Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gacper Prosta odpowiedź, nie pasuje do naszego systemu.Można mieć słabszy okres, ale to już jest większy problem.Lewy do gry kombinacyjnej się nie nadaje.Do gry archaicznej z Mullerem to może tak.
1
@norbi77 Mam wrażenie że on za ten klub to życie by oddał.
0
@Rastafarnianin Ja nie mam żadnych wątpliwości po obejżeniu tego reportażu że JP2 wiedział i odpowiednio nie zareagował na akty pedofilii wśród księży.Tym bardziej w trakcie pontyfikatu i nie ma co tu bronić bo pedofilia jest w kościele od dawna a żaden klecha nie przyznał tego otwarcie.Ale podwarzanie tego reportażu jako że to żaden dowód jest śmieszne. A blokowanie dostępu dla historyków do akt, to też wytłumaczą.
0
@Odcinkowy To coś długo by ci to zajęło.
2
@draxidox Xi będzie pełnił władzę w Chinach dożywotnio i jest tego bliski bo rywali nie ma a i zgoda jest w parlamencie, więc no wiecie:)
0
@RoberDzik No gra z głową, coś dziwnego? Może coś pominęłem?
0
Jak zobaczyłem co Gavi wczoraj wyczynia to o sznurówki już bym się nie martwił, ale na Classico z ministrantami to bam proponował kask mu nałożyć, poważnie :)
0
@tadzik447 Polaka z krwi i kości panie.
2
@Kluivert_P Wczoraj mi żonka mówi;Ten najmniejszy co biega to taki zadziora i tak walczy a reszta jakoś im chyba nogi bolą, no kurr.a uśmiałem się i mówię babo, pierwszy raz ale masz rację w tak ważnej sprawie hehe. I pykłem pięknie ją po meczu w nagrodę a co tam:)
0
@P33ck Na filmiku widać że większość z nich jest już zdemoralizowane w tak młodym wieku, więc nie wróżę im powrotu na ścieżkę prawa i poszanowania dla drugiego człowieka.
0
@Fake69 Mnie osobiście nie denerwuje ale uważam że na lewym skrzydle byłby jeszcze groźniejszy, a tak jednak akcje zwalniają.
3
@barcanawieki Papież to żyje tam w tym skorumpowanym Watykanie i nawet ma wątpliwości czy na Ukrainie jest popełniane ludobujstwo.To jak to, co robią kacapy można nazwać? Niezrozumiałe dla mnie jest co mówi Papież
0
@Nhyz Dokładnie, młody walczak.
0
@KrychaFCB Nie ma co patrzeć na tych płaczków, Rafał TOP
0
@AdiKingu96 Dla mnie to już też obojętne czy on tam gdzieś chodzi, czy się chowa.
0
@Nhyz No przekozak jest ten chłopok:)
0
@Arczek2001 Ja w nim nic nie widzę irytującego, wręcz przeciwnie bo stara się w każdym meczu,często się wraca aby pomóc defensywie i nie pajacuje jak większość brazoli a i liczby ma świetne.Oby tak dalej Rafa
2
@betonito Nigdy
6
@Tomo1989 No pewnie, bo co tam niepełnosprawni, niech głodują za 1200 a sołtysom przyda się więcej do portfela. Polityka pisiorów
0
Dlaczego jest tak mało takich ludzi jak wspaniała Siostra Chmielewska, no ja mam ogromny szacunek do tej kobiety.Wielki Człowiek
0
@Commandement No zobaczymy, trudno powiedzieć. Na dzień dzisiejszy to pisiory mają iluzoryczną przewagę ale oni posuną się do wszystkiego żeby wygrać.
0
@lukasz222 Tak jak i reszta co nawija makaron a Co do czego to o koryto chodzi.
0
@Commandement Hołownia startuje z jednej listy z PSL więc tutaj bym ewentualnie szukał koalicji w przypadku wygrania wyborów co będzie ekstremalnie trudne.Ale PO-Hołownia mojego głosu nie dostanie.
0
@Linghunter88 OK zgadzam się ze zmianą ale budować w oparciu o kogo?
0
@maroon Do wyborów jeszcze kilka ładnych miesięcy i to nie znaczy że akurat muszę na nich zagłosować bo jeszcze to się może zmienić.Pamiętam też PSL w koalicji rządzącej, ale to jest inna koalicjia z Hołownią i jednak trochę we władzach PSL się pozmieniało ostatnimi czasy.Ale te partie jak pis, po, i reszta lewaków to ja podziękuję.Ale to też tylko moje zdanie.
0
@maroon OK to kogo ty faworyzujesz? żeby nie było to w jedną stronę. Po prostu ja skłaniam się ku tej koalicji.
0
@maroon To teraz może opisz mi co dobrego jest w partiach typu pis, po, sld, bo ja rządy tej trójcy pamiętam bardzo dobrze.
0
@maroon To jest Inna koalicjia w której nie ma PO, pisiorów I lewaków a chodzi o wykluczenie tego betonu politycznego.
0
@maroon ale nie prezesem, tylko posłem psl
0
@Katalończyk 99 Jeżeli chcesz żebym powiedział że głosuję na mentzena to nie bo nie,czy muszę?