0

Barca jest jak niegrzeczny bachor któremu tata dał dwa razy klapsa.Bajern się wogóle nie wysila a my walimy łbem o ścianę.

1

@zulugula Tylko się nie pochlastaj tam pod stadionem

0

To już nie jest śmieszne mimo że spalony.

1

Busi w zegar a Xavi mu klaszcze, nosz kurrr

0

No jest hujowo, i nie ma widoków na poprawę gry w przyszłości niestety.Teraz jest pytanie czy Xavi jest jeszcze w stanie cokolwiek zwojować.Ta gra nie napawa optymizmem niestety. VeB

0

Co by się nie dzało Panie i Panowie, VeB na zawsze

0

@Patrykl145 Dobre dobre

0

@VamoSBarca88 Kurwa jakiś sukces jest:) :) :)

0

@pioz123 Ja tego dzbana to już słuchać nie mogę, no co mordę otworzy to mnie skręca.

0

@masq świetny człowieku

4

Spojrzałem na Dembele I już wiem że dzisiaj będzie napierdalał w zegar aż spadnie.

0

@Ptasior Obawiam się że z odpowiednim nastawieniem nie wyjdą, ale obym się mylił

1

@supraomnes1 Tak ja pisałem że jest szansa przyznaję, ale to tak bardziej pobożne życzenie było bo rozum podpowiadał co innego

2

Ale tu nawet trudno o jakiekolwiek emocje z bajernem w obecnej sytuacji.Czy im się będzie chciało ryzykować jakąś kontuzję przed mundialem. To będzie mecz towarzyski dla obydwu drużyn mam przeczucie.

0

Jeszcze jest ostatnia szansa że Inter to odda walkowerem, a Co? Niemożliwe nie istnieje przecież :)

2

@Janiama Najważniejsze że jak barca wygra to wszyscy będą zadowoleni:)

0

I teraz nawet gdyby barca wygrała ten mecz towarzyski z bayernem z 4-0 to i tak bayern będzie się śmiał, bo ten mecz to nawet o prestiż nie jest.

0

Ale ten Lautaro ma mordę nie przyjemną.Dobrze że do barcy nie przyszedł.

0

@Deviler I to taki przegubowy

0

@4drian0 No tego się obawiam najbardziej że w pierwszej połowie może być po ptokach

0

@4drian0 Już nie takie rzeczy w piłce się działy ale zobaczymy VeB

0

No to jutro mamy emocje od 18.45 i wszyscy za Viktorią.Bo ja Czechom cudem uda się wygrać to ja sobie nawet nie chcę wyobrażać co się będzie działo na Camp Nou.Będziemy mieli spektakl i kupę nerwów.

2

@Kidd Jak mogę wierzyć jak drużyna sama w to nie wierzy.

0

@Cochise I dlatego nawet ewentualna wygrana nie będzie mnie za bardzo cieszyć bo i tak bayern będzie gnił z nas że tak daliśmy dupy w grupie.Jak Inter wygrać to macz z bayernem nawet nie będzie o prestiż bo oni się nie muszą wysilać.

7

@TheNekro94 To jest chore

1

@FioletoweOczy Ale Leo jest wychowankiem tego klubu, cieszył nas I zachwycał tyle lat więc łatwo zrozumieć że prawdziwi cules barcy śledzą jego karierę.A mi chodzi o sezonowców którzy kibicują już nie wiem czy Lewemu bo przyszedł, czy całej barcy bo to jest trochę różnica. A gdyby Lewy odszedł do city np.to polecieli by za nim pewnie:)

0

@Toretto Raczej to można nazwać kibicowaniem jednemu piłkarzowi a nie całemu klubowi, tak to odczuwam, no ale każdy ma prawo kibicować jak chce.

6

@KrychaFCB Tak bo Lewandowski przyszedł do barcy to teraz wielcy cules, albo przed I po meczu w tv na wszystkich kanałach w wiadomościach gadają o barcy a przed Lewym nikt nawet nie wspomniał. To jest żenujące że dla jednego piłkarza raptem tyłu kibiców barcy. Śmieszne to jest

0

@bartas97 tak tu raczej pomyłka

0

Na głównej jest napisane że mecz na eleven 1 ale to nie prawda bo na c+ tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?