Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Foro Z Czarzastego i z obecnej lewicy to tacy komunisci jak ze mnie kosmonauta.Lewica już dawno komunistów nie przypomina. Pisowcom już bliżej do komuchów.
3
@BorzyKrzys Bravo Panie Braun, jakim prawem i dlaczego żydowskie jest obchodzone w Sejmie
0
@Uukasz_93 Jak ja współczuję tym wszystkim kredytobiorcom.W co oni muszą się pakować?
2
@sintesox Ja mu wcale nie kibicuję i nigdy nie kibicowałem.W PL to jest jakaś mania na Lewandowskich i traktują ich jak bogów
1
@adi7adi8 To się jeszcze możemy zdziwić. A ja Tobie mówię że Tusk im nie odpuści
0
@MOLESTA I właśnie twoje ostatnie zdanie mówi że doprowadzi do rozpadu pisu jako partii dzięki sądzeniu poszczególnych ich członków.I oby sprawiedliwość zwyciężyła.
0
Jestem prawie pewien że te komisje śledcze zostały powołane po to aby rozliczyć pis ale również zniszczyć i doprowadzić do likwidacji partii pisowskiej.Tusk tego nie odpuści Kaczyńskiemu, i będzie chciał zlikwidować największego rywala i jego przydupasów.
2
@tomek8756 No przemówienie do niego nie podobne ale chyba ten przestępczy proceder pisiorów pegasusem też go musiał ostro wkurrr.
1
@BoreekxD Tak moja pomyłka sorki ale Porto może być dla nas za mocne niestety.Obym się mylił
1
@fcbarcafan19 A sorki nie zauważyłem co nie zmienia jednak faktu że lekko nie będzie.Przepraszam za pomyłkę
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Stawiam na remis, ewentualnie wygrana Porto bo grają u siebie.Nie chce mi się wierzyć że będą 3p dla nas.
1
@barcanawieki Barca z lat 09,10,11 to chyba nie trzeba tłumaczyć że Porto to gały by nie powąchało.
0
@arasz1819 To tylko świadczy czym jest te pisowskie plemię, ten patologiczny twór z pato prezydentem i pato premierem na czele. Wstyd mi że tym pięknym krajem rządzi taki chłam.
0
@DonMatteo901 Najgorsze w tym jest to że ten kryminalista recydywista wierzy w swoją niewinność i jeszcze ma pretensje.
0
@budel17 Grają dramat od dawna i nie ma co liczyć na to że sędzia się nie pomyli na karnych tylko stwarzać sytuacje bramkowe i je wykorzystać.Tam nie ma drużyny, to zlepek kopaczy a Xavi próbuje wmówić że jest wszystko git chociaż sam wie że grają kupę.
2
@koksik2700 Oni z prawicą nie mają nic wspólnego co pokazali przez ostatnie 4 lata. Pisiory są gorsi od komunistów, starali się zawłaszczyć państwo a rządzili jak jacyś radykałowie.
0
@Szreko To nie Anglik tylko Irish a ich angielski akcent jest tragiczny.Chyba że Irlandczycy którzy od lat mieszkają albo się urodzili w Anglii rozmawiają bardziej zrozumiale.
0
@kubix05 Jakim trzeba być imbecylem żeby jeszcze płacić za oglądanie tych dziadów.
0
@Cochise Prawda jest taka że Lewandowskim to trochę pieniążki i napompowana przez media i kibiców sława odwaliła i to porządnie.Dla mnie to szczerze nie dobrze się robi jak widzę i słyszę te medialne zachwyty nad nimi i kreowanie ich na jakieś bóstwa.
0
@Kidd Przecież to jest zaaranżowane i już przerabiane setki razy w tych jutubach
4
Komentarz usunięty
0
@RomanHoffer Prywatnie nie potrzebujesz skierowania.Płacisz i masz zrobiony tomograf.
2
@GeneralXavi No raczej zakładałem ten sarkazm:)
2
@GeneralXavi A cały czas myślałem że jesteś trochę myślący chłopak, a tu taki babol:)
0
@Deviler Czy on się nie domyśla że połowa narodu z niego gnije i traktuje go jak pisiora? Czy tylko głupa wala?
1
@kamilop Ten pisowski długopis i notoryczny łamacz Konstytucji jak zwykle łże.Czekam z niecierpliwością aż zakończy tą swoją kadencję i zostanie doprowadzony pod Trybunał Sprawiedliwości,bo tego pana trzeba rozliczyć również.
1
@Androchem Po prostu zapytaj czy ma dziada czy grządkę i będziesz wiedział czy warto podbijać.
1
@kamyk_23 Czekam aż przyjdzie czas na rozliczenie tego łamacza Konstytucji bo tego to mu nigdy nie zapomnę.Pisowski długopis musi być osądzony przez TS.
3
@Deviler Lexus i tylko Lexus
0
@zoltan87 Jestem pewien że większość jak nie wszyscy kopacze którzy do nas przychodzą to nie po to aby coś osiągnąć i pomóc klubowi w odnoszeniu sukcesów, tylko dla kasy i aby wpisać w cv Barcę.A jak coś się uda ugrać to ich.I taka jest prawda.