Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Jeszcze powinni zrobić tęczobus Lgbt hq+ bo już ku temu wszystko zmierza.
0
@13th Jaki rasistowski? Przecież to orangutan skaczący po samochodzie. We Francji takie rzeczy to na co dzień mają i co? Też są rasistami?
1
@Comentateiro Zaraz się okarze że Barca jest madrycka żeby prześcieradła miały z kim rywalizować.A i la bamba jest madrycka zapomniałem.
0
@Arden Proponuję wszystkim aktywistom, zielonym, Lgbt, hq+, i innym tęczowym wynalazkom podpięcie się do tej rakiety w ramach protestu Eko.
0
@Nazio_87 Na cyfrowy polsat jaki nr kanału? Bo mi się nie chce szukać.
0
@Stasiu84 Też jestem za tym aby straż graniczna mogła się bronić ale strzelać? Wyobraźni sobie co by było gdyby kogoś zastrzelili, to wtedy sołtys rusi dostarczy im ak47 i mamy problem ogromny, a ruskie na to czekają.
8
@MichuZ44 A tam stoi pogański żuraw, a tu stoi i nagrywa telefonem totalny idiota który zamiast się modlić szuka przyczyn aby się do kogoś dopier.eee. dolić.Co za baran.
1
@Xwowrak Pisałem o tym pare dni temu. U mnie dokładnie tak samo jak u Ciebie. Od lipca 380 mam masakra, a miałem 208pln
0
@cchesterr43 Ta extraklapa to jakaś patola i między innymi dlatego nie oglądam tego gówna a o poziomie gry to już nawet nie będę wspominał.
1
@97ketrab Zgadzam się i tu już nic dodawać nie trzeba.
0
Osobiście jestem bardzo zawiedziony Xavim jako menagerem, bo kiedy przychodził to liczyłem jak większość na grę Barçy która będzie grała z ogromnym pressingiem i zaangarzowaniem bo tak to zapowiadał.Ale zawiódł po całości niestety.Ten lewy to totalny niewypał który do Barçy nie pasuje od początku i ja byłem przeciwny jego przyjściu tutaj.Obecnie dla mnie Barça gra nijak, bez chęci, polotu z obniżonym poziomem w każdym aspekcie gry.Oby ten Flick coś zmienił abyśmy w końcu wyszli ze średniaków bo dla klubu z taką historią to nie przystoi.
3
@MichuZ44 To prawda że niektórzy właściciele tych psów NIE POTRAFIĄ się nim odpowiednio zaopiekować.
2
Tego jeszcze nie grali,Morawiecki vel Pinokio przysięga że będzie mówił prawdę i tylko prawdę:) Brechłem ostro:)
0
@Emhyr To też bo akurat dużo jeżdżę rowerem.
0
@NeroTFP1 Podlasie, jest pięknie ale na ciepło umiarkowane chociaż to już każdy czeka.
0
@TheNekro94 Trochę wiatru? 20 stopni? A rano 1-3 na plusie. Jestem z podlaskiego to tutaj jak na maj to raczej za zimno trochę, a wiatr łeb urywa. Obecnie 15+ a odczuwalna z 10.W połowie maja już w koszulkach powinno się chodzić a tu jeszcze kurtki się nosi.
0
@BulaKG Zależy w jakim wieku mama ale butelka litrowa Biovital zawsze się sprawdzi:)
1
Co za cholera że jak tylko święci słońce i jest ładna pogoda to zawsze jest duży wiatr, i to zimny wiatr.Takiego zjawiska kiedyś nie było a teraz tak jest za każdym razem.Czy nie może być w końcu jakaś normalna, sensowna pogoda.Mamy połowę maja a kurtki jeszcze trzeba nosić.
