0

@Marcelinho99 Transfer był bardzo tani to jedno, po drugie to myślę że w jego wieku przy tych zarobkach nie ma co więcej wymagać od niego bo jest lepszy niż nie jeden młodzian np. Dest. I Xavi bierze to pod uwagę, a wczoraj zagrało naprawdę poprawnie

0

I znowu śmietankowi z kontry nas wyjaśniają, czego nam brakuje

5

Ależ ten brak przyśpieszenia I szybkiego rozegrania kłuje w oczy. Nosz kurr.a stoją

1

I znowu to samo. Sami się prosili o tą bramkę. Gra na stojąco, zero przyśpieszenie I brak jakiegokolwiek zaskoczenia, taka bezradność

0

Za wolno rozgrywają gałę, o kontrach już nie wspomnę a było kilka okazji, wystarczyło tylko przyśpieszyć grę.Śmietankowi jak tylko przechwycą piłkę w środku pola to od razu przyśpieszają,i są efekty a naszym tego bardzo brakuje.

1

@GeneralXavi Tego to chyba najstarsi indianie nie przewidzieli.Jak to się mówi "historia lubi się powtarzać"

0

@cracker No jak na obecnie możliwości to raczej optymalny. Jeszcze gdyby tam z Gavim Pedri pokopał to byłby git

0

@Wychowanek Nie chcę być nie miły ale czy to ważne żeby messi zaciągną psg do finału? Bo dla mnie messi to przeszłość a psg mnie akurat nie interesuje.

0

@Rust_Cohle - 15 Białystok :)

1

@Hubsao Brałbym w ciemno, trochę emocji przynajmniej.Oby Sen się spełnił

0

@Sysia11 Ah to cudownie! To będzie uczta dopiero.A z kim za walczy? z Rodowicz?

6

No i git Julcia! Lepszej okazji do zdobycia serc cules nie będzie jak zaaplikować w debiucie golazzo śmietankowym.VeB

2

@verdant To nawet powiedzieć że to jest chore to by było mało, TO JEST POJE... NE!!

3

@DonMatteo901 Zgadzam się ze Stano co do joty.Świat celebrycki to gnój, i to taki śmierdzący.Nie wiem jak można oglądać I jeszcze płacić za pokaz napier..alania się w jakiejś klatce dziwek albo dwóch matołów z IQ poniżej zera.Do kąd ten świat zmierza tego to nie wiem?

1

No niestety Ricky, za bardzo zachowawczo grasz, za mało odważnie.Biegać po murawie tylko po to aby od czasu do czasu podać do tyłu to przy Xavim nie przejdzie.A i widać że jednak tych umiejętności też brakuje a na rozwinięcie się szans nie ma raczej no I elo.

0

@Lautaro Nie no 3-0 to może nie, liczę na miłe zaskoczenia w końcu

0

@Image No może nie będzie tak źle, w końcu na real trzeba spiąć dupy. VeB

0

@monsterrize No tak to teraz wygląda to prawda, ale ja jakoś tak w nich wierzę(może trochę ślepo) że coś w końcu zaskoczy, że zaczną się w końcu sukcesy abyśmy byli dumni z naszych I dawali powody do radości.VeB

0

Nie wiem jak oni będă wyglądali w środę z realem, naprawdę po takim meczu nie wiem.Zostaje tylko wierzyć że będą odmienieni, nastawieni bojowo i zostawią serducho na murawie liczăc na szczęście ukłucia chociaż raz o co będzie bardzo ciężko.VeB walczymy i wierzymy!

0

To było do przewidzenia, wisiała ta bramka bo za duża nie moc naszych.Taka bezradność, brak utrzymania się przy piłce, bardzo mnie to irytuje a mecz ze śmietankowymi za pasem.Ale walczymy Barco

0

@ranger3120 No jak nie, na tvn co raz koment idzie

0

@IronSanHybrid Alves tam był, ale za daleko raczej

2

@Pawel13sz To teraz brechnęłem I to ostro!

0

Xavi musi coś zmienić po przerwie bo to nie dobrze wygląda.Za mała intensywność, większy pressing by się przydał a niestety ze zmianami za bardzo nie poszalejemy.No i ta gra jest za bardzo czytelna nawet dla takiego Linares.Skrzydła mamy za wolne niestety przez co jest brak zaskoczenia.Liczę że 2 połowa będzie lepsza.Do boju Barco!

0

Już Xavi jest poirytowany Rickim chyba

0

Xavi zaraz zawału dostanie

0

Riki za bardzo zachowawczo, za bardzo defensywnie. Tak jak by miał za mało wiary we właśnie umiejętności.

4

Spokojnie, zaraz się rozkręcić...

0

@ranger3120 Ja już zapłaciłem o 50% więcej, było 391zł za dwa miechy a teraz 768 zł to masz prawie 50% więcej. Człowieku paranoje, jak żyć dalej kuwa nie wiem

0

@kkbarca I dlatego ja nigdy nie hejtuję że taki czy owaki ale czekam cierpliwie jak przyjedzie nowy grajek do nas I z czasem pokaże na co go stać i czy się wpasuje w system.Bo czasami pozory mylą I właśnie taki Morata gdzie tutaj jest przez wielu wyśmiewany może być u nas crakiem(ale nie musi) I pozamykać jadaczki hejterom.Zgadzam się z tobą w pełni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?