na tym świecie.

0

@LM10GOAT Zapomnijcie już o tym Messim w końcu. Ludzie ile można kotłować o nim w kółko.

4

@LM10GOAT To się właśnie nazywa hipokrytyzm.Niestety ale często i gęsto tu spotykany.

0

@FireBarca1899 No tu bym polemizował, ale do miłych doznań to nie należy zapewne.

8

@SenseiFCB A ja to chciałbym być Ambasadorem na Jamajce.

0

@Michael24 Tego to nawet najstarsi Indianie nie wiedzą.

0

@RichardWinters O następny, co z wami dzisiaj? Co wy tacy nerwowi?

0

@Sulimo A ty jeszcze o tym? Daj już spokój he. Ja tu podhujkę wkleiłem a wy bierzecie na poważnie.Oczywiście że jest problem w Argentynie i coraz większa bieda bez względu na to że może 0,001% obywateli było stać na bilety do Kataru. Więc spoko, miłego i oby u nas nie było Argentyny

0

@DaPidejpi Co racja to racja. Zima bez przesady ale trwała 8 miechów jak nic.Bez śniegu ale piździło.Wiosny to już chyba z 5 lat nie było i wszystko się poprzesuwało o ok miesiąc.

0

@KrychaFCB Ej halo? Jaki lipiec i sierpień? To sobie przypomnij jak od początku sierpnia jesień się zaczęła.Po 12 st było pamiętasz? I deszcze. No właśnie

0

@Ukasz Dobrze że chochli od zupy nie zaszyli.Ale już są na dobrej drodze, postęp widać.

2

@GeneralXavi O przepraszam racja, moja pomyłka. Podbili mi tu ciśnienie i przez nie uwagę do Generała poszło.Oddaje honor:)

0

@GeneralXavi Te debila to se w swojej poszukaj bo mnie nie znasz a wyzywasz to po pierwsze, a po drugie to chyba z tobą nie dyskutuję co?

0

@Sulimo To byś się kolego zdziwił, i to bardzo.

0

@Comentateiro Chyba aż takiej biedy nie ma jak stać na MŚ jechać.I co widzisz w tym bezmyślnego?

0

@Comentateiro Aha, inflacja i bankrutują? A do Kataru na MŚ to tłumami jechali, gdzie było ich najwięcej.Hotele oblężone, stadiony pełne Argentyńczyków, no to rzeczywiście bieda.

0

@draxidox Dobrze że się dogadali.

2

@BorzyKrzys Oni są tak tandetni że aż razi po oczach, to jak muszą być denni ci co im kasę nabijają? Masakra

0

@Kapiczek Tak ale piszesz nie na temat.To raczej trzeba wytłumaczyć tym co tu przez miesiąc płakali za Leo żeby wrócił, a ja zawsze byłem przeciwny na jego powrót.

0

@Mario96w Możesz dopłacić dla mnie za doradzanie.

5

@wyrek Tu niektórym fanboyom Messiego to nawet po zakończeniu kariery będzie dalej mydlił.Są tak naiwni że nawet bez mydła ich zrobi.

0

@Mario96w Nie pomogłeś bo już dawno tego nie robię i dobrze mi z tym.Coś jeszcze chcesz doradzić?

0

@takisobiektos Ani oglądać go się nie da, ani słuchać.

0

@Borry Nie wydaje mi się.

0

@bartekvisca Futbol i tak jest już zniszczony przez pieniądz a topowi kopacze są już tak pazerni na $ że to się w pałce nie mieści.Miłość do klubu nie istnieje co nawet Leo udowodnił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?