0

@amanter Ruskim nigdy nie wolno wierzyć, oni zawsze odwrócą Kota ogonem I teraz starają się przekonać że to może Ukraina z Nato się na nich szykowała.Tradycyjna zagrywka Putina I jego fsb.To Ruskim zależało na wejścia do Ukrainy i powiększeniu terytorium ZSRR o czym ten psychol marzy.Ukraina ma prawo decydować sama czy chce do Nato I do Unii, a Putin aż się trzęsie oby tak się nie stało.Nie mówię że Jankesi są święci bo nie są, ale w tym wypadku ich zaangarzowanie powstrzymało zapędy tego idioty

0

@amanter No nie, jaka wojna? Rosja przecież ot tak sobie zrobiła ćwiczenia z Łukaszenkami angażując 150k żołnierzy przy granicy Ukrainy. Więc nie wiem czego te nato chcę? Już tak głupim I naiwnym to ja nie jestem i jak wogóle można wierzyć w to co Putin I jego świta odpowiada.

0

@tomek8756 brawo brawo brawo Mateuszku

0

@Traba727 Chodziło mi o to że w moim rozumowaniu geniusz to ktoś naprawdę wyjątkowy, o zdolnościach nieprzeciętnych i zdecydowanie odstający od reszty, a za takiego uważam tylko Messiego patrząc na jego całą karierę. Mbappe nie uważam za geniusz a i już raczej nim nie będzie.Jest na najwyższym poziomie ale nie na poziomie geniusza.Bez urazy

1

@Volk Wpappe przyszły geniusz? Trochę poleciałeś z tym twierdzeniem.

0

@ObiwanKenobi Jak się nie wie co ma się konkretnego i mądrego powiedzieć, to przecież można takimi dyrdymałami naród karmić.A Polacy już przyzwyczajeni, posłuchają,pośmieją się, popatrzą jak na durnia i życie dalej leci

0

@MesQueUnClub_87 Amerykanie nie są święci I wiadomo że nie pomagają nikomu ot tak za darmo. Zawsze chcą mieć jakieś profity, to jest biznes dla nich, każda wojenka. A Putinowi zależy tylko na tym aby powiększyć Rosję terytorialnie, on spać nie może za tą Alaskę

2

@barcanawieki Obszarowo może największym ale na pewno nie gospodarczo. W miarę jedzenia apetyt rośnie, a Putina marzeniem jest odzyskać tereny które należały kiedyś do ZSRR.Nie wiadomo jakie plany ma ten zjeb, on się wywodzi z KGB a ich myślenie nie ma nic wspólnego z rozsądkiem.

1

@kamyk_23 Miałem 13 lat I świetnie pamiętam te złote czasy basketu.Pamiętam jak po nocach się się siedziało i w tvp oglądało no coś pięknego.Jeszcze mi ojciec z Ameryki przysłał buty Nike pump chyba z pompką na językach to myślałem że zwariuję. Moje ulubione finały to z Portland, 7 meczy no co tam Jordan wyprawiał to nie mam pytań ale te z LA to też było piękne. Ahhh to były czasy które nie wrócą niestety.

0

@DonMatteo901 Aha I to miałby być powód dla którego Putin nie chciał by z realizować swoich chorych marzeń.Najman jak zwykle IQ na minusie, nic się nie zmieniło

1

@MSN30 To za płacisz równowartość rynkową samochodu który prowadziłeś

0

@CuleNaZawsze1899 Trzech Gavich na klatę, dwóch Pedrich w przysiadzie i Luuka w martwym da radę :)

1

@kamilop Pedri dzisiaj taki nie swój, jakby mu brakowało koncentracji i myślami był gdzieś indziej albo mi się wydaje

1

@Worny trochę przypadku było, ale ładnie wyszło to prawda

4

No to teraz kciuki za Łódź podwodną. Jazda z betisem

2

Właśnie jesteśmy świadkami narodzenia nowej Barcy tylko trzeba było zaufać Xaviemu I być cierpliwym, bravo Visca el Barça

0

Obecnie kadrę mamy naprawdę imponującą. Jak wszyscy będą dostępni to ja nie mam pytań, bo goooooollll Daniiiiii

5

Przepraszam ale patrzę kurwa I nie wierzę, cudownie to wygląda

0

@K23K dokładnie z meczu z prześcieradłami na 2-3 Messi z koszulką w rękach

2

Jeżeli już to Pedri na skrzydło a Gaviego cofnąć do środka, ale tak naprawdę już to busiego na ławeczkę bym dał aby nabrał trochę ochoty do gry a Pedri do środka a Gavi w jego miejsce a na lewe skrzydło kogoś ofensywnego.

0

@robsesh Ja nie oglądam i nie hejtuję ale głęboko się zastanawiam od jakiegoś czasu dokąd to wszystko zmierza,te gale z dziwkami, youtuberami szukającymi rozgłosu dla kasy.Normalność i rozsądek w tym wszystkim nie istnieje niestety.

1

@Kgorecki2500 Ja chyba też bo moja żonka ma potwierdzony covid ja jeszcze nie ale coś mnie w plecach łamie I lekki katarek ale ogólnie samopoczucie ok

1

@kubix05 Dire Straits-Your Latest Trick poproszę:)

0

@Piorun I dlatego tenisa Pań nie oglądam z braku emocji po prostu. Jest nudny jednym słowem

1

@RonnieVEB chwalisz się czy się żalisz?

5

@IronSanHybrid Kim to trzeba być?I co mieć w głowie przede wszystkim?

1

@KrwawiaceoczyVEB Oby Leo nigdy nie wrócił do barcy jako zawodnik przede wszystkim nawet za darmo.Jego kariera dobiegła końca w momencie kiedy odszedł sam.Teraz jest nowy etap w Barcy bez niego.

1

@LuQa_ OK dzięki nie w chodziłem I nie wiedziałem. Dzięki za info

0

Słuchajta, czy to prawda że Tomasz Komenda zginą w wypadku bo coś na fejsie jest?

0

@yoodash pies to nie waran człowieku.Nie bierz do głowy, przeżyjesz, nie panikuj.Mój pies mi już ranę lizał nie raz I jestem, żyję:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?