Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Ja akurat byłem pewien że Mendes nie trafi patrząc na niego. Ale chłopak zagrał świetne zawody i po ludzku szkoda by go było. Liczyłem że płaczek jako jedyny zawali:)
0
@Rust_Cohle Ja nie kibicuję ani jednym ani drugim ale pod Españę chyba Portugale bardziej leżą mimo wszystko.
2
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle Mam nadzieję że z Francją zagrają swój futbol, bardziej ofensywny jak z Włochami to wtedy będzie szansa na finał.Jak z Francją zagrają jak z Niemcami to polegną.
1
Ooleee Ole Ole oleeee dojszlandy walcie się, walcie się:)
2
Olmo Rewelacja vamos españa
0
Co ten sędzia robi to ja nie mam pytań
0
@RivaldoVitorBorba Dla takich pato influencerów nie ważne jak o nich piszą, ważne aby pisali.
1
@dv7wisnia A ja stawiam 1-2 dla Rumunów. Oni wydają się być bardziej zorganizowani i są drużyną bez wielkich gwiazd.Będzie niespodzianka.
0
Wczoraj było widać że Słoweńcy raczej grają na karne bo mają mocnego Oblaka w bramce który im da zwycięstwoale ale nie pomyśleli że sami nie potrafią wykonywać jedenastek.Sami się oszukali a ten ich pokraka Sesko mógł spokojnie zamknąć ten mecz.I tak to się kończy.
0
Jak Słowenja zagra dzisiaj jak Belżyki czyli obrona Częstochowy, to będzie po meczu w pierwszej połowie.Jak jak mnie wkurrr taka gra.
0
To teraz 85 min Belgowie w dupę 1-0 to trzeba atakować. No idioci
0
Belgia totalnie bez pomysłu na rozegranie piłki, raczej nastawieni na kontry które im wogóle nie wychodzą.
0
Węgrzyn już doszedł chyba.
0
Dzisiaj niestety ale Gruzini pokazali totalny antyfutbol.Autobus przegłubowy zaparkowany i liczenie tylko na kontry.Na szczęście wygra prawdziwa, piękna piłka.
0
@Objectivo No zobaczymy, każdy ma swoje typy a ja obstawiam la Roja vs Francja ale najpierw trzeba Gruzinów wyeliminować niestety a później niemców co będzie arcy trudne zapewne.Więc szykuje się genialne widowicho i raczej na jednej bramce się nie skończy:) Oby!
0
@Objectivo Zdecydowanie przedwczesny finał, ale liczę że La Roja ich pogrąży i będzie prosta droga do sukcesu
1
@Objectivo Zgadza się ale w przypadku konfrontacji z niemcami to raczej wolę Hiszpanów a nie Gruzinów.Ale piłka już nie takie scenariusze pisała.
22
@Hellrider Bo prawdziwa rodzina w kościele się zaczyna? Nie no to sarkazm, ale jestem, byłem i będę przeciwny takim tworom jak Lgbt q+ genderom i im podobnym.Jestem tradycjonalistą i są granice których nie powinno się przekraczać.Chcą?niech sobie żyją,ale śluby czy adopcje dzieci to już ostro nie smaczne.
0
@Objectivo No tak, ale już tak daleko moja fantazja nie sięga.
0
I komu tu kibicować jak moje dwie ulubione ekipy tego turnieju wpadły na siebie.Szkoda że Gruzja musi już odpaść ale z walcem Hiszpanii to oni nawet najmniejszych szans nie mają.Piłki pewnie nie powąchają ale brawa im za odwagę bo wszyscy ich zapamiętają z dobrej strony w przeciwieństwie do naszych patałachów.Do przodu Hiszpanio po finał!
1
@Łuki555 Zrobione i powodzonka dla brata:)
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@Sulimo Ale zaraz po meczu mierne dziennikarzyny z kanałów będą usprawiedliwoliać tych beznadziejnych kopaczy.
1
@Jarema2000 A to czemu nie zagra? Bo już trzeba o honor powalczyć a nawet o honor będzie w dupę to nie bierze na siebie tej odpowiedzialności.A ciekawe czy król futbolu zagra lewus, czy też z podkulonym ogonem ucieknie aby nie być twarzą porażki.Te nadmuchane przez media i ślepych kibiców gwiazdki są pośmiewiskiem piłkarskim.
1
Probierz:Trochę nam zabrakło do topowych zespołów:) Nie wiedziałem że Austria to topowy zespół. On chyba myśli że ktoś jest głupi a on mądry. My nawet baty od Rumunów byśmy dostali.
0
@Destroyer_of_Worlds To tylko pokazuje że Hiszpanie nie kalkulują i znają swoją siłę, więc im bez znaczenia kto następny.Jeżeli myślisz że z Niemcami polegną to się ostro zdziwisz jak zamkną mecz z 3-0 w pierwszej połowie.
0
@PatrychoO Te ich reklamy są totalnie idiotyczne jak większość z resztą, a im się wydaje że są fajni.Ten cały Borek to robi z siebie wielkiego dziennikarzynę a już nawet do reklam się pcha aby kasę wyrwać.
0
@Derean Po wczorajszej cudownej grze Hiszpanów mimo braku skuteczności o co jestem spokojny, nasi kopacze wyglądają jak niepełnosprawni paralitycy.Oni nawet dokładnie nie potrafią podać na piątym metrze, więc o czym tu jest wogóle rozmowa.
0
@Nati Pytanie po co?