Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SelloutCrowd Dobrze że został odpalony a policjantom odznaczenia za odwagę i poświęcenie.
0
@Kgorecki2500 Jak Turka można nazywać przyjacielem? Bo zaoferowali pomoc to od razu przyjaciele? Żenada
0
@Linnox Polemizował bym ale kwestia gustu.Jeden z najlepszych czyli 20,50,100 głosów?
2
@panczo To dziwne że w tak ewidentnej i bulwersującej sprawie trzeba reagować na najwyższym szczeblu.Przecież dla nich to jest kiwnięcie palcem i ten delikwent ma uchyloną wizę diamentową nawet,wyrok sądowy o deportacji wydany w ciągu jednego dnia a na drugi śmieć(szczur) siedzi w samolocie do kraju. Oby jak najszybciej bo współczuję tragedii tym rodzinom.
2
@kamyk_23 Polacy to mądry Naród? Może kiedyś był ale teraz patrząc na obecne pokolenie młodzieży to mam ogromne wątpliwości a będzie tylko gorzej.
0
Komentarz usunięty
0
@mrboom Nawet nie odczułem:)
0
@mrboom Sorry taki mamy klimat.Trzeba było zamieszkać na Podlasiu, a tu słoneczko, 20+C istna sielanka:)
0
@Mitch_Atleta Pierwsze MŚ to Meksyk 86 ale wtedy miałem 8 lat i pamiętam jak przez mgłę wyczyny Diego chociaż chyba w tv było tylko parę meczy.Ale Italia 90 to już pamiętam dobrze.
5
@Mitch_Atleta Czy ty wogóle wiesz co piszesz o F1? To królowa sportów motorowych! Przyśpieszenie kosmiczne,przciążenia ogromne, czas reakcji minimalny.Trzeba mieć ogromne umiejętności aby prowadzić bolid nie mówiąc o rywalizacji.
1
@Kidd I dokładnie tak będzie wyglądała gra naszych przyszłych kopaczy bo przecież mają brać przykład od starszych utalentowanych:) kolegów.
0
@kubix05 Ale teraz to już na rower nie muszą wsiadać żeby zobaczyć jeszcze więcej.
0
@Kengo Ciekawe ile te drzewko ma lat? Pewnie z 1500:)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@szymonekk Jak chcesz porządną kawę to sam sobie zrób.Ja mam od 6 lat sage barista express ciśnieniowy i bardzo polubiłem kawę arcaffe mokacrema.Takiej kawy to nawet w najlepszych kawiarniach nie serwują.
1
@MessiForeverTheBest To tak w przenośni, zapytaj taty pszczelarza to powinien potwierdzić.
1
@MessiForeverTheBest Pszczoła miodna umiera zapamiętaj
1
@MessiForeverTheBest Tak dwa czyli człowiek i pszczoła miodna.
1
@MessiForeverTheBest Tylko dwa stworzenia na ziemi umierają a reszta zdycha i tego nikt i nic nie zmieni.
0
@cinero1996 kup mu ajfona bo to teraz jest przecież takie kul.
1
@Tuc Ja rozumiem że chcesz się promować ale na Boga, człowieku nie schodź że swoją muzyką od razu do poziomu mułu.Miej trochę szacunku do siebie i swojej twórczości.
0
To co się dzieje w tym klubie od wielu już sezonów jest po prostu zatrważające.Ten cały zarząd z tym wieprzem i poprzedni złodziejski z decyzjami na poziomie przedszkola, robi z klubu który był zawsze podziwiany jedno wielkie POŚMIEWISKO! Przykre cholernie.
0
@Piotii16 W 2743roku a tak wogóle to nigdy.
0
@tbas Jeżeli była symulka w 100% to czerwo jak najbardziej uzasadnione.Tą patologię symulowania czas wyplemić z futbolu.
0
@Archie Z mojego doświadczenia to wiem że lepiej samemu sobie kupić działkę a potem postawić domek.Wywierć sobie studnię głębinówkę to będziesz miał swoją wodę w domku i na działce.A to ważne bo woda coraz droższa a za płacisz tylko za ścieki korzystając tylko w domu.Mam taki przywilej i uwierz że somsiady zazdroszczą bo leje wodę na umór a oni na licznik zerkają:)
0
@cules100pro Tym bardziej że niektórzy ramblowi ekonomicy obecnie wiedzą ile jest kasy w klubie, ile na inwestycje można wydać i ile zarobić.A tu tak się marnują ci wszyscy wszechwiedzący geniusze biznesu.
0
@HarveySpecter Czyli uważasz że jak według mnie nie był prze kozakiem bo mam inne zdanie i nie byłem jego fanem gry, więc nie znam się na piłce? Chłopcze, ocena każdego piłkarza to indywidualna sprawa.Są więksi znawcy futbolu od nas co wcale nie uważają Messiego za geniusza tylko za bardzo dobrego piłkarza.To znaczy że ich wiedza jest zerowa? Zastanów się.
0
@wojopancer Może dla ciebie ale dla mnie był zwykłym drewnianym przeciętniakiem.Na prze kozaka to trzeba mieć jeszcze umiejętności.
0
@Hosh Żałosna jest cała ta ekstraklapa.Mistrz Polski przegrywa w dwu meczu i to zasłużenie z jakimś Bodo.To świadczy o poziomie tej śmiesznej, nudnej ligi.