0

@Faro Bo 90% dzieciaków na tym forum to funboye Messiego.I śmiem twierdzić że może 5% tutaj to prawdziwi kibice Barcy bo reszta to kibicują Messiemu

3

@Piotr,1985 Woda z kałuży i czerstwy chleb? To coś bogato, ja bym ich razem w zamknięciu ze szczurami posadził i niech walczą.

0

@Odcinkowy Nie mogę się otrząsnąć do tej pory jak się dowiedziałem.Niech biedulek spoczywa w pokoju i świeć Panie nad jego duszą.Najsurowsza kara wszystkim co przyczynili się do tej okrutnej zbrodni. Brakuje słów po prostu.

2

@jeyx77x A daj pan spokój, ani wiosny ani lata nie będzie.Żeby 8 maj a tu w kurtkach łazić trzeba.

7

@kubix05 Ten pseudo chleb który teraz jadamy nigdy obok tamtego nie leżał i już leżeć nie będzie.

3

@misteriosoVEB Daj se synu już spokój z tym Messim

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Dari0G No właśnie, w końcu głos rozsądku.Bo ci co rzucają się pod pociąg to chyba nikt ich pod niego nie pchał a o debilach na droga h to już nie wspominam.

1

@ChampionLW Nie do pomyślenia żeby w maju w kurtkach trzeba chodzić.To już ponad 8 miechów! w kurtkach. A zaraz jesień w sierpniu przyjdzie.

1

@Kapitan hawk Swoją drogą wakacje Leo trochę Paryż kosztowało.

1

@krzak82 Ale przecież zaraz będziesz miał atak obrońców zasłużonych.A oni nie rozumieją że ten bezproduktywny beton powinno się już usunąć.I jeszcze Messiego chcą z powrotem.No dramat według mnie.

1

Jak do tej pory to Xavi zrobił z Barcy al sadd. Nie liczę już na większy postęp gry. Ta gra to średni level gdzie Osasuna w 10 prawie cały mecz a my się cieszymy bo pod koniec udało się raz ukłuć.To jest po prostu dramat co oni grają.

0

@misteriosoVEB A może w LL przepisy się zmieniły? I bramkarz może latać sobie po murawie i faulować, no jestem w szoku bo tam był ewidentny faul na Raphini

0

Jakim cudem ten bramkarz osasuny bez czerwa to ja nie mam pytań

0

@Encore Pod ogon by zajrzał, czemu nie.

1

@Nazio87 Roborock s7 mam od roku i robi super robotę. Ale wybór należy do ciebie.

0

@ObiwanKenobi Fake chłopie, nawet widać to po jej przemowie.Więc nie zaprzątaj sobie tym głowy.Takich śmieciuchów jest coraz więcej.

1

@Fenelon Na tym forum są sami(nie wszyscy) skarbnicy i prawnicy Barcy, więc zapewne dostaniesz odpowiedź z pierwszej ręki.Śmieszą mnie te częste przeliczenia, kto? za ile? brutto czy netto? No aż niewiarygodne jacy tu są(nie wszyscy) spece od tych spraw.

1

@Kinginiesta To jest jeden z wielu debili zasilających partię rządzących a na wyznawcach ortodoxyjnch tych bandytów nie robi to żadnego wrażenia.

1

@Nomadd Również przyłączam się do pytania, bo to wcale nie jest powiedziane że nie mówi prawdy a Lewandowscy są tacy kryształowi jak ich media krełują.Uważam że trochę prawdy w tym jest co Kucharski mówi ale zaślepieni kibice rl9 będą i tak go bronić nie znając prawdy.

1

@ACRAB95 Dokładnie mam takie same podejście i zakładam że media i kibice ich napędzają przy tym nabijając konto i budując przeogromne ego które już jest pewnie wywalone w kosmos.

1

@Barca1922 Uprawianie karzdej dyscypliny w sposób profesjonalny wymaga wyrzeczeń ale jakoś nie ma takich pieniędzy jak w piłce.A ty wiesz jaki jest Lewy? Chyba Kucharski lepiej go zna, a mówinie że przez to chce zaistnieć w mediach jest śmieszne, bo jest wiele innych, lepszych sposobów na zaistnienie. Więc bardziej zakładam że mówi prawdę niż wymyśla bo po co miałby kłamać jak i tak by nic tym nie osiągną.On po prostu powiedział prawdę ludziom którzy tej pary nie znają a ślepo są w nich wpatrzeni myśląc jacy to oni są idealni i wogóle oh ah. A Lewandowscy przez to rosną i budują wyimaginowane ego.

15

Jeżeli komuś się wydaje że Lewandowscy to kryształowa para to mogliby się dziwić.Niestety ale pieniądze bardzo potrafią ludzi zmieniać a dodatkową winę ponoszą media i ci zaślepieni kibice bez honoru którzy widząc w nim jakiegoś wielkiego guru.A to jest zwykły kopacz jakiejś szmacianej kulki który zarabia kosmiczne pieniądze bo niestety ten świat jest tak skonstruowany co jest chore.Media i kibice sami to gówno napędzają.

1

@MesQueUnClub_87 Zgadza się pozdrawiam

1

@MesQueUnClub_87 Może o bólu zęba nie wiem za wiele bo to tylko ból jakiegoś zęba.Ja doświadczyłem bólu w życiu takiego że ząb to pikuś przy tym bólu. Ale nie będę się rozpisywał i użalał tutaj.

0

@Rust_Cohle Normalnie ze znieczuleniem oczywiście.Płaciłem 200 prawa góra, bez nacinania i jakoś się udało:) Myślałem że będzie gorzej.

0

@Rothan1 Ja 45 i jeszcze dwie siedzą, oby do grobowej dechy bez bólu.

1

@taxky Ja wczoraj za górną prawą 200zapłaciłem,ale satysfakcja dzisiaj że jej nie ma jest bezcenna:)

0

@Rust_Cohle Ja górną prawą wywaliłem, poszło nie najgorzej ale dwa razy podchodziła do wyrwania.Dolne zdecydowanie gorzej wychodzą.

2

Witam wszystkich z rana. Jestem świeżo po usunięciu zęba 8ki.Ale mi się dała we znaki przez ostatnie 3 dni.Myślałem że mi baniak pięknie, a teraz też napierdala ale myśl że w końcu jej nie ma, łagodzi ból.Usuwajcie te zęby bo one mogą niezłej biedy nam narobić. Miłego wszystkim!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?