0

@chavez Szanuję go tylko za to co zrobił dla barcy i do tego momentu w którym w niej był. Reszta to już jest chyba jasna.Odszedł po części dla kasy do p$g i to w trakcie narastających problemów barcelony. I czego tu nie zrozumieć?

0

Komentarz usunięty

0

@FcPortoFan1999 Ich wszystkich do jednego wora.

0

@FcPortoFan1999 A kto w tym kraju jest tak zwany nr 1?

0

@Barcelonka070 Za dużo tego nałamał żebym Tobie tu opisał.Google i masz wszystko.

1

A co ten notoryczny łamacz Konstytucji tam robi? Bo jak patrzę na tego pseudo prezydenta to mi się w środku przewraca.Straciłem kompletnie szacunek do tego osobnika.Konstytucja to rzecz święta w każdym kraju i łamanie jej powinno być surowo karane.Czekam na rozliczenie go z tego przestępstwa po zakończeniu tej kadencji.

0

@zodiak_10 Idź już spać i daj spokój z tym Messim, bo te usrywanie tutaj niektórych jego funboyów robi się żałosne.Normalnie te forum to jakiś pudelek od jakiegoś czasu.

1

Za potrącenie na śmierć trzech osób 19 latkowi grozi do 8 lat więzienia gdzie pewnie dostanie 5 a 3 odsiedzi za to że dobrze się sprawował.Takie wyroki tylko w PL. A rodziny 3 trupów w żałobie i rozpaczy bo dzieci osierocone.Ludzie gdzie tu logika i sprawiedliwość?

5

@Colon Jak kochasz po prostu grać w piłkę jak Diego to i w gnojówce będziesz kopać.To była czysta miłość do piłki.

0

Ta Poroniona Joanna to niezła aktorka jest.Przecież to widać że sporo jast gry w jej wypowiedzi.

0

@Tomo1989 Nie szkoda mi tej idiotki wogóle.

0

@bartekvisca Debilem to raczej mało powiedziane, Imbecylem bez muzgu i pieprzonym recydywistą za kółkiem.Dopadła go karma.

2

@panczo Mam wrażenie że ci wszyscy patocelebryci czują się bardzo niedowartościowani.Bo pokazywać mordy za przeproszeniem w przeróżnych mediach tylko po to aby zaistnieć to co trzeba mieć w muzgu.I to nie tylko młodzi ludzie ale i stere kapcie chcą być gwiazdami.Ale pycha kroczy przed upadkiem i dobrze!

0

Oo, to ten beretti czy jak mu tam miał 3 promile podobno i odleciał.Jednak życie czasami jest sprawiedliwe i skromność popłaca a pycha samochody wywraca:)

1

@Cotutajsiedzieje Jaki trzeci? Potencjał to może ma na trzeciego ale nawet w piątce się nie łapie z takim podejściem do piłki.

0

@Firestone To że człowiek ma w dupie tą ekstraklapę i nie ogląda to rozumiem, ale jakim trzeba być imbecylem żeby płacić za bilety i na żywo oglądać to nie mam pytań.

0

@IronSanHybrid No jebaniec! Ale szybki jest.

0

@daniel32778 Pewnie myślisz że covida nie było, że to taki wymysł.

0

@AxelF Jak zdejmiesz różowe okulary to może dostrzeżesz co kopaczom się najbardziej liczy.I nie trzeba mieć doktoratu, tylko nie łykać wszystkiego co w wywiadach powiedzą.Poza tym miałem okazję porozmawiać z kimś kto się świetnie oriętuje w tych kwestiach.I w wywiadach często mówią to co kibice chcą słyszeć.Ty nawet nie wyobrażesz sobie jak topowi piłkarze mają wywalone na media i tych naiwnych kibiców.Dla nich się liczy kasa a ty dalej kibicuj.

0

@AxelF Nie ma żadnych sentymentów i na przyszłość żebyś wiedział że żaden piłkarz tu nie wróci z sentymentu tylko dla kasy przedewszystkim.Większość topowych kopaczy to materialiści.Kasa jest najważniejsza dla nich.

1

@misieq96 Wszystko dogadane już w maju a la bamba jeszcze czeka na Messi fikado. Żałosny jest ten płacz tych fanboyów Messiego.To było wiadome że on tu nie wróci.

0

@Tasde Nie wiem do czego pijesz ale pomyliłeś kontekst rozmowy. Wtrącasz tu babcie, dziadów, wnuczków.Nie wiem o co ci chodzi.

3

@Graves No i ja mam takie same podejście jak Ty a pół dnia prowadziłem walki tutaj z wielbicielami tego tworu.

10

@zodiak_10 Lubię bezpośrednie kobiety, ale ta zrobiła na mnie wyjątkowe wrażenie. A co nie?

0

@MessiForeverTheBest Myślę że w tym temacie na brak frekwencji byśmy nie narzekali.A poza tym podwarzanie wyboru narodu raczej nie było by dobre dla rządzących.Tak samo jak referendum w GB na temat Brexitu.Tam dyskusji nie było jak naród zadecydował a byłem tam w tym czasie i wiem jak do tego podchodzili Brytyjczycy.

0

@bartekvisca W razie czego biznes solarium rozwiniemy:)

2

Cieszy mnie że chociaż większość naszego społeczeństwa jest zgodna co do polityki migracyjnej.Patrząc na Francję to jestem jeszcze bardziej przekonany że te referendum w Polsce nie było by złe.A po to aby zablokować jakiekolwiek zmiany przez ewentualnych nowych rządzących.

0

@tbas To nie ma żadnego związku z tematem co napisałeś,ale oczywiście że są rodziną tylko już bez jednego z rodziców to jest jasne.

2

@clyde Bardzo wzruszyła mnie twoja historia.To za 5 lat napisz jak tam ci lodzik smakował aaa sorki mak.

0

@dingoDingo Nie będę się powtarzał bo już znasz moje podejście do tego tematu.Więc pozwól że daruję sobie rozwijanie się ponowne w tym gorącym temacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?