Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn To są emerytury a kim jest emeryt? Seniorem raczej
0
@Krzysztof1987 Tak ale kolicja przed wyborami deklarowała cały czas że nie zabierze co zostało dane a tvpis nawijało I'm makaron że Tusk wszystko zabierze.A oni to łykali jak pelikany.
0
@hayek Chłopie weź ty idź już z tym swoim pisem i zdejmij te różowe okulary.Po pierwsze to na PO nie głosowałem ale na razie nie mam żadnych zastrzeżeń do rządzenia koalicji i te pisowskie ścieki muszą być zutylizowane a na tego niby nr1 w kraju jeszcze przyjdzie czas.
0
Wyborcy pisowscy na wyborach zostali złapani na wętkę pisowską a przynętą była 14,15stka niestety.Z szacunkiem do seniorów ale naiwność ich jest zatrważająca i oni nie są wyborcami ale wyznawcami.I to jest fakt.
0
@bartekvisca Oczywiście że potężna kasa by była bo takich baranów co zapłacą za pejperwju aby oglądać to gówno nie brakuje w tym kraju.Naiwność w narodzie jest porażająca.
1
@tbas A po co te zakazy? Chcecie!? To chlajcie te gówno i wysadzajcie sobie wątrobę jaki problem.
3
@bartas97 Biedny ten pies.Teraz pewnie będą chcieli go uśpić bydlaki.
0
@gumaz Żadna, nie piję tego ścieku.
4
Jak posłuchałem tego zakichanego orędzia tego osobnika, to chciało mi się wymiotować.Nie przypominam sobie aby któryś prezydent tego kraju po 90 roku tak bezczelnie kłamał i był takim obrzydliwym hipokrytą.Największy łamacz Konstytucji będzie stał na jej straży aby nie była łamana przez rządzących.To jest nie pojęte dla mnie że ktoś taki jest na takim stanowisku i na żywca kłamie obywatelom.Szok!
0
@jakub1906 Ja również spędziłem Sylwester z żoną i naszym pupilami. Mamy owczarka niemieckiego który bardzo się stresuje strzelaniem, ale jeszcze mamy królika miniaturkę a ten to dopiero ma wrażliwy słuch.Słyszy 35 razy lepiej od psa a ze 100 metrów szelest gałęzi usłyszy.To trzeba było tulić mocno bo był ostro zestresowany.Tragedia te strzelanie.
1
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku wszystkim życzę! I oby to był rok zakończenia pisowskiego kiczowato-propagandowego gówna które było widać wczoraj w tvp2 od 20stej.Kiczowatość tych pseudo gwiazdek jest porażająca.Ten Sylwester to podsumowanie pisowskiego rządzenia.Czas ich zaorać, zakopać i zapomnić.
0
Już myślałem że te ormiańsko niemieckie beztalencie wróciło do hamburga? Ale jednak niestety myliłem się.
4
@hayek Obrzydliwa jest ta deputowana.Ja też kocham zwierzęta ale nie w taki sposób.
0
@mkord Patrzę że to chyba twoje główne zajęcie doszukiwanie się błędów bo uparłeś się na to wyjątkowo zamiast napisać coś mądrego.
0
@mkord Literówka robiona telefonem przez przypadek.Nie pomyślałeś?
0
@mkord Sam się domyśl
0
@Szreko No raczej na tym forum każdy wie że Arsenal to klub z Londynu ale kolega może chce wszystkich uświadomić żeby nie mieli wątpliwości.Ciekawe czy wie z kąd podchodzą Kanonierzy:)
0
@draxidox Białystok 18m/s w porywach, ja już w domku z kawusią:)
0
@Stinger_ Naturalnie:)
0
@draxidox Ja dzisiaj w pracy ale wiaterek za duży i chyba trzeba z żurawia zchodzić i do domku jechać, ale dnióweczka wjeżdża oczywiście przepisowo:)
3
@Kessie To ile teraz ta atrakcja kosztuje? Zdradź Ramblowiczom może w Święta ktoś się skusi :)
0
@JoeBlack Nie strasz bo się zesrasz.
0
@Pedri16Future Ja za Tuskiem nie przepadam bo pamiętam jego rządy przed pisiorami.Ale na taki hejt i bzdura co się leje na niego że strony pisuarów to jest jakiś dramat.Ci ludzie są opentani i otumanieni do reszty.Pis powinno się totalnie pozamiatać jako partię aby już nigdy do władzy nie doszli.
0
@prokofiew Aby posprzątać ten pisowski gnój i nie trwało to miesiącami to trzeba twardo tam wjeżdżać bo pisiory pobetonowali specjalnie aby to wszystko trwało
0
@fart Tak to prawda ale te prawo musi być troszkę naciągane aby to robienie porządków nie trwało miesiącami.Jeżeli koalicjia robi to w dobrej wierze a wierzę że tak to ten pisowski bród niech będzie pozamiatany jak najszybciej bo gnoju jest nie tylko w tvp
1
@fart Z prawem tak jak za pisiorów? Dla mnie może być bez prawnie aby czysta w tvp została zrobiona
0
@kuz Chyba w końcu Lewy zaczą decydować o transferach:)
0
@Cotutajsiedzieje To dopiero jak zostanie na następny sezon to zostawi rysę na jego karierze? Dobre:) A może jeszcze ze dwa sezony mu dać żeby się odkuł.On już obecnie ma ostrą rysę na swojej karierze za te kalectwo co pokazuje od wielu miesięcy a następny sezon go tylko skompromituje.Niech szybciej odchodz pilnować swojej gwiazdy bo mu z trenerem ucieknie.
7
@Foro Z Czarzastego i z obecnej lewicy to tacy komunisci jak ze mnie kosmonauta.Lewica już dawno komunistów nie przypomina. Pisowcom już bliżej do komuchów.
3
@BorzyKrzys Bravo Panie Braun, jakim prawem i dlaczego żydowskie jest obchodzone w Sejmie