Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cudownie dziecko Barcy, no jak go nie kochać tego chłopaka. On oddaje serce temu klubowi. VeB
0
@Gaz No I ma na koncie przewrotkę Stadiony Świata, która zostanie zapamiętana na wieki I będzie opisywana w podręcznikach jak on to zrobił. Ah Luuk Luuk
14
Oj oj jak patrzę gdzie my teraz będziemy walczyć I z kim, to po prostu wierzyć się nie chce co się z tym klubem porobiło. No nic, prawdziwy kibic wierzy, I trzeba być na dobre I złe. VeB
0
@Destroyer_of_Worlds No chłopie wyjełeś mi to z ust, dokładnie myślę tak samo i takie trzeba mieć podejście. Mamy ich wspierać, kibicować I być cierpliwym. To klub o ogromnym potencjale i trzeba dać Xaviemu czas na poukładanie wszystkiego. VeB
0
@maik prawdziwym kibicem Barcy żałosny człowieku
1
@axegrinder No to ja się melduję bo pamiętam je bardzo dobrze, to również były czasy posuchy które przetrwaliśmy I teraz może też tak być albo I gorzej. Ale nigdy, przenigdy nie stracę wiary na lepszą przyszłość I kibicowanie temu klubowi mam w sercu. Barca na dobre I na złe. VeB
1
No niestety ale nic z tych zapowiedzi się nie sprawdziło, przegrali to w głowach już przed meczem mam wrażenie
1
Brakuje niestety wszystkiego, mentalności zwycięzców, umiejętności również a o szybkości nie wspomnę. Nie wiem jak to Xavi poukłada, ma wielki ból głowy a jeszcze brak kasy na poważne wzmocnienia bo na dzień dzisiejszy to wygląda nieciekawie. Ale wiara w lepszą przyszłość jest I będzie mimo że oczy krwawią jak na to się patrzy gdyż pozytywów niestety nie ma żadnych. VEB
0
Ale Szpaku i ten drugi są stronniczy, za bayernem i Lewakiem ciągną to słychać
0
@Pilka_jest_okragla A Antonella w tym czasie kanapki robi chłopakom :)
0
@maik wypad na białą halę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Lola120 Lola masz to jak w banku, dzisiaj Barca będzie walczyć i to z pazurem ja wierzę.Każdy szanujący się kibic blaugrany nie będzie jej hejtował tylko wspierał. A nie zapominajmy że Xavi zaczą dopiero wielki projekt I dajmy mu czas. Po zwycięstwo Barco!
0
@mesqueunbarca O! i to jest podejście, tak panie i panowie wiara w naszych sercach powinna być a nie zwątpienie że nie damy rady niemieckiemu walcowi, no bo kto jak nie my wielka Barca. Do boju Barco z wiarą I zawzięciem.
0
@Ingiel Bravo ty, najlepsze jest to że moderacja wie o problemie a I tak nic z tym nie robi, ot polityka
0
No I cały misterny plan w piz...du.Xavi I tak wierzymy w ciebie I barcę.Będą gorsze I lepsze chwile bo taki jest futbol I to jest jego piękno.Barca ponad wszystko!
0
@SteuerFreiMoney A jak tam gwizdek z rana?
0
@BorzyKrzys Niech spoczywa w pokoju
9
Wiem że już wszystko został powiedziane o pięknych I legendarnych bramkach Leo ale jak o nich pomyślę to zawsze mi na myśl przychodzi jedna która mnie najbardziej oczarowała I do tej pory zapiera dech w piersi.To ta pierwsza z rewanżu z milanem 4-0,to tylko geniusz może zrobić coś takiego, majstersztyk. Obrona milanu jak dzieci we mgle, Abiattiego mogło tam wogóle nie być bo po co? I ta całă akcja, no po prostu do tej pory oglądam to z zachwytem coś piękne go.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
No I cou się przydał
0
Nooo w końcu odkuł się
0
@sebo939 gorzej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gollllllllllllazoooooo
0
Powinno być golazo jak nic
0
@4drian0 korona u paru piłkarzy
1
Depay już z tunelu nie powinien wchodzić a jednak