Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@BorzyKrzys A kto to ten upośledzony osobnik bo nie wiem?
1
@Lionel_Messi10 Jesteśmy bardzo wdzięczni dla Leo że nie upomina się o te pieniądze I mamy nadzieję że nie zbiednieje.Oby jakoś wytrzymał do dziesiątego.
2
Busi, Pan piłkarz bez układu nerwowego. Oj będzie płacz po nim, oj będzie.
1
@Kubox Obyś nie miał nigdy pobieranego szpiku kostnego na hematologii, bo dopiero być zobaczył.
1
@Gall A w to nie wątpię, bo jak siedzisz I słuchasz z jakim przekonaniem on to mówi o chłopie który jest totalnie odklejony od rzeczywistości,to jesteś w szoku.
0
Wysłuchałem Albercika na tvn24 i jak nawijał o macierewiczu to uczciłem to 5minutową ciszą.Nie wierzę, kuwa nie wierzę.W jakim kraju ja żyję i kto stoi na czele tego państwa.
1
@xVENUMx Łooo majstrów? Lepiej to żeś pan nie mógł trafić. Długi sznurek panie, dłuugi.
0
@VamosRakieta Jeżeli to prawda to on sobie może żądać więcej petrodolarów od psżre.Jemu I tak ciągłe mało.Nie nie, jestem na NIE. Zawdzięczamy mu bardzo dużo ale w tym momęcie to tylko mecz for fun dla tego Pana.
7
@BartqRKO Miałem skomentować Koziar ale jak przeczytałem twój wpis to dokładnie słowo w słowo bym so samo napisał.Era Leo w barcy już się skończyła a pożegnać go jakimś meczem dla fanu czemu nie.
2
@AllBundy Nie lubię psg więc ze względu na jednego piłkarza nie będę go oglądał.Messi odszedł I jestem przeciwny aby do nas wrócił.Bo po co znów mieszać w składzie.
0
@maroon Na gaz 500zł to jakiś żart.
0
@n3y1g Jasne, jestem smakoszem czarnego napoju I polecam Arcaffe creama. Obecnie ją piję I jest świetna w dobrej cenie.Robię ją codziennie w ekspresie ciśnieniowym sage barista, no kozak kawka polecam
2
@Kgorecki2500 Nie sądzę aby ktoś z tych krajów się mocno zasmucił brakiem zaproszenia.
1
@Kgorecki2500 Król i Królowa są tylko jedni jeżeli ktoś wierzy, ja tak.Dla mnie wymyślone setki lat temu przez kogoś tytuły z dupy są tyle warte ile zeszłoroczny śnieg.Mam większy szacunek do biednej skromnej staruszki całe życie ciężko pracującej niż do tych trutni siedzących w łestminsterze.Baj
2
@Deviler Barcy Pepa to raczej nie dotyczy bo tam była przeważnie fiesta.Na boisku i trybunach
0
@AllBundy On trzeźwieje wogóle? Dla mnie to żaden wizjoner bez żertów.
2
@kubix05 Wigry 3 dostałem na komunię i byłem przeszczęśliwy. To były piękne czasy które już nigdy nie wrócą.Młodzież była inna,bardziej życzliwa dla innych, kupa czasu spędzana w plenerze.A teraz jak popatrzę na tych zgniłych tiktokowych małolatów to pożal się Boże.Ach... ale wspomnienia piękne zostają.
1
Ja wiem że 3-0,ja wiem że autobus ale niepokoi mnie ten brak skuteczności.Siedzą pod bramką najsłabszej drużyny la liga 93 min i jakoś kłuje w oczy ta nieporadność momentami.Ale może to się zmieni z czasem, zobaczymy. Veb
0
Lewy na off ale jest gol a co tam
3
@mientusek1407 Życzył bym sobie 4-0 ale z hurraoptymizmem bym się wstrzymał na razie bo śmietankowi radzą sobie lepiej od nas.Oni na trudne mecze potrafią się spiąć w przeciwieństwie do nas.
0
@Zoker Oby wyszła jak najszybciej
0
@Warzy941 U nas czyli kiedy? Bo nie wiem.
0
@Zoker Ale to był bajern bez formy, bez Lewego, chyba najsłabszy od kilku sezonów to jak mielibyśmy wyglądać, a i tak 2-0 w dupę.Nie widzę tutaj wielkich pozytywów tym bardziej że nadal nie wykożystujemy setek.
0
Wczorajsza nasza gra wyglądała tak jak byśmy się zesrali przed bardzo słabym bajernem a wystarczyło by grać swoje z większą intensywnością bo za wolno rozgrywaliśmy i to było widać.
2
@Danyys Jak dla mnie to oni uświadomili sobie że jak by trzeba było to by nas pykli i 6 raz.Oni są bez formy w przeciwieństwie do nas.
1
@ToWinaSedziego Tego barana hejto to się słuchać nie da.Faul widać gołym okiem a ten tłumaczy że to normalne wkładanie nogi, nosz kurr.a.I jeszcze cwaniak, Panowie ja wam wyjaśnię.Co idiota
4
No to Gavi dzisiaj będzie chodził jak mały samochodzik.Świętowanie kontraktu z wygraną w monachium w pakiecie czemu nie:)
1
Ander Ostralaga :), już po nazwisku widać że będzie z niego pan bramkarz.
1
@Kessie Szkoda że łba tego zakutego tam nie wsadził.Ludzie to nie myślą wogóle
0
@Seledynowy Ja też gazem ogrzewam dom ale mam też kominek z płaszczem wodnym I na szczęście zapas drzewa na dwa sezony to jakoś przetrwam tą chorą sytuację.Gaz na 18C i dogrzeję kominkiem.Oby zima była jesienią.