Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam wrażenie że ten cały lewandowski jest w jakimś przedszkolu i odpowiada na pytania dzieci.To jest nieprawdopodobne żeby takie pytania zadawać, a pewnie połowa patrzy na niego i się brędzluje na jego widok.
0
@Pedri16Future No i tak się zakończyło jego życie na pokaz.Kasa odbiła już dawno i zamiast żyć jak człowiek to szukał rzeczy zabronionych.Dożywotka dla tego pedofila.
0
@FcPortoFan1999 A ja typuję odwrotnie.
1
@Linnox Współczuję każdemu kto choruje na tą chorobę obojętnie jakiego rodzaju, ale jakoś jednej osoby wyjątkowo mi nie szkoda,to ziobro niestety.Jemu chyba karma oddała.
0
@draxidox Niech ten szczur lepiej się pakuje bo zaraz w samolocie zakuty będzie siedział, a tu czeka go sprawiedliwy wyrok czyli 25+
1
@kubix05 A bo to raz? Często się puszczało a i paluchy popalone od saletry były:)
1
Anglia to jednak stan dziwnego umysłu. Lubię ich radia posłuchać ale reklamy Świąteczne to ostre przegięcie na koniec września.Więc tam się nic nie zmieniło bo pewnie w październiku już prezenty pod choinkę będą kupować:)
1
@Arden Żeby nie było tak że Wojek mu będzie do żabki latał po chitosy. A w cale bym się nie zdziwił.
0
@Mily-95 Nie musi i dobrze w jego przypadku.
0
@ranger3120 Oby teraz ruszyło bo po co im ten szczur tam potrzebny a sprawiedliwość rodzinie zmarłym trzeba oddać.
0
@ProMILs Zakładam że w jego przypadku nowa ustawa bo uciekł przed wymiarem sprawiedliwości.
2
No to majtczak(szczur) sobie jeszcze bardziej skomplikował wyrok bo gdyby wrócił i poddał się karze to max 12 by dostał a po 8 wyszedł i miałby z głowy. A teraz będzie mu grozić dożywocie po zmianie prawa:) A i tak go deportują w końcu. Czekamy z niecierpliwością panie Sikorski:)
0
Komentarz usunięty
0
@draxidox Zaorał sowietów
0
@bartekvisca Nawet nie chodź o osiągnięcia chociaż to jest najważniejsze, ale o samą grę, postawę i zaangażowanie to różnica jest delikatnie mówiąc spora.
0
Z całym szacunkiem dla Xaviego za to jakim był piłkarzem ale Pan Flick zjada na śniadanie byłego pomocnika Barçy pod każdym względem sztuki trenerskiej.W sumie to można było się spodziewać po Niemcu takiego wpływu na Blaugranę
0
@Szklaner Ale to nie ludzie, to padlina!
0
@supraomnes1 A co to za osobnik? I jakoś dziwnie pod zębami mu zwisa.
0
@ACMaldini3 Mam smartwatch samsung gear s4 i ogólnie odradzam jakiekolwiek tego typu szajs.Kup sobie porządny zegarek wskazówkowy na długie lata.
0
@vangoor Te 10 to jest naprawdę minimum.
0
@DiSBlaDE Nie życzę nikomu śmierci ale dla takiego śmiecia bym zrobił wyjątek.
0
@Krzysztof1987 Ale to recydywa,z kilkoma sprawami w toku.Aż nie wierzę że po 4 by wyszedł.
0
@DiSBlaDE Po pierwsze ten kretyn to pustak a po drugie tu prawnicy już nie pomogą, za gruba sprawa.
0
@DiSBlaDE Tylko że on nawet nie jest jakiś majętny żeby sobie kupić tylko kilka lat do odsiadki.To za głośna sprawa na jakiekolwiek matactwa.
2
Powiedzmy że ten bydlak z białego arteona dostanie w Polsce najwyższy wymiar kary za to co zrobił czyli 12 lat, to w wieku 38 by wyszedł z pierdla i jeszcze jest młody.A cała rodzina ma zniszczone życie i zdrowie w tym strata ojca dla dzieci i męża tej biednej kobiecie.Sorry ale kurwa mać! nie może być takiej niesprawiedliwości.
0
@NeroTFP1 Co się dzieje z tymi pod ludźmi.
0
@Ojciec5tkidzieci Przecież to zwykły chwast spod klatki co wbił sobie do tego pustego dzbana że jest gangusem.Usylizować to ścierwo natychmiast.
0
@clyde Barszczyk z uszkami to cały rok można zajadać.Oj narobiłeś mi smaka:)
0
@siuuu Zgadza się ale w ludzkiej świadomości kościół i księża powinni dawać dobry przykład a tu takie numery wychodzą. Dlatego księżulki zasłużyli na takie opinie części społeczeństwa.
0
@siuuu Tak ale kościół jest instytucją która sama zasłużyła sobie na różne nie przychylne opinie.Te brudy które co jakiś czas wyłażą typu pedofila, imprezy alko proszkowe na plebaniach, korupcja, sex między klechami i inne przekręty o których jeszcze nawet nie mamy pojęcia.To są plony które teraz zbierają.