2
@QQL5 Nie musisz szukać daleko, sprawdź kosze u somsiada:)
0
@BorzyKrzys No tu gdzie mieszkam to niestety jest. Tylko jeden przykład podam, gościa znam akurat, jest podwykonawcą u dużego dewelopera i na biedę nie narzeka raczej bo żeby mógł to tym swoim Porshe to pod ołtarz by podjechał ale w drzwi się nie mieści a od jego domu jest dosłownie 5 min na piechotkę.A takich podobnych jak on to jest tu sporo i tylko się prześcigają w tym ich wyścigu.A to widać dosyć mocno bo to nie tylko moja opinia,więc coś w tym jest.
0
@BorzyKrzys Średnio bogata ale do najbiedniejszej nie należy.Nikt nikomu nie broni być bogaty, ale do kościoła się chodzi pomodlić a nie urządzać przedstawienie i lans bo to widać gołym okiem.Tym bardziej że to nie jest duża dzielnica domów a do kościoła każdy ma blisko i można się spacerkiem przejść co niektórzy robią no ale są i tacy co muszą się pokazać.
0
@JohnA I o to chodzi
0
@Eto'o9 R10 Bóg jest wszędzie również w nas jeżeli tylko tego chcemy, a skromność jest istotą wiary.Więc jak po modlę się w zaciszu pokoju bez patrzenia na te przedstawienie to będzie większy pożytek dla mnie.Bóg jest skromny więc i my bądźmy.
0
Dzisiaj mama dzwoni i pyta czy idę do kościoła? A ja jej na to że w wybiegu dla modeli i modelek do tego lans kto lepszą bryką pojechał pod świątynię nie mam zamiaru w tym przedstawieniu brać udziału. Teraz wychodziłem z piesełem i msza na 11 to jest dokładnie co niedzielę ten sam spektakl a w kościele tylko obcinka jak kto się ubrał.I dlatego nie chodzę do kościoła ale codziennie rano dla swojej duchowej potrzeby szczerze odmawiam dziesiątek różnica i czuję się w takiej roli lepiej.I pytanie, w jakim celu się chodzi do kościoła? Dla lansu czy dla czyszczenia duszy? A jak były wybory to na terenie parafii reklama kandydata pisowskiego na żywca przed kościołem.I to jest apolityczność proboszcza i kościoła. To tylko takie moje przemyślenia na temat tej instytucji.
1
@Matheu12 Jest szansa dla BVB jeżeli wyciągną wnioski za Bajern bo oni się świetnie znają.BvB musi zagrać mądrze i umiejętnie tak jak to robił Bajern w pierwszej połowie nie cofając się do defensywy co było wielkim błędem.Śmietankowi nie lubią futbolu wyrachowanego,twardego krycia i szybkich kontr co jest ich siłą.Wtedy są szanse na wyru.. anie ministrantów.Nie dać się zdominować od początku bo madrycioki to będą chcieli zrobić aby zabić mecz przed przerwą.Jestem pewien.
0
Jest takie powiedzenie że szczęście sprzyja lepszym i niestety ale ministranci byli lepsi i takiego zaangażowania w ostatnich minutach to ja naszym bym życzył ale chyba się szybko nie doczekamy.Oni mentalnie są po prostu kosmiczni i to dowodzą za każdym razem. Ahh dlaczego nie my.
0
@qchulainn No to już jest sukces, oby tak było.
0
@escarabajo Oj przestań, nie znam jej to jasne i pierwszy raz ją zobaczyłem więc to jest moje pierwsze wrażenie jakie odniosłem na jej zdjęcie co nie znaczy że czepiam się jej. Niech jej kariera się rozkręca w najlepsze.
1
@FrankliN7 No nie, aż tak to nieee! Uspokoję Ciebie bo nie mam kompleksów na punkcie swojego wyglądu spokojnie.Po prostu wróciłem przypadkiem uwagę na wyjątkowo nie atrakcyjną z twarzy dziewczynę i to wszystko.
2
@tarantino10 Ja nawet jestem tego pewien że z bvb będzie im trudniej.