Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean Po wczorajszej cudownej grze Hiszpanów mimo braku skuteczności o co jestem spokojny, nasi kopacze wyglądają jak niepełnosprawni paralitycy.Oni nawet dokładnie nie potrafią podać na piątym metrze, więc o czym tu jest wogóle rozmowa.
0
@Nati Pytanie po co?
3
Nie da się słuchać tłumaczenia tych nędznych dziennikarzyn. Polacy walczyli na boisku. Co kurwa?
5
A gdzie jest Bóg futbolu? Ten uwielbiany i wyczekiwania aż wejdzie? Jak chodził było 1-1 a teraz 1-3 a lewusa nie widać.
0
No to worek się rozwiązał.
0
Ależ oni grają padakę
1
@MichuZ44 Dlaczego aktywiści wyglądają jakby byli ostro zdaunieni? Przecież takie wynalazki powinno się natychmiast utylizować.
0
Czy Niemcy są tacy mocni że ograli Szkotów 5-1 czy Szkoci są tak słabi.Bo ta Szkocja gra taki piach że nie trudno ich było ograć tak wysoko.
0
@Ojciec5tkidzieci Znasz Cześka? Pewnie nie, a ja znam kogoś kto go zna I wiem to i owo.Lepiej żeby Pacześ nic nie mówił bo takie szambo by wybiło że smród na pół Polski by poszedł.
0
@tristan87 Obiektywni kolego, obiektywni!
0
@MOLESTA Ale oni tego nie rozumieją.
1
@tristan87 W mediach ogólnie jest lekka radość i same pochwały.A co? Nie widzisz tego?
3
Tylko teraz Holendrzy mają zagwostkę z czego ci Polacy się cieszą jeżeli przegrali 2-1.W Holandii to by była tragedia a u nas euforia:). Nasz naród ma naprawdę niską samoocenę.
0
@BorzyKrzys To nie trafiłeś ale z okoliczności w jakich pisałem pierwszego posta nie będę się tłumaczył.
2
@AmigoBlancos No nie, Polska przegrywa z Holandią 2-1 i to jest powód do radości.Cieszmy się rodacy! :)
0
@BorzyKrzys Skąd wiesz że jestem? Bo taki nick? :)
0
@Zoker Każdego tak rozliczasz? Czy się tylko głupio wymądrzasz?
1
Nie wiem z czego ten zachwyt nad reprezentacją? bo przegrali tylko 2-1 i dobrze się zaprezentowali? Widzę że naprawdę wystarczy minimalna przegrana ze średnią Hochlandią a nasz naród w skowronkach.Wyprowadzamy piłkę w żółwim tępie bo inaczej nie potrafimy a Hochlandy z pod swojej bramki w parę sekund byli już u nas, o szybkości zawodników nie wspominam.Ale media specjalnie pompują że grali super dla oglądalności.Tylko 2-1 zawdzięczamy Szczęsnemu i kupie szczęścia.Mam nadzieję że już Austria zweryfikuje tych kopaczy.
1
Trzech zaawansowanych technicznie graczy,komentator bór, jebłem
1
@GeneralXavi To po co ci tv, wyrzuć
0
Panowie, pierwsze spojrzenie na naszych i widzę ostrą kupę w nachach. Czyli scenariusz jest taki, oranje wsiadają na nas od pierwszych sekund a my się gubimy i biegamy jak dzieci we mgle a Hochlandy aplikują nam 2-0 w pierwszej połowie. Amen
3
@Comentateiro Ale tu nie ma czego żałować, bardzo dobrze i następny proszę. Te bez mózgi sami się proszą o unicestwienie.To będzie segregacja naturalna.
2
@Lionel_Messi10 Przynajmniej w piłkarzyki bym go rozjechał jak dzieciaka bo na boisku to pewnie on mnie:)
0
@betonito Po to aby przy bocznej linii jak żeluś swego czasu przygrywać drugiego trenera.
1
@revolution33 Ja już słuchać nie mogę tego jęczenia w tych mediach. No świat się zawalił bo lewus z kontuzją
0
@peetwithbarca Ogółem to nieźle to napisałeś ale z tą dominacją rywala to chyba poleciałeś za mocno.Kim ty chcesz dominować? Może jeszcze Flick stworzy potwora:)
0
@Amidamaru Fejk, nie zjada tylko ucina filmy wypluwa i wkleja jak połyka ale robi to tak że ciężko się zjażyć.Tylko napoje wypija szybko butelkami i zawsze takimi które można zgnieść.On by już odleciał po takich dawkach bez przesady.
0
@barteq Dokładnie a płacz jest taki jakby z lewusem to mieli rozjechać to całe euro
0
@Gall Ale media są poje.. ane. Wyją teraz o drewniaku, wielki płacz, pompują wydarzenie, wielka tragedia się wydarzyła.To niech teraz nie jadą na euro bo bez lewusa przecież w pipę będzie od razu.Ta drużyna nie ma mentalu wogóle.
0
Ja myślę że flagi do połowy w dół powinni pozwijać bo wyją teraz wszędzie o jego kontuzji,no tragedia straszna. Ludzie! oni mają grać bez niego,i bardzo dobrze, to teraz zobaczymy ile jest warta ta kadra bez lewusa.