0

@Tartar Raczej bym obstawiał kogoś z partii rządzących.Wystarczy że Trzaskowski i Hołownia będą się ubiegać to już zabierze pisiorom dużo %. Ale tak, wszystko jest możliwe patrząc na ten cyrk.Obyśmy doczekali do wyborów.

17

Całe pisowskie plemię musi być zaorane i zakopane do czysta, bo to jest taki rak że słów brak.Oni nigdy się nie pogodzą z przegraną i nie dadzą rządzić koalicji dopóki ten pisowski długopis będzie siedział na stołku.Jeszcze ten cyrk potrwa ponad rok niestety.Ale trudno, jak przyjdzie nowy President to trzeba brać wszystkich pisowskich bandytów za mordy i zniszczyć do ostatniego pisiora.Bo to co oni wyprawiają, jak wszystkie resorty poblokowali swoimi żołnierzami to jest szok!

1

@MichalZZZ Są tacy co przemilczą i w duchu są wkurrr.. eni, a są tacy co wylewają swoją frustrację ale i tak czekają na następny mecz z wiarą że może w końcu teraz. Tak to już jest;)

1

@partymaker Guardiola wróci jak Barca będzie w rękach potężnego inwestora.Bo jak na razie jest w rękach prezesów marnotrawiących kasę klubową.

1

@barcanawieki Z Xavim jest jak z pisem. Szczyj wyborcom(kibicom) w oczy to powiedzą że ciepły deszcz pada.

2

Po 10 minutach gry przełączyłem na inny kanał żeby oszczędzić sobie nerwów. I miałem rację.Z takim zarządzaniem dla tego klubu nie ma ratunku a laporta niech dalej tańczy.

2

@kamyk_23 Elegancko Panowie! Wyciągajcie wszystkie pisowskie przekręty i jak obiecaliście wyborcom całej koalicji, wszystkich do rozliczenia.Nie dawajcie się zastraszyć tej pisowskiej hołocie a oni z czasem wszyscy pękną.

1

@RosjaninBut A ja współczuję wszystkim wyznawcom pisuarów za to że tak łatwo poddali się praniu mózgu.Bo jak na razie to ich pseudo prezydencina robi wszystko aby zaszkodzić rządzącym i dorzuca do ogniska co raz.

0

@mekston A to że wcześniej łamał kilka razy w różnych sytuacjach konstytucję to jest OK? Nie ponosi żadnych konsekwencji? Bo on prezydent to może? Chore

0

@July_6_BcN A czy ja napisałem że ułaskawienie jest niezgodne z konstytucją? Nie! tylko on łamał ją wiele razy bez żadnych konsekwencji a teraz wyciąga kumpli z pierdla dobrze wiedząc za co zostali skazani.I tu on sobie wykorzystuje konstytucję na legalu bo trzeba ziomkom pomóc.Bezprawie dla mnie

4

Jeżeli ci przestępcy skazani prawomocnie przez sąd zostaną ułaskawieni to żyjemy w państwie bezprawia i kolesiostwa a głównym winowajcą tego będzie ten pseudo prezydent pisowski duda.Żonki jego kumpli jadą do niego popłakać jak sąd mógł skazać ich na więzienie.Przecież to co ten długopis odpierdala to się nie mieści w głowie. On sobie łamie konstytucję ile razy chce, wyciąga kumpli z pierdla i nikt nic nie może zrobić.

1

@Hubert102 Ale w polityce dzieje się więcej niż w Barçy i nudą nie jedzie.

2

Takie słowa mogą oznaczać jedno.Brak zaufania w team i zdanie sobie sprawy że jest się delikatnie mówiąc bardzo słabym trenerem.

1

@BorzyKrzys A to ta viki santino z tym mikim to jakieś gwiazdy Polskiej estrady?

2

@Objectivo Analfabetka, więc do tik toka świetnie się nadaje.

0

@MesQueUnClub_87 No już jednak trochę posiedział to jakaś przepustka się należy

2

@DonMatteo901 Szacunek za jego niezłomność i oddanie niepełnosprawnym.Wspaniały człowiek szkoda.

0

@jacobFCB Moja nauczycielka już dawno w ramach stoi, ale szacunek sam do niej miałem.

1

@Borneo Prawie zrozumiałem:) ale zgadzam się ze wszystkim bo co prawda to prawda.

0

@BorzyKrzys Co to za hołota?

13

Czy ten cieć w końcu przestanie kłamać że stoi na straży Konstytucji? Łamał ją naście razy i bydlak łże przed całym Narodem Polskim.Obłuda,Hipokryzja to są słowa pasujące do tego delikwenta.

3

@bartekvisca Prezydent który ma trochę rozumu i nie jest partyjnym długopisem nie ułaskawiłby mordercy ale po tym pisowskim łamaczu Konstytucji to bym się tego spodziewał.

0

@koksik2700 Nie mówię że wszyscy z koalicji są super czyścić ale jak na razie pisiory biją wszystkich na łeb

1

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 Ale duda to pisowski prezydent przecież, to o czym ty wogóle dyskutujesz? Ja go nie uznaję za prezydenta i mam do tego pełne prawo.

2

@Kgorecki2500 Chyba twoim bo na pewno nie moim.To jest wstyd dla Polski aby ktoś taki piastował taki urząd.

2

Czy pinokio i sasin kuwety popakowali? Bo jutro Gowin pozamiata te całe pisowskie towarzystwo.O tym pseudo prezydencinie to nie wspominam bo nie wyobrażam sobie żeby jeszcze ktoś w tym kraju go popierał.Ten kraj już prezydenta nie ma, na razie.

1

@MOLESTA Policja ma prawo wejść do pałacu prezydenckiego I uwalić na glebę wąsika i kamińskiego to jedno a drugie to powinny być postawione zarzuty dla tego lokatora dudy za ukrywanie przestępców.Brawo panie Tusk! Za mordy tych pisowskich przestępców i zlikwidować te chore pisowskie plemię.

1

@Bykunn To jeżeli tak mówisz to pewnie tak jest i zdrówka życzę.Co nie zmienia faktu że większy elektorat pisowski to emeryci tak bardzo bojący się o te 13,14 bo im w tvpis tak wmówili a okazało się inaczej.Ale część seniorów na szczęście już się zoriętowała i zauważyła te wałki pisowskie a twardy elektorat (wyznawcy) dalej wpatrzony w jarka.

0

@Bykunn To w tym wieku możesz dostawać jedynie rentę na siebie ewentualnie po rodzicach ale czy tutaj jest 13,14 renta to nie wiem.Ale emerytury nie dostaniesz przed 60tką.No chyba że wojskowy albo policjant.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?