Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca 8k na rękę po podatkach I zusach złodziejskich. Ale idzie przeżyć.Na żurawiu się kręcę.
0
@patry295 Pamiętaj to się z przypadku nie bierze.Przynajmnie walczą I pokazują harakter, to im trzeba oddać bo nasi to szkoda gadać.
0
@Patryczek1426 Akurat tego nie wiem, ale wydaje mi się że nie można go usunąć że stanowiska
7
Nie wiem o co chodzi Franciszkowi ale jestem w szoku jego zachowaniem, Jan Paweł 2 by nie pozostawił złudzeń kto jest agresorem a tu mamy do czynienia z jakimś zakłamaniem.
0
@MICHU2 A to już wogóle tragedia. Nie dość że siedzisz do 23 to jeszcze oglądasz tą mizerną grę I żadnej radości nie czerpiesz z tego.
1
Te granie ich w każdą niedzielę o 21.00 zaczyna mnie męczyć, a jeszcze czasami 21.30 masakra
0
@maroon 50 baniek za niego plus 150 baniek do kieszeni za zdradę śmietankowych
0
Tam faulu nie było, przecież widać na ujęciu że Gavi naciąga ten faul.Trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć, nie naturalnie pada.
1
@Pawci023x Siemię lniane proponuję, tylko to kuracja długoterminowa ale warto. Ja piję już ponad dwa lata I z jelitami nie mam żadnych problemów. Codziennie rano mała łyżeczka czubata do szklanki I zalej pół szklanki gorącą wodą I od czekaj 20min wcześniej dobrze wymieszaj. A siemię lniane w młynku zmiel najpierw, polecam
0
@Zawsze_Wierny Jeżeli w rozegraniu mamy tempo żółwia to czego tu oczekiwać
1
@AlwaysBlaugrana Zgadzam się, bardzo mozolnie to idzie. Takim tempem gry to my nie osiągniemy za wiele bo będą mieli czas nas czytać
0
@Nhyz Eintracht po prostu nam nie pozwalał na taką grę, a komar miał trzech obrońców non stop na sobie I taka różnica.Z Cardizem pewnie wygrają ale to nie powód do dumy zapewne.
0
@BigDaglas Ja mam gazowe ale ratuje mnie kominek z płaszczem wodnym który grzeje całą chatę. Drzewko trzeba wkładać ale I tak jest duuużo taniej.
0
@zeko0 racja sorki
0
@zeko0 materace raczej :)
1
@Colon uwielbiam Floydów, oczywiście mam na vinylu the division bell bo dla mnie analog to analog, jest ta natura. Ale mój ulubionym to coming back to life, miód na moje uszy, pozdrów a tak wogóle to dire straits też uwielbiam, oczywiście wszystko w vinylu :)
0
@DaPidejpi Akurat lubię tych co wymieniłeś ale dla mnie Dire straits, i Pink Floyd to dla mnie top topów
0
@paweldunajecfcb Nie I te w wody na okrągł o messim czy chcecie żeby wrócił są już żenujące. Nie ten pan niech drepcze w psg do końca kariery
0
@Cobra303 A ja bym chciał żeby już temat messiego upadł bo ile można wałkować to cały czas. Wróci, czy nie wróci, za darmo może a za 50k to już nie. Nie Nie Nie ten pan karierę już zakończył, mamy nowy skład I na nim opierajmy przyszłość. Chce się Wam wałkować w kółko o tym Messim
0
@Kgorecki2500 Jak oni w dwoje mogą tak sobie łgać w te zakłamane mordy.
0
@Pokoj teoria niczego sobie ale spoko, niech dziewczyna żyje sobie dalej
0
@LambiPL sprawdzałem i co zachwycony jesteś? To chyba jeszcze ładnych kobiet naturalnych nie widziałeś.I tu nie musisz mnie poprawić ortograficznie bo to trochę żałosne jest. I nie bierz za poważnie nie których komentarzy
0
@Barca1992 ciekawe jakby pysk zamoczyła w tym basenie to czy byłby top? Jestem pewien że to obnażyło by jej prawdziwą urodę. One wszystkie są barrrdzo robione a normalnie patykiem byś nie dotkną
0
@Luciano99 no to żeś się pojednał, dlaczego dajesz sobą tak pomiatać, no jeszcze zależy ile masz lat jak pełnoletni to ja bym już z twoim tatusiem rozmawiał na innym poziomie. Po pierwsze dostał by wiązanę taką że by mu kapcie spadły I bym się z nim nie cackał jak gałgan. Ale to trzeba mieć trochę harakteru. Nie dawaj po sobie jechać I nie bądź nachalny bo przegrałeś z góry
0
@patrykppp17 na allegro atestowane są od polskiego producenta, wychodzi coś 1,50 sztuka czarna albo białą z certyfikatem. 20 zamówiłem właśnie, 5 warstwowe
1
@ShawnC I tego się najbardziej obawiam. Zostają sankcje które zniszczą ten kraj po dłuższym czasie plus bunt Narodu który się w końcu obudzi a ChRL może mieć plan wykożystania zdruzgotanej rosji
1
@Hellrider Powiem szczerze że bardzo mi się podoba jednomyślność Borysa Johnsona, nie pierdyka się wogóle. Pewnie jagby trzeba było podjąć kroki militarne to by pierwszy palec podniósł. Ale Brytole za Litwinienkę i resztę otrutych nigdy nie wybaczą kacapom. Że mopa ma na głowie nie znaczy że głupek bo tak jest postrzegany ale to bardzo inteligętna i pozytywna osoba osoba. Mówię bo miałem z nim chwilowy kontakt i zamieniłem z nim parę zdań i to w jego domu.
0
@Kibic1998 Polska pod zaborem rosyjskim przez następne lata? Tak chciałbyś żyć? Bo ja nie.
0
@Batys Kurde ja o meczu już zapomniałem z tego wszystkiego
2
Komentarz usunięty