Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Rl9k1nG W pewnym sensie tak,ale ofensywa przeciwko rosji raczej odpada.Amerykanie i Ukraina rozgrywają to bardzo mądrze a sankcje zaczynają działać.
0
@Rl9k1nG Po pierwsze państwa Nato w tym USA nie pozwolą Ruskim zająć całej Ukrainy.Przesyłanie broni jest wyważone, w ramach potrzeby będzie zwiększone a nawet podobno wysłanie amerykańskich wojsk może wchodzić w rachubę w razie czego.
0
@Hellrider A dlaczego ona tam leży,przecież to ulica a przejścia tam nie ma.A niech leży sobie. Nosz kurr.a nie wierzę.
32
Nigdy nie pomyślałbym że to na piszę o Lewym ale chociaż przed sobą chcę być szczerym.Bardzo się cieszę że do nas dołączył a byłem przeciwnikiem jego transferu przyznaję.No chłop jest zagrożeniem dla przeciwnika w każdej chwili i to widać gołym okiem.Fenomenalnie się ustawia,współpracuje,jest pressing, widać pokorę i zaangażowanie.Nie dziwię się że Xavi jest nim zafascynowany bo ja też widzę jak on wiele dla nas daje.Ktoś taki jak Lewy był nam właśnie potrzebny. VeB
0
@7black4 Ło panie Mistrzostwo Świata! Niemożliwy jest.
1
@jacobFCB No dla mnie on tutaj nic takiego głupiego nie powiedział jeżeli chodzi o Gorbaczowa bo był stokroć lepszy od putina,przynajmniej nie był taką kanalią.Ale jeżeli chodzi o Leszka to już mam o nim inne zdanie.
1
@prokofiew Ja również byłem sceptycznie nastawiony do tego transferu,ale już po US tour widać było że Lewy da nam naprawdę dużo, od jakości i doświadczenia po strzelanie wielu goli.Miałem wątpliwości co do jego przystosowania się do stylu naszej gry ale się myliłem, on się świetnie odnajduje I liczę że będzie coraz lepiej.Życzę mu aby dawał nam wiele radości. VeB
0
@tobiasson92 my możemy chrustem palić to oni zielskiem niech palą bo mają w bród a przy tym będą wszyscy szczęśliwi.Czyż nie?
0
Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wielka? Oby nie
1
@CryMeARiver O sorki pomyliłem się, ale to daje jeszcze większe szanse naszym.
0
@Dawidfcb1998 Oni są w stanie to zrobić tylko muszą wyjść zmotywowani jak nigdy i ma być walka I pressing od pierwszych minut.Wiara w wygraną tego dwumeczu i nie bać się przeciwnika to wychodzimy z pierwszego miejsca, tak to widzę VeB
1
@clyde To są stracone pieniądze i 5lat które już nie są do odrobienia obojętnie jak by grał.Ogólnie jest niewypałem bo przyszedł za ogromną kwotę.
3
@Lionel_Messi10 Jedyny taki i już nikt z taką magią się nie narodzi.Wyjątkowy,genialny,prawdziwy Pan Piłkarz
1
@REKINzMesyny Biedni rosjanie, nie mieli wyjścia a teraz zachód jeszcze ma jakiś problem do nich a oni tacy niewinni.
0
Papież prosił abyśmy wszyscy pomyśleli o tej biednej dziewczynie Duginie. Ja już pomyślałem i w sumie to się chyba nic nie stało? A wy? Pomyśleliście już o niej?
0
@Barca1166 nie no spoko to był żarcik, tak na eleven będzie I oczywiście 21.30 bo wcześniejszch godzin na grę to już nie ma.
0
@Barca1166 Tak na trwam puszczą z komentem o. Tadeusza
2
@Deviler A ja codziennie o 5 rano robię swój rytuał.Kawa z Etiopii świeże ziarna, double espresso ciśnieniowa z kawałeczkiem gorzkiej czekolady.Do tego szklanka koktailu z jogurt nat+4 rodzaje orzechów+banan+łyżka miodu.Więcej chyba pisać nie trzeba, dziękuję do widzenia:)
0
@lucca87 Będziesz się nim jarał przez miesiąc a potem się znudzi.Mam samsung frontier od 6 lat i leży w szufladzie bo mi się nie chce go ładować za każdym razem.Najlepsze są klasyczne manualne dobrej klasy, nie jakiś armani czy majkel kors.
1
@PanAgenda2030 A w Białymstoku rano pięknie 16+,troszkę mgiełka ale słoneczko zaraz przyświeci I będzie git. Weekend był piękny upalny, wschód najcieplejszy jak nigdy no chociaż raz. Miłego dnia cule
0
@Rl9k1nG No tak racja, to masz odpowiedź. Jak reaktory w Czarnobylu wybuchły to byłem w podstawówce 6 klasa a jestem z Białegostoku to dobrze pamiętam jak to odczuliśmy i może jeszcze odczuwamy.Aj, lepiej niech się nic takiego nie powtórzy.
4
@kuz Zwłaszcza to ostatnie, pato celebryctwo.Ta zaraza ostatnimi laty szerzy się bez żadnej kontroli, a ten cały tik srok to już wirus.
0
@Rl9k1nG Lepiej nie pytaj, drugi czarnobyl a może i gorzej.Jednym słowem katastrofa dla europy.
0
@Paradoks Beznadziejne te godziny, w tamtym sezonie to samo 21-22 masakra I to jeszcze niedziela a na 6 do roboty
0
@RomanHoffer Kurde jak przeczytałem twój problem to widzę siebie dokładnie 21 lat temu.Bo wtedy wyjechałem do Londynu a wcześniej w Polsce uczyłem się angielskiego metodą Callana I powiem że warto było bo bardzo się przydał ten kurs chociaż tylko firsta zrobiłem.Już jestem w PL od 3lat ale warto było tam żyć.Więc rób kurs bez wachania to będzie łatwiej. Powodzenia
0
@koksik2700 Za pół roku? Za miesiąc już nikt mordy nie otworzy bo będzie nowy temat.
1
@Cvzx W Auchan sprawdź bo coś mi się zdaje że widziałem
0
@Zoker To trochę nie jest tak, bo jeżeli po wiedzą elo to I tak muszą mu wypłacić kaskę za resztę kontraktu to już lepiej go zatrzymać, a nóż zacznie grać na poziomie.
3
@DonMatteo901 A w kościele klecha "wypier.. diable z kościoła" szok