0

Pastor Paweł Chojecki nie gryzie się w język na temat wczorajszego reportażu Bielmo

0

Powiem Wam szczerze to jak zawsze mi poranna kawusia smakuje wyśmienicie to dzisiejsza po wczorajszym reportażu Bielmo, już średni smak ma.

0

@Kamilos84 Podobno Morawieckiego siostrzeniec tam leży.

0

@Tridente2015 Ja tu tego pajaca viniego widzę:)

11

@Maks91 Ja to już na tych sezonowców i płaczków nie zwracam uwagi.Z Barcą na dobre i na złe chociaż czasami w bólu.Wystarczy przypomnić sobie w jakim stanie ten baran w okularkach zostawił nam klub.

0

@Objectivo Avatar mi co innego mówi, to niech zmieni.

0

@Borry Życie panie kolego życie.A co dupska wam pewnie popękały tam na madryckiej stronie?

1

@QQL5 Bez komentarza.

0

@!34RC3!_0N4 Dziwne bo po 6 latach użytkowania aktualizacja oprogramowania nadal się robi.I nie mam z nim żadnych problemów.

7

@Deviler Mam od premiery sony xperia xz premium a brat ma iPhone 13 i porównaliśmy pod każdym względem użyteczności i technicznie.Sony jest szybszy i pod względem muzyki z ldac i hi res to już wogóle rozjechał iPhone,a o żywotności baterii to nie wspominam.O i tak te ajfony to taki prestiż, a jeszcze sony możesz utopić na 2m i nic się nie stanie.

1

@dAvi_2 No było by pięknie, też żałuję tej nogi zostawionej przez Fatiego.

2

@Firestone Gavi to jeszcze dzieciak, i Xavi powinien z nim o tym na poważnie porozmawiać ale myślę że to już zrobił.

0

@Kidd No nie, większa bo I ciężar gatunkowy większy.

0

@kamilos1214 Daj się odkuć po Bożonarodzeniowych, a ty mi już tutaj o Wielkanocnych marzysz.

3

Ojojojoj coś na śmietankowej atmosfera pogrzebowa a Ancelottiego to już skremowali chyba:)

1

@Nano22 To chociaż daj znać czy ma dziada czy grządkę, bo my tu potem ocenimy.

3

@Kidd Legenda głosi że Gavi jeszcze biega po szatni z rozwiązanymi butami.

0

@draxidox Ja wiem że la bamba by chciała żeby Fati był jak Leo że od debiutu już tylko zadziwiał I zachwycał przez następne 1000 meczy, ale nie, on jest Fatim i Messim nie będzie. Trzeba dać chłopakowi szansę(; może się zejdzie.

0

@Tomo1989 Gdyby zagrali tak jak zawsze czyli ofensywa i posiadanie to byśmy wyjechali z madrytu 2 lub 3 do zera.A Xavi od początku tak zaplanował tą grę defensywną wbrew swoim poglądom i DNA aby tylko wywieźli dobry wynik przed rewanżem.Ten wynik to sukces ogromny na teraz i tylko dzięki takiej grze.W niedzielę z Valencją może być podobna gra dopuki nie wrócą kluczowi gracze niestety.

0

@Tomo1989 A czego się spodziewałeś z takim składem? I tak wygrali mecz teoretycznie przegrany.

1

@AdiKingu96 Zwracam honor kolego, miałeś rację że wygrają i byłeś optymistą.Oni wygrywają mecze które teoretycznie powinni przegrać ale jest git. VeB

0

No nie wierzę, jazdaaaa

0

@kuz Borek to filozof za duży, i myśli że jest najmądrzejszy

1

@DonCarletto To musiały być jakieś dzieciaki zazdrosne z pod klatki, bo poważna gangsterka w takie coś się nie bawi.To jedno a drugie to raczej Leo ogarnie to z kim trzeba a ci co to zrobili będą rozliczeni.Leo to za duża figura w Argentynie i na świecie.

0

@Emhyr Wyboru to my nie mamy, I tak nas zepchną do defensywy i to od pierwszych minut.Dla śmietankowych to okazja żeby z nami pojechać. Oby się zesr.. li

0

@SnieguPlock Do niedzieli będzie po ptokach,zbieraj chłopaków z widłami i jazda na nich.

0

@alianta2 Typowy real, trzeba się na to nastawiać niestety

0

@bolinho89 Wzajemnie

1

@DawidM110 Nosz kurr.a trzymajcie mnie bo zaraz zawału dostanę. Utylizować natychmiast

0

@Fake69 To oby następne 10 nie wygrali i zapomnieli jak się nazwał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?