Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kasha Jak został zawinięty w biały ręcznik to raczej będzie ministrantem.Gratulacje
3
@keneniasty To jak ich już nakryłeś to było im poduszki dać.
0
@rasta212 Dziękuję kolego
0
@IronSanHybrid A spoko dzięki
0
@IronSanHybrid Gdzie mogę go obejrzeć za free, może masz namiary I z góry dzięx
2
@mateusz1989VeB To samo co robiła w bajernie czyli lansuje się przy mężu bo tak najłatwiej.A teraz będzie uczyła Katalończyków jak się odżywiać, Norma.
0
@QuaReL Spoko spoko mi też się zdarza przesadzać, jest git:)
1
@Oskar00 Hehe ja podobnie czekam na pierwsze mecze w lidze z ogromnym optymizmem. VeB
1
@QuaReL Oni zażartowali sobie a ty się gotujesz:) Przecież wiadomo że do Roniego nikt nie ma podjazdu.
0
@msmsms Jakie rozdarte mordko, w LM jedziemy z nimi bez sentymentów do Leo.Teraz jest nowa ekipa I nowe oczekiwania, a poza tym Messi ma tyle pucharów że miejsca mu brak na następny.
0
@jeyx77x On mnie wogóle do siebie nie przkonał, kompletnie bezproduktywny.Miał swoje 5 min, nie wykorzystał, powinien odejść.
0
@bolinho89 Powodzenia I nie dawaj się podporządkować.Musisz pokazać pazur bo będą jechać po Tobie.Ustaw sobie szefa, kierownika, a reszta już będzie grzeczna, no jazda z kurrr :)
0
@q1 Generalnie to zgadzam się z tobą I oby tak było,tylko ta 12 na plecach mu nie pasuje.Ja wiem że to tylko nr ale czasami podświadomie może coś trochę blokować Lewemu.Jak wróci 9 na koszulce to się odblokuje.
0
@barcelonaLM Chcieć to sobie można, czy ktoś wierzy w to że jej choć jeden rudy włos z głowy spadnie? Bo ja nie.
5
@Rl9k1nG Już i powoli budowy są wstrzymywane z braku klientów na mieszkania.Budowa gdzie siedzę na żurawiu pracuje do 15 sierpnia.A dopiero garaże i strop wylany jest I stop.O tak to się rysuje i u konkurencji to samo podobno.Podziękujmy rządzącym
0
@Encore Nie ma szans, Xavi zostanie na minimum dwa sezony, to moje zdanie.Ale nie wyobrażam sobie żeby nie było dużego progresu.
0
Witam wszystkich, znowu do do roboty i trzeba ganiać tych moich nierobów co chowają się i migają od roboty.Ah codziennie to samo a ja muszę lapka odpalić, neta przeglądać I kawkę pić.Ciężka robotą.Miłego dnia
0
Lewy ależ blisko
1
@Irmscher10 Nie raczej nie, i tak moja kariera łobuza się zakończyła. Potem żadnych bujek nie było aż do dziś i dobrze.Człowiek zmądrzał,trochę życie nauczyło pokory ale wspomnienie zostało.
0
@LionelM95 Często słucham Marka Bilińskiego jeżeli najdzie ochota na elektronikę ale soundtrackami też nie gardzę a ten jest ok.Wieczorem odsłucham na poważnym audio to usłyszę wszystkie niuanse.
1
@wojopancer Ja dawno temu w podstawówce pamiętam do dzisiaj dwie bójki, jedna to nos złamany przeciwnikowi a druga to taki spontan trochę I niefortunnie nogę złamałem w kolanie koledze I byłem zawieszony a to ostatnia 8 klasa była.Ale jakoś przeprosiłem I rodzice ugadali dyrektora. Ale to była głupota z mojej strony a pamiętam to do dziś.
1
@svensonFCB oj ciężkie czasy idą ciężkie, a młodzież tiktokowa jest coraz głupsza
4
@DonMatteo901 Ja bym się zabrał z tamtąd i wyszedł, obrzydliwe.
3
@paweldunajecfcb no to ruszyła machina,otworzyłeś puszczę pandory
3
@KrystianR wypisz wymaluj ziobro
2
@Jakchcesz oj bardzo bym chciał
0
@kiper09 tylko polsat sport 5.00 rano
0
@nieprzysiadalnosc ja ci kurrr, gdzie uciekasz
0
@sonek niestety nie, w uja polecieli a sen urwany
0
@arasz1819 Powiem szczerze że bracia Hernández mogą zasiedzieć się długo na stołkach menagerskich widząc ich postępy i zaangażowanie.