Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JordiAlbion Nie mogę się doczekać;to pewnie byłby jakiś społeczny Armageddon.
0
@Borneo Tak to temat rzeka i każdy chciałby mieć swoją rację więc o kompromis trochę trudno ale ugoda wskazana:) pozdro i cieszmy się weekendem:)
0
@Borneo Ja jeszcze żyje to może mi darował, ale nie doszliśmy do porozumienia.
0
@Borneo He ty farciarzu :)
0
@Krzysztof1987 Akurat dla mnie nie musisz tego tłumaczyć bo to jest oczywiste. Ale dzięki za komentarz który niestety ale nie wszystkim zmieni myślenie.
1
@PatrychoO Ja również do nich nic nie mam, niech sobie żyją chociaż mam prawo się nie zgadzać z ich postulatami które nie ograniczają się tylko do związku.Bo adoptowanie dzieci to już przesada.Ja też uważam te parady za promowanie tej ideologii bo promują to na siłę.Ale na tym forum przedstawienie własnej opinii jest atakowane od razu a potem ja dostaję bana bo ich rozzłościłem łapiesz? Również na tych paradach pokazywanie publiczne seksualizmu mężczyzn przebranych za prostytutki jest po prostu niesmaczne.I ktoś ci jeszcze wmawia że to ja jestem ograniczony bo temu się sprzeciwiam.No ludzie co to się porobiło? Aaah pozdro
1
@Sulimo Dobra nie dogadamy się pewnie. Ty masz swoje, ja mam swoje i nie ma co się sprzeczać.
1
@Sulimo Jestem tradycjonalistą przede wszystkim i może z tąd moje takie podejście i dlatego tego nie popieram.
0
@Sulimo Bo prawda którą powiedziałem boli to połowa la bamby ale Ciebie najbardziej jak widać. A mi może też twoje myślenie nie pasuje? Mam być zgodny z Tobą? Przecież nie.
0
@Sulimo Tak ja pierwszy wyraziłem swoje zdanie i poglądy. Nie miałem prawa? Halo?
0
@MichuZ44 A to dobre jest:)
0
@Sulimo To po profilu mnie poznałeś? I kto tu jest ograniczony?
0
@Sulimo Mam swoje zdanie kolego które Tobie nie pasuje.Nie muszę pewnych rzeczy tolerować przecież. Niech sobie żyją ale zdania nie zmienię.
1
@Borneo Ale zobacz że za własne zdanie jaki atak na mnie przepuścili w tym @Sulimo co mnie pewnie zgłosił.
2
@Borneo Mam podobne spostrzeżenia.
0
@Sulimo Te ja mam swoje zdanie i mam do tego prawo a ty mnie do zgłaszasz, zapamiętam
0
@Sulimo Ty nawet siana nie masz
2
@Sulimo Nie znasz nawet mnie a od prostaków wyzywasz.Mam swoje zdanie i mam do tego prawo.
0
@marcin62 Nie rozumiem co do mnie piszesz.
4
@Sulimo Popukaj się w głowę.
57
Prawdziwa rodzina to chłopak i dziewczyna. Amen! I z tym nawet nie ma dyskusji bo tak było zawsze od wieków. A teraz jakimiś paradami chce nam się wmówić że jest odwrotnie. Nie ma mojej akceptacji i przyzwolenia na adopcję.Łapy precz od naszych dzieci.
0
@PatrykBarca A już nie ważne jak zapamiętana? Tylko jeżeli już nagrywają jakąś reklamę to z mądrym przekazem a tu jest idiotyczne pajacowanie.
0
Ależ te reklamy Borka i Szpaka są idiotyczne.Nie wiem dlaczego ale teraz im głubsza i bardziej irytująca reklama tym lepiej chyba.
0
@Janas11224 No to teraz we Francji zapadnie ciemność bo czarni powycinają wszystkie latarnie w odwecie.
0
@tomek8756 Nie no teraz stary musi winnego poszukać bo jak można na swoją Nastuś cokolwiek powiedzieć.Ciężko mu przyznać że córeczka nie była taka grzeczna jak mu się wydawało.Chyba stała w kolejce po urodę ale nie po rozum zapewne.
0
@takisobiektos Tym bardziej Francja powinna znać tych dzikusów co dopiero z drzewa poschodzili, a oni ich wposzczają lata, zaznaczam lata.A to że kolonia to nie znaczy że muszą ich wpuszczać bo mogą ich wspomagać na odległość.Przede wszystkim edukować aby mogli osiągnąć poziom chociaż trochę powyżej mułu.
0
@FCB24 Takie mają przepisy. Myślisz że im się chce tego koguta włączać? Nie nie chce ale w razie kolizji z kimś to po karierze.
2
@krajana Podpisuję się pod tym co piszesz i dla mnie te parady tych parodystów to zwykłe reklamowanie się tej ideologii.
4
@RoberDzik A głowa to Ciebie nie boli czasami? Czy coś ci się przyśniło w kolorach tęczy?
0
@gumaz 50/50 .