0

@kasha Jak został zawinięty w biały ręcznik to raczej będzie ministrantem.Gratulacje

3

@keneniasty To jak ich już nakryłeś to było im poduszki dać.

0

@rasta212 Dziękuję kolego

0

@IronSanHybrid A spoko dzięki

0

@IronSanHybrid Gdzie mogę go obejrzeć za free, może masz namiary I z góry dzięx

2

@mateusz1989VeB To samo co robiła w bajernie czyli lansuje się przy mężu bo tak najłatwiej.A teraz będzie uczyła Katalończyków jak się odżywiać, Norma.

0

@QuaReL Spoko spoko mi też się zdarza przesadzać, jest git:)

1

@Oskar00 Hehe ja podobnie czekam na pierwsze mecze w lidze z ogromnym optymizmem. VeB

1

@QuaReL Oni zażartowali sobie a ty się gotujesz:) Przecież wiadomo że do Roniego nikt nie ma podjazdu.

0

@msmsms Jakie rozdarte mordko, w LM jedziemy z nimi bez sentymentów do Leo.Teraz jest nowa ekipa I nowe oczekiwania, a poza tym Messi ma tyle pucharów że miejsca mu brak na następny.

0

@jeyx77x On mnie wogóle do siebie nie przkonał, kompletnie bezproduktywny.Miał swoje 5 min, nie wykorzystał, powinien odejść.

0

@bolinho89 Powodzenia I nie dawaj się podporządkować.Musisz pokazać pazur bo będą jechać po Tobie.Ustaw sobie szefa, kierownika, a reszta już będzie grzeczna, no jazda z kurrr :)

0

@q1 Generalnie to zgadzam się z tobą I oby tak było,tylko ta 12 na plecach mu nie pasuje.Ja wiem że to tylko nr ale czasami podświadomie może coś trochę blokować Lewemu.Jak wróci 9 na koszulce to się odblokuje.

0

@barcelonaLM Chcieć to sobie można, czy ktoś wierzy w to że jej choć jeden rudy włos z głowy spadnie? Bo ja nie.

5

@Rl9k1nG Już i powoli budowy są wstrzymywane z braku klientów na mieszkania.Budowa gdzie siedzę na żurawiu pracuje do 15 sierpnia.A dopiero garaże i strop wylany jest I stop.O tak to się rysuje i u konkurencji to samo podobno.Podziękujmy rządzącym

0

@Encore Nie ma szans, Xavi zostanie na minimum dwa sezony, to moje zdanie.Ale nie wyobrażam sobie żeby nie było dużego progresu.

0

Witam wszystkich, znowu do do roboty i trzeba ganiać tych moich nierobów co chowają się i migają od roboty.Ah codziennie to samo a ja muszę lapka odpalić, neta przeglądać I kawkę pić.Ciężka robotą.Miłego dnia

0

Lewy ależ blisko

1

@Irmscher10 Nie raczej nie, i tak moja kariera łobuza się zakończyła. Potem żadnych bujek nie było aż do dziś i dobrze.Człowiek zmądrzał,trochę życie nauczyło pokory ale wspomnienie zostało.

0

@LionelM95 Często słucham Marka Bilińskiego jeżeli najdzie ochota na elektronikę ale soundtrackami też nie gardzę a ten jest ok.Wieczorem odsłucham na poważnym audio to usłyszę wszystkie niuanse.

1

@wojopancer Ja dawno temu w podstawówce pamiętam do dzisiaj dwie bójki, jedna to nos złamany przeciwnikowi a druga to taki spontan trochę I niefortunnie nogę złamałem w kolanie koledze I byłem zawieszony a to ostatnia 8 klasa była.Ale jakoś przeprosiłem I rodzice ugadali dyrektora. Ale to była głupota z mojej strony a pamiętam to do dziś.

1

@svensonFCB oj ciężkie czasy idą ciężkie, a młodzież tiktokowa jest coraz głupsza

4

@DonMatteo901 Ja bym się zabrał z tamtąd i wyszedł, obrzydliwe.

3

@paweldunajecfcb no to ruszyła machina,otworzyłeś puszczę pandory

3

@KrystianR wypisz wymaluj ziobro

2

@Jakchcesz oj bardzo bym chciał

0

@kiper09 tylko polsat sport 5.00 rano

0

@nieprzysiadalnosc ja ci kurrr, gdzie uciekasz

0

@sonek niestety nie, w uja polecieli a sen urwany

0

@arasz1819 Powiem szczerze że bracia Hernández mogą zasiedzieć się długo na stołkach menagerskich widząc ich postępy i zaangażowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?