0

@Derean Po wczorajszej cudownej grze Hiszpanów mimo braku skuteczności o co jestem spokojny, nasi kopacze wyglądają jak niepełnosprawni paralitycy.Oni nawet dokładnie nie potrafią podać na piątym metrze, więc o czym tu jest wogóle rozmowa.

0

@Nati Pytanie po co?

3

Nie da się słuchać tłumaczenia tych nędznych dziennikarzyn. Polacy walczyli na boisku. Co kurwa?

5

A gdzie jest Bóg futbolu? Ten uwielbiany i wyczekiwania aż wejdzie? Jak chodził było 1-1 a teraz 1-3 a lewusa nie widać.

0

No to worek się rozwiązał.

0

Ależ oni grają padakę

1

@MichuZ44 Dlaczego aktywiści wyglądają jakby byli ostro zdaunieni? Przecież takie wynalazki powinno się natychmiast utylizować.

0

Czy Niemcy są tacy mocni że ograli Szkotów 5-1 czy Szkoci są tak słabi.Bo ta Szkocja gra taki piach że nie trudno ich było ograć tak wysoko.

0

@Ojciec5tkidzieci Znasz Cześka? Pewnie nie, a ja znam kogoś kto go zna I wiem to i owo.Lepiej żeby Pacześ nic nie mówił bo takie szambo by wybiło że smród na pół Polski by poszedł.

0

@tristan87 Obiektywni kolego, obiektywni!

0

@MOLESTA Ale oni tego nie rozumieją.

1

@tristan87 W mediach ogólnie jest lekka radość i same pochwały.A co? Nie widzisz tego?

3

Tylko teraz Holendrzy mają zagwostkę z czego ci Polacy się cieszą jeżeli przegrali 2-1.W Holandii to by była tragedia a u nas euforia:). Nasz naród ma naprawdę niską samoocenę.

0

@BorzyKrzys To nie trafiłeś ale z okoliczności w jakich pisałem pierwszego posta nie będę się tłumaczył.

2

@AmigoBlancos No nie, Polska przegrywa z Holandią 2-1 i to jest powód do radości.Cieszmy się rodacy! :)

0

@BorzyKrzys Skąd wiesz że jestem? Bo taki nick? :)

0

@Zoker Każdego tak rozliczasz? Czy się tylko głupio wymądrzasz?

1

Nie wiem z czego ten zachwyt nad reprezentacją? bo przegrali tylko 2-1 i dobrze się zaprezentowali? Widzę że naprawdę wystarczy minimalna przegrana ze średnią Hochlandią a nasz naród w skowronkach.Wyprowadzamy piłkę w żółwim tępie bo inaczej nie potrafimy a Hochlandy z pod swojej bramki w parę sekund byli już u nas, o szybkości zawodników nie wspominam.Ale media specjalnie pompują że grali super dla oglądalności.Tylko 2-1 zawdzięczamy Szczęsnemu i kupie szczęścia.Mam nadzieję że już Austria zweryfikuje tych kopaczy.

1

Trzech zaawansowanych technicznie graczy,komentator bór, jebłem

1

@GeneralXavi To po co ci tv, wyrzuć

0

Panowie, pierwsze spojrzenie na naszych i widzę ostrą kupę w nachach. Czyli scenariusz jest taki, oranje wsiadają na nas od pierwszych sekund a my się gubimy i biegamy jak dzieci we mgle a Hochlandy aplikują nam 2-0 w pierwszej połowie. Amen

3

@Comentateiro Ale tu nie ma czego żałować, bardzo dobrze i następny proszę. Te bez mózgi sami się proszą o unicestwienie.To będzie segregacja naturalna.

2

@Lionel_Messi10 Przynajmniej w piłkarzyki bym go rozjechał jak dzieciaka bo na boisku to pewnie on mnie:)

0

@betonito Po to aby przy bocznej linii jak żeluś swego czasu przygrywać drugiego trenera.

1

@revolution33 Ja już słuchać nie mogę tego jęczenia w tych mediach. No świat się zawalił bo lewus z kontuzją

0

@peetwithbarca Ogółem to nieźle to napisałeś ale z tą dominacją rywala to chyba poleciałeś za mocno.Kim ty chcesz dominować? Może jeszcze Flick stworzy potwora:)

0

@Amidamaru Fejk, nie zjada tylko ucina filmy wypluwa i wkleja jak połyka ale robi to tak że ciężko się zjażyć.Tylko napoje wypija szybko butelkami i zawsze takimi które można zgnieść.On by już odleciał po takich dawkach bez przesady.

0

@barteq Dokładnie a płacz jest taki jakby z lewusem to mieli rozjechać to całe euro

0

@Gall Ale media są poje.. ane. Wyją teraz o drewniaku, wielki płacz, pompują wydarzenie, wielka tragedia się wydarzyła.To niech teraz nie jadą na euro bo bez lewusa przecież w pipę będzie od razu.Ta drużyna nie ma mentalu wogóle.

0

Ja myślę że flagi do połowy w dół powinni pozwijać bo wyją teraz wszędzie o jego kontuzji,no tragedia straszna. Ludzie! oni mają grać bez niego,i bardzo dobrze, to teraz zobaczymy ile jest warta ta kadra bez lewusa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?