Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chavez Szanuję go tylko za to co zrobił dla barcy i do tego momentu w którym w niej był. Reszta to już jest chyba jasna.Odszedł po części dla kasy do p$g i to w trakcie narastających problemów barcelony. I czego tu nie zrozumieć?
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 Ich wszystkich do jednego wora.
0
@FcPortoFan1999 A kto w tym kraju jest tak zwany nr 1?
0
@Barcelonka070 Za dużo tego nałamał żebym Tobie tu opisał.Google i masz wszystko.
1
A co ten notoryczny łamacz Konstytucji tam robi? Bo jak patrzę na tego pseudo prezydenta to mi się w środku przewraca.Straciłem kompletnie szacunek do tego osobnika.Konstytucja to rzecz święta w każdym kraju i łamanie jej powinno być surowo karane.Czekam na rozliczenie go z tego przestępstwa po zakończeniu tej kadencji.
0
@zodiak_10 Idź już spać i daj spokój z tym Messim, bo te usrywanie tutaj niektórych jego funboyów robi się żałosne.Normalnie te forum to jakiś pudelek od jakiegoś czasu.
1
Za potrącenie na śmierć trzech osób 19 latkowi grozi do 8 lat więzienia gdzie pewnie dostanie 5 a 3 odsiedzi za to że dobrze się sprawował.Takie wyroki tylko w PL. A rodziny 3 trupów w żałobie i rozpaczy bo dzieci osierocone.Ludzie gdzie tu logika i sprawiedliwość?
5
@Colon Jak kochasz po prostu grać w piłkę jak Diego to i w gnojówce będziesz kopać.To była czysta miłość do piłki.
0
Ta Poroniona Joanna to niezła aktorka jest.Przecież to widać że sporo jast gry w jej wypowiedzi.
0
@Tomo1989 Nie szkoda mi tej idiotki wogóle.
0
@bartekvisca Debilem to raczej mało powiedziane, Imbecylem bez muzgu i pieprzonym recydywistą za kółkiem.Dopadła go karma.
2
@panczo Mam wrażenie że ci wszyscy patocelebryci czują się bardzo niedowartościowani.Bo pokazywać mordy za przeproszeniem w przeróżnych mediach tylko po to aby zaistnieć to co trzeba mieć w muzgu.I to nie tylko młodzi ludzie ale i stere kapcie chcą być gwiazdami.Ale pycha kroczy przed upadkiem i dobrze!
0
Oo, to ten beretti czy jak mu tam miał 3 promile podobno i odleciał.Jednak życie czasami jest sprawiedliwe i skromność popłaca a pycha samochody wywraca:)
1
@Cotutajsiedzieje Jaki trzeci? Potencjał to może ma na trzeciego ale nawet w piątce się nie łapie z takim podejściem do piłki.
0
@Firestone To że człowiek ma w dupie tą ekstraklapę i nie ogląda to rozumiem, ale jakim trzeba być imbecylem żeby płacić za bilety i na żywo oglądać to nie mam pytań.
0
@IronSanHybrid No jebaniec! Ale szybki jest.
0
@daniel32778 Pewnie myślisz że covida nie było, że to taki wymysł.
0
@AxelF Jak zdejmiesz różowe okulary to może dostrzeżesz co kopaczom się najbardziej liczy.I nie trzeba mieć doktoratu, tylko nie łykać wszystkiego co w wywiadach powiedzą.Poza tym miałem okazję porozmawiać z kimś kto się świetnie oriętuje w tych kwestiach.I w wywiadach często mówią to co kibice chcą słyszeć.Ty nawet nie wyobrażesz sobie jak topowi piłkarze mają wywalone na media i tych naiwnych kibiców.Dla nich się liczy kasa a ty dalej kibicuj.
0
@AxelF Nie ma żadnych sentymentów i na przyszłość żebyś wiedział że żaden piłkarz tu nie wróci z sentymentu tylko dla kasy przedewszystkim.Większość topowych kopaczy to materialiści.Kasa jest najważniejsza dla nich.
1
@misieq96 Wszystko dogadane już w maju a la bamba jeszcze czeka na Messi fikado. Żałosny jest ten płacz tych fanboyów Messiego.To było wiadome że on tu nie wróci.
0
@Tasde Nie wiem do czego pijesz ale pomyliłeś kontekst rozmowy. Wtrącasz tu babcie, dziadów, wnuczków.Nie wiem o co ci chodzi.
3
@Graves No i ja mam takie same podejście jak Ty a pół dnia prowadziłem walki tutaj z wielbicielami tego tworu.
10
@zodiak_10 Lubię bezpośrednie kobiety, ale ta zrobiła na mnie wyjątkowe wrażenie. A co nie?
0
@MessiForeverTheBest Myślę że w tym temacie na brak frekwencji byśmy nie narzekali.A poza tym podwarzanie wyboru narodu raczej nie było by dobre dla rządzących.Tak samo jak referendum w GB na temat Brexitu.Tam dyskusji nie było jak naród zadecydował a byłem tam w tym czasie i wiem jak do tego podchodzili Brytyjczycy.
0
@bartekvisca W razie czego biznes solarium rozwiniemy:)
2
Cieszy mnie że chociaż większość naszego społeczeństwa jest zgodna co do polityki migracyjnej.Patrząc na Francję to jestem jeszcze bardziej przekonany że te referendum w Polsce nie było by złe.A po to aby zablokować jakiekolwiek zmiany przez ewentualnych nowych rządzących.
0
@tbas To nie ma żadnego związku z tematem co napisałeś,ale oczywiście że są rodziną tylko już bez jednego z rodziców to jest jasne.
2
@clyde Bardzo wzruszyła mnie twoja historia.To za 5 lat napisz jak tam ci lodzik smakował aaa sorki mak.
0
@dingoDingo Nie będę się powtarzał bo już znasz moje podejście do tego tematu.Więc pozwól że daruję sobie rozwijanie się ponowne w tym gorącym temacie.