Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcelinho99 Transfer był bardzo tani to jedno, po drugie to myślę że w jego wieku przy tych zarobkach nie ma co więcej wymagać od niego bo jest lepszy niż nie jeden młodzian np. Dest. I Xavi bierze to pod uwagę, a wczoraj zagrało naprawdę poprawnie
0
I znowu śmietankowi z kontry nas wyjaśniają, czego nam brakuje
5
Ależ ten brak przyśpieszenia I szybkiego rozegrania kłuje w oczy. Nosz kurr.a stoją
1
I znowu to samo. Sami się prosili o tą bramkę. Gra na stojąco, zero przyśpieszenie I brak jakiegokolwiek zaskoczenia, taka bezradność
0
Za wolno rozgrywają gałę, o kontrach już nie wspomnę a było kilka okazji, wystarczyło tylko przyśpieszyć grę.Śmietankowi jak tylko przechwycą piłkę w środku pola to od razu przyśpieszają,i są efekty a naszym tego bardzo brakuje.
1
@GeneralXavi Tego to chyba najstarsi indianie nie przewidzieli.Jak to się mówi "historia lubi się powtarzać"
0
@cracker No jak na obecnie możliwości to raczej optymalny. Jeszcze gdyby tam z Gavim Pedri pokopał to byłby git
0
@Wychowanek Nie chcę być nie miły ale czy to ważne żeby messi zaciągną psg do finału? Bo dla mnie messi to przeszłość a psg mnie akurat nie interesuje.
0
@Rust_Cohle - 15 Białystok :)
1
@Hubsao Brałbym w ciemno, trochę emocji przynajmniej.Oby Sen się spełnił
0
@Sysia11 Ah to cudownie! To będzie uczta dopiero.A z kim za walczy? z Rodowicz?
6
No i git Julcia! Lepszej okazji do zdobycia serc cules nie będzie jak zaaplikować w debiucie golazzo śmietankowym.VeB
2
@verdant To nawet powiedzieć że to jest chore to by było mało, TO JEST POJE... NE!!
3
@DonMatteo901 Zgadzam się ze Stano co do joty.Świat celebrycki to gnój, i to taki śmierdzący.Nie wiem jak można oglądać I jeszcze płacić za pokaz napier..alania się w jakiejś klatce dziwek albo dwóch matołów z IQ poniżej zera.Do kąd ten świat zmierza tego to nie wiem?
1
No niestety Ricky, za bardzo zachowawczo grasz, za mało odważnie.Biegać po murawie tylko po to aby od czasu do czasu podać do tyłu to przy Xavim nie przejdzie.A i widać że jednak tych umiejętności też brakuje a na rozwinięcie się szans nie ma raczej no I elo.
0
@Lautaro Nie no 3-0 to może nie, liczę na miłe zaskoczenia w końcu
0
@Image No może nie będzie tak źle, w końcu na real trzeba spiąć dupy. VeB
0
@monsterrize No tak to teraz wygląda to prawda, ale ja jakoś tak w nich wierzę(może trochę ślepo) że coś w końcu zaskoczy, że zaczną się w końcu sukcesy abyśmy byli dumni z naszych I dawali powody do radości.VeB
0
Nie wiem jak oni będă wyglądali w środę z realem, naprawdę po takim meczu nie wiem.Zostaje tylko wierzyć że będą odmienieni, nastawieni bojowo i zostawią serducho na murawie liczăc na szczęście ukłucia chociaż raz o co będzie bardzo ciężko.VeB walczymy i wierzymy!
0
To było do przewidzenia, wisiała ta bramka bo za duża nie moc naszych.Taka bezradność, brak utrzymania się przy piłce, bardzo mnie to irytuje a mecz ze śmietankowymi za pasem.Ale walczymy Barco
0
@ranger3120 No jak nie, na tvn co raz koment idzie
0
@IronSanHybrid Alves tam był, ale za daleko raczej
2
@Pawel13sz To teraz brechnęłem I to ostro!
0
Xavi musi coś zmienić po przerwie bo to nie dobrze wygląda.Za mała intensywność, większy pressing by się przydał a niestety ze zmianami za bardzo nie poszalejemy.No i ta gra jest za bardzo czytelna nawet dla takiego Linares.Skrzydła mamy za wolne niestety przez co jest brak zaskoczenia.Liczę że 2 połowa będzie lepsza.Do boju Barco!
0
Już Xavi jest poirytowany Rickim chyba
0
Xavi zaraz zawału dostanie
0
Riki za bardzo zachowawczo, za bardzo defensywnie. Tak jak by miał za mało wiary we właśnie umiejętności.
4
Spokojnie, zaraz się rozkręcić...
0
@ranger3120 Ja już zapłaciłem o 50% więcej, było 391zł za dwa miechy a teraz 768 zł to masz prawie 50% więcej. Człowieku paranoje, jak żyć dalej kuwa nie wiem
0
@kkbarca I dlatego ja nigdy nie hejtuję że taki czy owaki ale czekam cierpliwie jak przyjedzie nowy grajek do nas I z czasem pokaże na co go stać i czy się wpasuje w system.Bo czasami pozory mylą I właśnie taki Morata gdzie tutaj jest przez wielu wyśmiewany może być u nas crakiem(ale nie musi) I pozamykać jadaczki hejterom.Zgadzam się z tobą w pełni.