1

@Rhaan To już lepiej 10hd/4dni

1

@nuevojugador Podobno ten Francuzki siatkarz jeszcze stoi na podium i czeka na medal.

0

Gdyby to Amerykanie byli w finale to myślę że dobrali by się do skóry Francuzów.My graliśmy słabo dzisiaj z wieloma błędami co skutkowało porażką.

2

@MesQueUnClub_87 A największymi jeleniami i idiotami są ci wszyscy co płacą za oglądanie tych patologicznych cyrków walki w klatkach.Bo właśnie od tych dzbanów biorą się gaże na tą patolę.

5

Komentarz usunięty

16

@zodiak_10 Powiedziała cześć i tiktokowe pokolenie posikało się.Jak wiele nie trzeba aby ich uszczęśliwić.

2

@zadafcb Zobaczył parasol i skoczył bo po co zapiepszać schodami. I to mu akurat wyszło bo nikt się nie skapną że to on.

2

Ten Hurkacz to taki niezły grajek i tylko grajek dopóki się nie odezwie.Nosz kurr.a nie da się słuchać tego gościa.Gada tak jakby mu czegoś między nogami brakowało.

0

@zygzakmaklini Wszystko git ale drewniak to już do tartaku.

0

@Kgorecki2500 Też tak zakładam ale mimo wszystko żeby tyle czasu szukać gościa bez skutku, mając do dyspozycji taką technikę w obecnych czasach to wstyd ogromny.

2

@Pawel13sz A to chyba Rijkaard tylko trochę wyblakł:)

1

@tristan87 To tylko świadczy o ułomności Polskiej policji i służb, żeby szukać gościa 3 lata rzucając wszystkie siły a jakiś przechodzeń znajduje go w jakiejś altance niedaleko domu.To jest po prostu nie zrozumiałe dla mnie.

0

@betonito Wierność klubowi? Co ty piszesz? przecież on się sprzedał p$g za kasę.Sprzedanie Lamine i ściągnięcie tego brazola to pewna katastrofa dla klubu.

0

@betonito Ty chyba zwariowałeś, żadnego nejmara ani innego brazola. Lamine zostaje i kropka.

4

@Michael24 Przecież ona jest paskudna, jeszcze nikt jej o tym nie powiedział?

0

@Oskar00 Żaden last dens tylko natychmiast won z tym paralitykiem.Ściągnąć porządną 9 w jego miejsce.

1

@TheNekro94 Lewusa koniecznie won, ja już patrzeć na tego łamagę nie mogę. On tu nigdy nie pasował a jeszcze mocno przepłacony.

0

@BukmacherkaToNieTypy Lepiej mi ciśnienia nie podbijaj bo i tak duchota.Niko dołączy do nas amen.

1

@NeroTFP1 To że jakiś tam hajzer czy inny śmieszny celebryta idzie z siebie pajaca robić to jedno ale największymi imbecylami są ci co za ten cyrk płacą. Bo przecież to z nich jest kasa na to i koniec końców kto jest największym debilem? Ja nawet tego nie oglądam za darmo a o płaceniu nie ma mowy.

1

@Szalik No to pasują do siebie

4

Na tvp sport wyjaśnianie tego pajaca przy monitorze o Rodrim jest żenujące, a ta kokietka nie wiem co ona tam robi.No eksperci w ujjj. Janusz chyba zastanawia się co tam robi.

0

@4drian0 I jak na tym świecie ma być normalnie. Co trzeba mieć w tym zakutym łbie?

0

@Sezam Ja jestem całkowicie spokojny o Hiszpanów bo w pierwszej połowie pojadą Angoli 3-0 i po finale.Jeżeli ktokolwiek myśli że wyspiarze po tym co zaprezentowali mogą w jakiekolwiek sposób zagrozić Hiszpanom i to w finale to chyba się z ujem na łby pozamieniał.

0

To się zapowiadają gwałt na Angolach w niedzielę :)

0

@Cukson A niby do czego on nam potrzebny? Do pompowania piłek to jest max co mógłby u nas robić.

1

@FabianekMrozek Ty tak na poważnie czy na żarty? Ewidentny karny, nakładka przy strzale i nawet nie ma co spekulować.

0

@PaPo Obojętnie kto wygra dzisiaj to w finale Hiszpanie zamkną mecz w pierwszej połowie.W finale zobaczymy ich cały potencjał.

4

@Arden To są żenujące zachowania tych aktorów. Nawet dobrze zagrać nie potrafią.

0

@Rust_Cohle Nie tak rozumujesz,w nim jest więcej celebryctwa niż dziennikarstwa.Dobrze jak dziennikarz jest pewny tego co chce przekazać ale on jest aż przemądrzały.A z tym celebryctwem to przesadza.

0

Ten Borek to już taki lanser i gwiazdor się zrobił że już komentowanie to tylko dodatek do jego napompowanej sławy.Zdecydowanie wolę Ćwiąkałę jako eksperta bo po prostu skromniejszy.Borek mnie wkurza tą swoją pewnością siebie jaki to on ekspert wielki jest. Jeszcze 2-3 lata temu był inny a teraz dzinnikarz celebryta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?