Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 Takiej patologii co pisiory nam zafundowali podczas drugiej kadencji to ja nigdy nie zapomnę.Złodzieje,krętacze,cwaniaczki i jeszcze kłamali w żywe oczy że są krystaliczni.Nigdy więc pisiorów
0
@Faro No nie taka wcale ciepła bo minus 10-15 to się długo utrzymywało a i śniegu nie brakowało.
0
Mamy czrery pory roku ale obecnie są dwie z czego zima trwa 6-7 miesięcy a reszta to lato.Zima kalendarzowo się zaczyna 22 grudnia a temperatury już spadają na minus w połowie października plus śnieg. I jak tu nie popadać w depresję jak przez 7 miechów zapieprzasz w kurtkach. Dzisiaj wiosna się zaczyna a dalej poranki na minusie. Szok
2
@D10SLEO Błąd, oni nami nie rządzą, oni bawią się za nasze pieniądze i to jest fakt.
0
@betonito Za tą genialną współpracę z Leo i ofensywną grę to bardziej jestem przy Alvesie ale minus za te głupie bezproduktywne wrzutki.Oczywiście Cafu też lubiłem ale on był bardziej defensywny i nie miał aż takiego polotu. Dla mnie jednak Alves
2
@wojopancer Ale Antonella nie odleciała, nie kreuje się w mediach jako znawczyni fitness a wygląda o niebo lepiej od tej gwiazdeczki od siedmiu boleści.Pieniążki odwaliły niestety.
0
@arasz1819 No to mamy małego koronnego który Wawrzyka i zjednoczoną pseudo prawicę zmiesza z gnojem.
1
@Jakchcesz No najlepiej zwalić na chleb z masłem i serem bo przecież litr wódy nie mógł zaszkodzić.
8
@Encore Z tą historią to przesadziłeś
0
Codziennie słucham zetki od 5 rano i Baleja, Starybrat+Gajda idzie posłuchać ale chyba o 10 wchodzi ta Pacyna. Nosz kurr.a ona do żłobka się może nadaje dzieci bawić a nie prowadzić audycje radiową. Sztuczna kokietka, słuchać się nie da jej i od razu trzeba jakiego spotyfaja uruchamiać.
0
@MESSIah16 A teraz zachód poszczeka z dwa tygodnie i wszystko ucichnie a dla putina dalej mogą naskoczyć bo przecież nic nie zrobią.
0
@Kamiloza91 Żeby tylko Flick tej maszyny nie zatarł bo obecnie na wolnych obrotach lata i raczej tego nie zmieni nawet on.
7
@zaba107 Krzyczą najgłośniej a Lexusy i Marcedesy po stodołach pochowane.Akurat rolnicy to dobre cwaniaczki,bida im nie straszna spokojnie.
0
@Michu94 Z tymi serduszkami to dojechałeś chyba trochę.Bez przesady, wyluzuj.
0
Komentarz usunięty
0
@jacobFCB Obrzydliwy język
1
@mrboom Oj sorki :) to nie Twój kom, tylko zacytowałeś.Nie doczytałem do końca.
1
@mrboom Nie no zwłaszcza ta fuzja z Lotosem i sprzedaż akcji dla kebabów to było genialne zagranie prezesa obajtka.To nic że ponad 4 mld w dupę i wysuszył kieszenie kierowców, ale według ciebie to świetny biznesmen.Pomyśl zanim coś napiszesz bo on okradł Polaków i sprzedał za bezcen.
3
Komentarz usunięty
3
@barcanawieki Dla mnie każdy Lex jest kozak.Lex to bezawaryjność, wygoda i klasa sama w sobie.
5
@MesQueUnClub_87 Takich podludzi trzeba utylizować bo po co to trzymać i po co taki chwast ma oddychać? Do likwidacji tego śmiecia
3
@Comentateiro Pisowska hołota pozwala sobie na zdecydowanie za dużo.Też jestem za tym aby nie ceregielić się z tym motłochem.Brać za mordą ostro bo na łeb wejdą.
1
@RafiVeB Ale bronek którego nie popierałem nie złamał Konstytucji 14 razy+. A ten pisowski długopis działa na żywca dla pisiorów.Łamanie Konstytucji to przestępstwo za które musi odpowiedzieć.
0
@hayek No przecież napisałem że przestępca wypuścił przestępców więc na logikę nie wiem czego nie rozumiesz?
12
Przestępca wypuścił przestępców! Taki mamy kraj.Jak mówiłem, pisowskie gówno musi być zutylizowane bo jak dojdzie jeszcze kiedyś do władzy to mamy przejebane.
0
@MESSIah16 Obowiązkiem tego pisowskiego nietoperza jest nie zabieranie głosu bo jak zwykle plecie swoje dyrdymały i jeszcze chce kogoś pouczać co jest obowiązkiem a co nie.
0
@Toffik Zwłaszcza ostatnie zdanie potwierdza że on za dużo wielbłądziego mleka się opił.
2
@q1 Ja górną prawą usunęłem bo też nie mogłem doczyścić przestrzeni pomiędzy 7 i zaczęła się psuć.Dentystka zasugerowała usunąć bo leczenie nic nie zmieni na dłuższą metę.Polecam usunąć, to szybka akcja tylko potem tydzień poboli dosyć mocno.
0
@MarioVeB! Ja na skarbnika bardziej się nadaję.Mam świetne predyspozycje i wrodzony talent. Więc proszę oddać głos na mnie:)
0
Komentarz usunięty