0

Cudownie dziecko Barcy, no jak go nie kochać tego chłopaka. On oddaje serce temu klubowi. VeB

0

@Gaz No I ma na koncie przewrotkę Stadiony Świata, która zostanie zapamiętana na wieki I będzie opisywana w podręcznikach jak on to zrobił. Ah Luuk Luuk

14

Oj oj jak patrzę gdzie my teraz będziemy walczyć I z kim, to po prostu wierzyć się nie chce co się z tym klubem porobiło. No nic, prawdziwy kibic wierzy, I trzeba być na dobre I złe. VeB

0

@Destroyer_of_Worlds No chłopie wyjełeś mi to z ust, dokładnie myślę tak samo i takie trzeba mieć podejście. Mamy ich wspierać, kibicować I być cierpliwym. To klub o ogromnym potencjale i trzeba dać Xaviemu czas na poukładanie wszystkiego. VeB

0

@maik prawdziwym kibicem Barcy żałosny człowieku

1

@axegrinder No to ja się melduję bo pamiętam je bardzo dobrze, to również były czasy posuchy które przetrwaliśmy I teraz może też tak być albo I gorzej. Ale nigdy, przenigdy nie stracę wiary na lepszą przyszłość I kibicowanie temu klubowi mam w sercu. Barca na dobre I na złe. VeB

1

No niestety ale nic z tych zapowiedzi się nie sprawdziło, przegrali to w głowach już przed meczem mam wrażenie

1

Brakuje niestety wszystkiego, mentalności zwycięzców, umiejętności również a o szybkości nie wspomnę. Nie wiem jak to Xavi poukłada, ma wielki ból głowy a jeszcze brak kasy na poważne wzmocnienia bo na dzień dzisiejszy to wygląda nieciekawie. Ale wiara w lepszą przyszłość jest I będzie mimo że oczy krwawią jak na to się patrzy gdyż pozytywów niestety nie ma żadnych. VEB

0

Ale Szpaku i ten drugi są stronniczy, za bayernem i Lewakiem ciągną to słychać

0

@Pilka_jest_okragla A Antonella w tym czasie kanapki robi chłopakom :)

0

@maik wypad na białą halę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Lola120 Lola masz to jak w banku, dzisiaj Barca będzie walczyć i to z pazurem ja wierzę.Każdy szanujący się kibic blaugrany nie będzie jej hejtował tylko wspierał. A nie zapominajmy że Xavi zaczą dopiero wielki projekt I dajmy mu czas. Po zwycięstwo Barco!

0

@mesqueunbarca O! i to jest podejście, tak panie i panowie wiara w naszych sercach powinna być a nie zwątpienie że nie damy rady niemieckiemu walcowi, no bo kto jak nie my wielka Barca. Do boju Barco z wiarą I zawzięciem.

0

@Ingiel Bravo ty, najlepsze jest to że moderacja wie o problemie a I tak nic z tym nie robi, ot polityka

0

No I cały misterny plan w piz...du.Xavi I tak wierzymy w ciebie I barcę.Będą gorsze I lepsze chwile bo taki jest futbol I to jest jego piękno.Barca ponad wszystko!

0

@SteuerFreiMoney A jak tam gwizdek z rana?

0

@BorzyKrzys Niech spoczywa w pokoju

9

Wiem że już wszystko został powiedziane o pięknych I legendarnych bramkach Leo ale jak o nich pomyślę to zawsze mi na myśl przychodzi jedna która mnie najbardziej oczarowała I do tej pory zapiera dech w piersi.To ta pierwsza z rewanżu z milanem 4-0,to tylko geniusz może zrobić coś takiego, majstersztyk. Obrona milanu jak dzieci we mgle, Abiattiego mogło tam wogóle nie być bo po co? I ta całă akcja, no po prostu do tej pory oglądam to z zachwytem coś piękne go.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

No I cou się przydał

0

Nooo w końcu odkuł się

0

@sebo939 gorzej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gollllllllllllazoooooo

0

Powinno być golazo jak nic

0

@4drian0 korona u paru piłkarzy

1

Depay już z tunelu nie powinien wchodzić a jednak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?