Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Michael27061990 I tu i tu
1
@NaFazieHitman No raczej bayern nie zrobi nam prezentu niestety
1
@adi7adi8 To czyli ten pierwszy cud jest bardziej prawdopodobny niż drugi :) ahhh
0
Czy ktoś wogóle wierzy w niespodziankę w meczu Victoria Inter? Pewnie nie,bo przede wszystkim Inter gra u siebie ale i jest lepszy.Ale pamiętajcie że futbol już nie takie historie pisał o czym zapewne wiecie,i naprawdę jest szansa na to że Inter jakoś da dupy za przeproszeniem Victorii czego bym bardzo sobie i Wam życzył.Bo mam wrażenie że wszyscy już nas przekreślili z LM,ale ja wierzę że los nam odda to na co zasługujemy bo wcale tak najgorzej nie graliśmy żeby nie wyjść z grupy.Oczwiście mogę się mylić ale szansa nawet 5% ale jest. Z dystansem proszę jeżeli ktoś ma inny pogląd na to.
0
@arasz1819 A ja jako twój prezes awansuję ciebie na dyrektora bo masz potencjał i dobrze prawisz:)
0
@GeneralXavi To znaczy ja może jednym zdaniem wyjaśnię wszystkim jedną kwestię. Zatem Lewy nigdy nie będzie na poziomie Leo i odwrotnie.Zrozumieli?
0
@barcelonaLM Też bym się w sumie cieszył ale barca musi wygrać żeby zamazać chociaż trochę porażkę w lm
0
@Pewex Tak, niestety to prawda bo my jesteśmy w dupie od paru sezonów a uni w tym czasie wygrywali trofea będąc też w kryzysie. LM np. VeB
0
@Bobo25 Wiem że trzeba być optymistą ale też realnie spojrzeć na sytuację, ale oby oby.
1
@maciekofcb Mnie nie bo podpisuję się pod wszystkim co powiedział.Prawdzie nie będę zaprzeczać I uważam Tomka za jednego z najlepszych dziennikarzy sportowych
0
Ćwiąkała jak zwykle merytorycznie w punkt.To co on wyjaśnił to są dokładnie moje przemyślenia na temat obecnej sytuacji barcy.Marzy mi się wygrana z prześcieradłami chociaż skromne 1-0 ale prawda jest taka że o to będzie bardzo trudno I nie dlatego że gramy tam, ale dlatego że oni mają ten gen zwycięscy a my jesteśmy w budowie i brakuje nam stabilizacji a i psycha pewnie lekko siadła.Jeżeli zagramy z takim zaangarzowaniem I pressingiem jak z Interem ale bez tych baboli naszej obrony to zakładam że wygramy. VeB
2
@Kondziubarca Ale po co mają się ujawniać, czy to trzeba się reklamować i informować świat o tym? Równie dobrze może poprosić piłkarzy którzy może są zoofilami aby się ujawnili? Kto jest gejem niech sobie nim będzie, ale mówić wszem I wobec. To tylko bym z pożałowaniem na nich patrzył.
1
@ToWinaSedziego Noo zwłaszcza Bellerin w tych spodniach z lat 90,ale to jego styl, nic mi do tego.
0
@brt Z wszystkim się jak najbardziej zgadzam tylko te pierwsze zdanie mi się nie zgadza.Myślę że strachu w LM nie mamy, ten zamek w polu karnym był wiele razy ale brak skuteczności poraża już nie pierwszy raz.Więcej podań penetrujących w pole karne bez głupich wrzutek i byłoby lepiej.
0
@Barwindg Bo się kurrła popłakali jakby już putin atom odpalał.Gramy dalej, wspieramy naszych i jazda z białymi prześcieradłami.
0
@Matt_i1992 No w końcu jakiś pozytywny kom.
0
Dobra Panie i Panowie, proszę wszystkich o zakończenie płaczu i wylewania pomyj na Xaviego i drużynę bo to już jest żenujące I nic nie wniesie dobrego.Trzeba się skupić i odbudować psychicznie na mecz z białą chołotą z madrytu.Matematyczne szanse są, chociaż zależymy już tylko od siebie, ale nie takie rzeczy się zdarzały.Zacisnąć pośladki i ustrzelić manitę na hali owiec:)
0
Taaaaaaaakkkkkkkk
0
@Emhyr A potem Mati budzi się zlany potem I mówi:to nie prawda że ten bigos zaszkodził.
0
@draxidox Głupie pytanie chłopcze, wiadomo że Krycha:)
0
@Tom0VeB To baw się dobrze na koronacji swojego króla;)
0
@dv7wisnia Podobno wiara czyni cuda, tylko oby ta wiara była w zespole bardziej niż w nas.
1
@dv7wisnia Łooou zaczyna się optymizm na La bambie jak w tamtym tygodniu. To ile pojedziemy Inter? 3,5,6 do 0.Panowie apeluję o zdjęcie różowych okularów I nie podpalania się za mocno. Wszyscy słyszeliśta?
8
@daniel32778 Pamiętaj, znajdź sobie pracę w której nikt na ciebie nie wykabluje, w której to ty będziesz szefem i kierownikiem I wszyscy będą ciebie szanować.
0
@MesQueUnClub96 Dla mnie to mogą tego trutnia koronować nawet jak już w trumnie będzie leżeć.Czy to coś zmieni diametralnie w naszym życiu? Media niech się lepiej wojną zajmą a nie celebrytami jakiejś wyimaginowanej arystokracji.
0
@Messibestplayerintheworld Jakoś tak bez przekonania w awans, chyba zdaje sobie sprawę na jakim poziomie jesteśmy.
0
@Criss18Barca Gdybyśmy mieli normalnych, ogarniętych rządzących po 89r to pod względem gospodarczym zrównalibyśy się z niemcami już dawno.
0
@Lionel_Messi10 I dlatego właśnie nie chcę żeby trafił z powrotem do barcy, bo znów uzależni ją od siebie.
5
@draxidox Bardzo skomplikowane te śniadanko:)
0
@LukaszFan Nawet nie chcę o tym myśleć że oni nie wyjdą z grupy.Jeżeli by tak się stało to trudno mi będzie uwierzyć w to że Xavi będzie w stanie jeszcze z nimi cokolwiek zwojować.Mają nóż na gardle, więc wierzę w to że Inter urobią