Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@T^L Tu nie trzeba nawet się domyślić że on planuje ucieczkę do Jankesów zanim trafi pod Trybunał za łamanie Konstytucji i już mu się pali pod ogonem.Zwykły pisowski pachołek i tchórz.Liczę że kiedyś zapłaci za swoje grzechy aby oddać honor Polsce.
1
Jak można wejść w dupę Jankesom wykorzystując Polskie Święto to tylko duda potrafi.Tak stara się o karierę w usa po kadencji.
1
@Lucerfi To były gratulacje z dużą dozą wazeliny! Nie wyczułeś tego? Wiadomo że ten duda nie ma czego szukać po kadencji w EU to do trampa liże.
3
@Azazel_Pazuzu A pierwszym był pisowski prezydencina adrianek wazeliniarz
0
@Hosh Moim ani tramp ani duda a ten drugi tym bardziej.
0
@Szklaner Nawet sobie nie wyobrażasz co by się działo w Waszyngtonie.Płoną by jak Rzym za Nerona.
0
@Kgorecki2500 Ale wazeliny w tych gratulacjach nie brakowało.W sumie czego można spodziewać się po Adrianku.Po kadencji będzie miał się do kogo uśmiechnąć bo w EU nie ma czego szukać.
0
@MesQueUnClub_87 Nju dżerzi jak już coś.
0
@MichuZ44 Na szczęście piłka wygrała z głupotą.
0
@Trojanek23 No i dobrze, to tak prewencyjnie bez fantazja.
1
@Kubsoleon Pizdowate raczej.Jestem za stanowczym i bezpośrednim działaniem policji co odstraszy potęcjalnych następnych bandytów.
0
@Faro Za nic to raczej nie, ale za nie stosowanie się do poleceń policjanta i specjalne unikanie poleceń to już tak.Jeżeli stosujesz się do poleceń policji Amerykańskiej to uwierz że nic Tobie nie zrobią a jak jesteś miły i masz małe przewinienie to są w stanie odstąpić od karania. Wiem to na pewno.
6
16 latek z siekierą podpalił samochód, zdemolował mieszkanie kobiecie a policja potraktowała go gazem, nic nie dało, 6 strzałów w powietrze, nic nie dało a chłopak do nich z tą siekierą i wtedy dopiero jeden strzał w udo. Masakra te prawo w Polsce, pizdowate prawo. W USA już by dostał trzy strzały i do wora. Tak powinno być i zapomnić o tym gnoju.
1
@tomek8756 To jest nieprawdopodobne że codziennie praktycznie jest temat pijanych na drogach a dalej jakiś chwast się trafi i nic z tego sobie nie robi.
1
@Pedri16Future Nie to jest nie normalne a nawet chore.
3
@Pedri16Future Człowieku kiedyś dzieci bawiły się lalkami bez ubranek i nikt w tym nic złego nie widziaľ co nią wpłynęło jakkolwiek na to dzieckoa a teraz tacy jak ty doszukują się w tym jakiegoś zboczenia chore.
0
@KrychaFCB Nawet pan Janusz wie jak zrobić w bambuko głupich i naiwnych Polaczków.
0
@tomek8756 O kurczę ja od poniedziałku do piątku 4.30 na nogach ale w sobotę i niedzielę do 6 rano musowo odespać:)
0
@Trojanek23 Już podobny kom napisałem wcześniej i zgadzam się z Tobą w 100%.Sorry ale z narodu mądrego i inteligentnego przez te młode pokolenie zostaliśmy debilami.
0
@Encore Oczywiście i to z waszych kieszeni tankując na orlenie a saudi aramco zasponsorowało.Bravo:)
0
@PatrykBarca No oczywiście prokuratura sobie wymyśla i nie zna prawa a ci wszyscy biznesmeni są krystalicznie czyści i działają z prawem.Ja akurat głupi i naiwny nie jestem żeby wierzyć tym przestępcom a nie prokuraturze.No chyba że prokuratura ziobrystów to mógłbym mieć wątpliwości.
2
Już widzę jak grupa internetowych patafianów protestuje przeciwko aresztowaniu Janosika buddystów co biednym rodzaje a bogatym zabiera.Taki był pisowski gang, tylko że sobie kradli na potęgę ale 800 dali, piętnastki emerytom, i tacy wogóle katolicy i uczciwi do bólu.Naiwność i głupota części narodu jest porażająca.
0
@4drian0 Mają rozmach nie ma co.
0
Huk z grą ale frankowski ma chociaż zęby wybielone co pokazał światu.
0
My na każdej pozycji jesteśmy wolniejsi I słabsi technicznie to o czym tu można myśleć.
3
Oczywiście po meczu ci nasi eksperci typu Borek, Szpaku będą nam mydlić oczy jak to powalczyliśmy i jakie plus są po tym meczu.Oni się wogóle nie rozwijają,a przy Portugalach to jak dzieci we mgle.To są leszcze i nic się dłuuugo nie zmieni.
3
@DLFCB Nie obraź się ale dwa tygodnie temu byłem w Łodzi.Drogi to macie dziurawe jak ser szwajcar, a syf jaki między kamienicami to masakra. Jakieś tapczany i fotele się walają, śmieci porozwalane. Naprawdę chyba w latach 90 się tam wszystko zatrzymało.A zatoczki dla autobusów to remontu od lat 80 chyba nie widziały.Poważnie byłem w szoku. Kto tam teraz rządzi? Ta Zdanowska stara jeszcze? Na pysk ją wywalcie! Żeby tak wyglądało miasto w tym wieku o zgrozo nie wierzyłem że to Łódź.
0
@brzucho No to teraz to ostro pojechałeś jak RF może lizać dla Nadala.Roger to ikona tego sportu chłopcze.
1
@SzczenaWojtula Ale dlaczego uważasz że @Ziemny pisze bajkę? Możesz uzasadnić że tak nie jest? Bo ja bym wcale się nie zdziwił gdyby to był pisowski ruch.
9
@DLFCB No w końcu poszli po rozum do głowy i odcięli się od tego syfu.Brawo!!