1

Niestety ale Polska stoi gwiazdorsko celebrycko tiktokową żenadą.Odgrzewane kotlety co rok, no i ta obsada pseudo gwiazd Polskiej sceny.I to nie hejt tylko prawda niestety.

2

@Matheu12 Nie przejmuj się nią, ma już zapewne 3 dzieci z tym fagasem i siedzi dalej w tej patoli.

0

@Cotutajsiedzieje Te pokolenie zeszmacone? To sobie wyobraź pokolenie za 30 lat, to dopiero będzie jazda.Teraz już wstydu I honoru za grosz nie mają a co będzie kiedyś? Aż strach pomyśleć

0

@Emhyr Jest ich mnustwo, boys, łikend, waldemar że swoją gwiazdą od siedmiu boleści itd itp

1

Czyli umarł Król, niech żyje Król.Leo Messi jest najlepszym piłkarzem wszechczasów. Amen

1

Komentarz usunięty

0

@Kapitan hawk Jak zobaczyła że rok temu te same buractwo występowało I prowadzący z Norbim na czele to miała rację że zrezygnowała.Żeby w 40 milionowym kraju nie było utalentowanych piosenkarzy tylko same celebryctwo.Albo jakieś szpaki i marina łuczenko, nosz kurr.a kto to jest wogóle?

0

@Lionel_Messi10 To musisz chyba w zarządzie barcy siedzieć że wiesz takie njusy że to lapek musi przeprosić leo.A ja tobie powiem tak, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o hajs.I tak to leo kocha Barcę.Za dobrą kasę by pokochał ją ponownie.Tyle ode mnie

0

@Volk Dlaczego chcecie na siłę Messiego do Barcy jeżeli on nie chce? Przecież to od niego zależy a nie od Laporty.

0

Tak czasami oglądając TV trafia się reklama selgros jak ta baba wydziera mordę i nie wiadomo o co jej chodzi.Nie wiem, albo już ze mną jest coś nie tak, albo to już idzie w kierunku chorych reklam.

1

@Rust_Cohle ja w marcu tego roku miałem ciężki covid.Zapalenie płuc obustronne 60% I gorączka 39-40 przez 2,5 tygodniu.Ledwo mnie wyciągneli z tego.Ale tylko dlatego że dostałem bardzo drogie leki na covid.I o dziwo wszystko jest OK teraz. Żadnych skutków ubocznych I wszystko wróciło do normy.Ale już wiem co to cholerstwo może na robić. Zdrowia wszystkim

2

@hayek To tylko taka metafora, ja też mam wywalone na to całe kolorowe towarzystwo wzajemnej adoracji.Ale prawda jest taka że do czego to wszystko zmierza? to ja nie wiem.

0

@Mario96w Czego nie karze?

0

@Ojciec5tkidzieci Jak to co? Zabawka dla tęczowych dzieci, Bravo! W dobrą stronę to wszystko idzie i oby tak dalej.W tym świecie już się nie da żyć.

1

@Nano22 Obawiam się że żaden pseudo komentator w tym kraju nie osiągnie poziomu Pana Szpaka.Jedynie Włodek Szaranowicz jest równie wybitnym komentejro.

1

@IronSanHybrid I można by zapytać gdzie jest Bóg że dał jej dożyć 97 lat.Jaka tu sprawiedliwość?

0

No to teraz otworzyłeś puszkę pandory.

1

@Comentateiro Jakoś Bóg Messiemu pomógł wygrać WC a dzieciom chorym na onkologii to już nie raczy? Wierzę w Boga ale powiedzenie, Bóg rychliwy ale sprawiedliwy, to jakoś się nie sprawdza i można mieć wątpliwości.Sprawiedliwości niestety nie ma.

1

Podobno żeluś jeszcze w szatni płacze.

0

@mekston Weś idź już proszę cię

0

@Uukasz_93 Teraz ten cały Makembe i połowa afrykańskiej francji jest obrażona na cały świat że przegrali.Miny skwaszone gwiazdory jeb... ne.Ale taki brak szacunku zemści się na nich jeszcze

1

@koziar He he na pewno ale niedawno wróciłem z długich wakacji po banie więc muszę uważać bo mają na mnie oko:)

0

@Rust_Cohle Biorę wszystkich ogólnie, nawet prezydenta

0

@cold_play Cieszę się razem z nim, bo jest prawdziwym królem tej dyscypliny i zasłużył na to.

0

Chciałbym się z Leo zamienić chociaż na 5 minut i poczuć to uczucie jak rodacy wszyscy rodacy liżą mi zad.To musi być piękne doznanie.

0

@VegetaPolska Jak popatrzyłem na tą ekipę pseudo francuzów w karnych to myślałem że to jakaś afrykańska drużyna a tu kolonijna zbieranina.I taka to Francja

1

@Kessie puuuu puuuu hehehehe puuu

1

@mateusz1989VeB A płaczek nie ma Copa America a Leo ma

0

@tristan87 A dlaczego ma usuwać?

1

@kkbarca Dzisiaj jest dzień w którym Messi zgasił ronaldo jak Peta.Goat jest tylko jeden Leo Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?