Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Zawsze może sobie coś poprawić zabiegiem aby nikogo nie straszyć.Przecież to takie modne teraz.
1
Z kąd ta luna się wzięła? Przelotnie na onecie wpadała mi w oko jakaś wzmianka o tej żenujące eurowizji i zdjęcie tak paskudnej dziewuchy jakiej dawno nie widziałem.Nie to żebym się czepiał i śmiał ale ona jest jakoś tak wyjątkowo nie atrakcyjna delikatnie mówiąc.
0
@Pedri16Future Można opisać go bardzo krótko :Debil
1
@Herato No Ameryki nie odkryłeś że polityka transferowa i ogólnego zarządzania u śmietankowych zawsze była 5 klas wyższa od naszej.U nas to zwyczajna amatorka i obojętnie kto by prezesował.Ale trafne spostrzeżenie.
0
@Arden Chłop już się obłowił i zdoił ten klub a oni dopiero go chcą sprzedać.Polityka zarządzania w tym klubie jest niewiarygodna.Ale obstawiam że on dalej będzie go doił bo nie zechce odejść bo niby po co.
0
@FCB_dimiC Oczywiście liczb nie oszukasz i Dioko jest najlepszy pod tym względem no ale niektórzy po prostu mają ból dupy.Mi osobiście Fed bardziej się podobał z gry i jego styl był genialny technicznie i piękny dla okay, więc biorąc pod uwagę to wszystko Roger dla mnie Top.Ale tytuły I liczby to już Dioko bez wątpienia. Podobny przykład Muhammad Ali jest uważany za boksera wszech czasów ale Tyson dla mnie jest Top Topów.Tylko ci wszyscy geniusze w swoich najlepszych prime w potyczce ze sobą pewnie by wyjaśnili kto jest NAJ! Dioko i Roger w prime:) Stawiam na Rogera
0
@4Fabregas4 To samo z lewusem, bimbał i kaleczył cały sezon a jednym przypadkowym hat3kiem zmazał plamę i jest królem Katalonii. Żenada
0
@MesQueUnClub_87 Zaaranżowane spokojnie. Bez aranżacji już po drugim barku miałby w trąbe.
1
@krajana To nie młodzież to generacja skończonych jełopów niestety.Dzisiejsza młodzież jest totalnie ograniczona i nie odróżnia co jest idiotyczne a pożyteczne.Media społecznościowe wzięły górę nad ich umysłami.
7
@Borneo Jak można ufać komuś kto notorycznie łamie Konstytucję jak tylko okazja się trafi albo rozkaz z Nowogrodzkiej przyjdzie? Tego nigdy nie zrozumię.
4
@tbas A najlepsi są ci księgowi barcy co piszą kogo kupimy i kogo sprzedamy, za ile i że trzeba sprzedawać bo nam kasy zabraknie.Nosz kurr.a jakby w kieszeniach prezesa siedzieli i mieli dostęp do konta ile tam wpływa i wypływa.To jest dopiero żałosne.
0
@rasta212 A dwa pozostałe to jesieniozima:)
0
@xavi890 Ostatnie słowo należy do niego więc jak nie wiele? To był mecz ligowy a nie LM
0
@maroon Że kwiecień trochę poprzeplata to nie ma problemu, ale zima zaczęła się w połowie października z minusem i śniegiem a kalendarzowo powinna się zacząć 22 grudnia. To teraz sobie policz ile miechów trzeba w kurtakach zaiwaniać 7? I wiosny to praktycznie nie było bo to wiosną nazwać nie można. A teraz z 3 miesiące ciepła i znów kurtki. Masakra
0
Żeby się Laporta nie zdziwił że mu tebas classico powtórzy.Mecz zakończony, koniec tematu.
0
@Albatros Np faul na vaskezie co skutkowało karnym a faul ewidentny, a resztę zobacz na powtórkach bo tego było trochę.
0
Wczoraj realizator oczywiście z madrytu ale trafnie i specjalnie pokazywał reakcję włochatego szawiego na faule i sytuacje sporne na boisku.Machał łapkami do sędziego z pretensjami nawet jak nie miał racji.To było żałosne niestety.
0
@Patrykl145 Trafne spostrzeżenie, ja również jakoś bez entuzjazmu i wyczekiwania na mecz z prześcieradłami.Nawet rano dopiero żonka mi przypomniała że dzisiaj twoja Barcunia gra bo bym pewnie zapomniał.Prawdziwe ale smutne niestety.Oby w zamian jakimś cudem uraczyli nas cules dobrym widowiskiem na otarcie łez.
1
@xvcWinterSoldier Wyjąłeś mi to z ust.Na tym poziomie, z trzema bramkami na wyjeździe i prowadząc u siebie 1-0 to wystarczyło grać bez ryzyka i kontrolować mecz do końca.Ale przecież Ara ucho musiał to spieprzyć i kłaść te łapy na przeciwniku co skutkowało wiadomo czym.A teraz oczywiście sędzia winien wszystkiemu.
1
@bartekvisca No i powrót de bruyne do składu zapewne wzmocni Citizens.Stawiam na dominację City w Manchesterze.
1
@vangoor Ja również podziwiam tych wszystkich amerykanów którzy się jarają zaaranżowanym spektaklem udawanym i mam wrażenie że oni myślą że to jest wszystko prawdziwe a z góry wiadomo kto ma wygrać i jak to ma wyglądać.No ale typowy jankes jest jednak trochę ograniczony.
1
@koksik2700 Tabletki Simparica 50kg+
3
@MichuZ44 Już Ansu Fati był ostatnim odkryciem i kreowanym na wielkiego kraka a przed nim jeszcze paru a wiadomo jak pokończyli z różnych powodów.Więc powstrzymał bym się od przedwczesnej koronacji.
1
@RomanHoffer Nie myśl o tym tylko żyj po prostu. Rak to nie wyrok spokojnie, wiem coś o tym.Ale choroba ta uczyć pokory naprawdę.
0
@maroon Jakich państw?
0
@Kgorecki2500 Również papież mógł wysłać kondolencje putinowi z powodu śmierci niewinnych ruskich żołnierzy co zgineli z rąk Ukraińców. Też w tym nie było by nic złego co nie?
0
To Amerykanie podobno ostrzegają służby rosyjskie przed zamachem na terytorium rosji przez terrorystów z państw islamskich? To są jaja dopiero w kontekscie wojny w Ukrainie, to jeszcze czekamy na kondolencje od papieża dla cara putina z powodu tego barbażyńskiego ataku na tak niewinne państwo rosyjskie.
2
@kubix05 To były lalki kobiety naturalne a nie te krogulce glonojady plastikowe.
0
@NeroTFP1 Takiej patologii co pisiory nam zafundowali podczas drugiej kadencji to ja nigdy nie zapomnę.Złodzieje,krętacze,cwaniaczki i jeszcze kłamali w żywe oczy że są krystaliczni.Nigdy więc pisiorów
0
@Faro No nie taka wcale ciepła bo minus 10-15 to się długo utrzymywało a i śniegu nie brakowało.