Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@betonito Ale czego ty się spodziewasz? Jak na La bambie połowa to funboye Messiego.On właśnie ma tu NIE! przychodzić bo jego czas już miną w tym klubie i dla dobra rozwoju Barcy.
1
@shahman Gavi właśnie przywitał się z kimś kim niestety ale nigdy nie będzie.Ale warto mieć marzenia.
0
@Nazio87 Jak na razie to la bamba się sra tematem bardziej niż główni zainteresowani.
0
@gumaz Jaki prezydent halo? To zwykły łamacz konstytucji i długopis tego z Nowogrodzkiej 86.
0
@speed1 Barca już była planem nr1 do momentu aż saudyjczycy zaproponowali że będzie miał jeszcze więcej zer na koncie. Kasa człowieku kasa dla nich się liczy a nie to że synek chcę w Barcelonie mieszkać.Tam codziennie będzie wielbłądami z mamą jeździć.To samo z Lewym, jak dostanie z 50mln na sezon to zapomni co to barca.
0
@partymaker Jak to co? Rodzinka Messich dolary zwęszyła i trzeba na chleb zarobić, pazerniaki.
0
Łoooo coś tam w moderacji się zawiesiło bo nic nie otwierało
0
@HighestInTheRoom Bardzo naciągane i znów odgrzewany kotlet.Wogóle ten bit nie trafia do mnie dlatego że się ostro przejadł.
2
Nie prawda bo dyrektorzy sportowi z la Rambli powiedzieli że on już fikado więc niech gindogan nie kłamie.
1
@VeB 1899 Ale wspominać to już na pewno będziemy jako największego ogóra od gwizdka w LL
0
@draxidox No ja aż tak grubej dniówki nie mam nawet pracując na działalności.A co do przebudzenia to chyba nie ma nic lepszego niż świeże espresso (kolumbijska kawa z plantacji znajomego Kolumbijczyka) o 5 rano:) Prawdziwi kawosze znają tą słodycz pobudzającą.
2
@QQL5 Mogę tylko Tobie podziękować za to co robisz bo byłem w sytuacji kiedy potrzebowałem ale teraz sam nie mogę oddawać chociaż bym chciał, może kiedyś będę mógł.Więc wielki szacun dla wszystkich którzy oddają krew innym.
0
@cris2706 Nie no z tym hymnem to mógł się wstrzymać.Ja tuska i tego całego peło nie popieram, ale przez drugą kadencję co pis odpierdala to zaczynam się naprawdę zastanawiać gdzie ci radykałowie i samozwańczy prawicowcy zmierzają.Pis mi przypomina już komunistów a nie prawicą stojącą za demokracją.Pis chce zrobić coś co w tym kraju nie przejdzie.BŁĄD
0
@reakwon Konfe czy Lewicę? ty chyba zwariowałeś.
0
@masq To lepiej teraz odsunąć pisiorów od władzy bo jak w październiku tego nie zrobimy to już może być za późno.
16
@cris2706 Nie no za Tuskiem to ja też nie jestem ale z tym porównaniem to ostro pojechałeś. Już gorszej chamskiej partii jaką są pisiory to ja nie widziałem.
1
@bartekvisca Raczej skłaniał bym się ku Hołownia Kosiniak.Ja do Tuska nie mam zaufania ale Pisu to kurwa nienawidzę.
0
500k? Szybko policzyli:)
2
W przyszłym tygodniu odpowiedź pisu,1500+, 15tka pewna w tym roku, leki wszystkim za free od stycznia, podwyżki dla budrzetówki od zaraz. A jarek w przemowie, no przecież ja za to nie za płacę hłehłehłe
3
@Don-Corleone U mnie już też minęło 10 latek jak tu zaglądam praktycznie codziennie.Czasami coś skomentuję jak czuję potrzebę no i parę razy bana dostałem chociaż za wolność słowa ale widocznie moderacja ma takie przepisy.Ale niestety poziom komentowania spadł na forum od paru lat i widzę więcej funboyów Messiego niż klubu co wpływa na całokształt. Ale lecimy dalej Visca el barca
2
@fart Ci wyznawcy pisuarów to mają tak wyprane mózgi że to jest ciężko ogarnąć.Ograniczenie inelektualne jest zatrważające.Trzeba jak najszybciej odsunąć od władzy tych dziadów zanim zrobią pjongjang w naszym kraju.
1
@jeyx77x Najbardziej mnie boli 1.Hipokryzja, 2.Chamstwo i 3.Zakłamanie czołowych polityków pis. Oni tyle gadali na PO a sami są jeszcze gorsi i do tego bardzo chamscy. Won z pisiorami.
1
@tbas A co? Pała mu zmiękła? I tak już jako pseudoprezydent który łamie konstytucję już nie pierwszy raz z resztą, w moich oczach jest tylko długo.. pisem
0
@paweldunajecfcb Jak po 8h idzie do domu to z 5k wyszarpie, a jak śpi na oddziale to i 15k przytuli.
0
@MesQueUnClub_87 Ale o czym tu mowa jak oni balona nie mogą znaleść który gdzieś spadł a oni mają jaworka złapać?
2
@martin43 Nie, oni nigdy nie zbankrutują.To tylko medial a gadka i spekulacje. Amerykanie nie z takich problemów już wychodzili silniejsi.To jest cały czas nr1 potęga świata spokojnie.
0
@masq Tam rodzina messich to już chyba z 200 osób liczy. Takie głębokie koryto że pewnie wujków z Argentyny pościągali.
11
@martin43 USA to kolos na glinianych nogach? A to ci dopiero twierdzenie.Do ruskich pasuje idealnie.
0
@Klejnot_Nilu No w top 5 nigdy ale w top 3 jak najbardziej.Pele w pierwszej 5 to nieporozumienie.On geniuszem nie był, był bardzo dobry na swoje czasy i to dzięki Garrinchy który według Brazylijczyków starszego pokolenia był lepszy od Pele.
0
@tristan87 No i przecież nikt tego nie dokonał przed i po nim:)