1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Xavi proszę zmień coś w drugiej połowie, nawciskaj im hu.. bo się trochę pogubili. Brak kontroli meczu i przede wszystkim utrzymania się przy piłce, za dużo paniki wkrada się momentami niestety

0

@Virusk3 średnio, dwie sety depaj a w dupę

1

Depaj brakuje mi już nerwów I słów, ku. wa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SinMistico no chłopak szaleje nie ma co

5

Nasz Komar to wczoraj kręcił pięknie tą prawą, chociaż sporo strat zaliczył ale potęcjał ma ogromny. Tylko oby sztab medyczny staną tym razem na wysokości zadania w razie czego (oby nie).Pod wodzą Xaviego będziemy się zachwycać jeszcze nad Dembusiem

4

Jestem z nich dumny, cholernie dumny bo było serducho I wraca ukochana Barca, tylko trzeba czasu ale Xavi obrał dobry kierunek.Wiara panowie wiara w nich bo potencjał jest ogromny. Vamos Barca

0

@jutroIV taaaaaak

0

Chłopcy podkręcili tempo, jazda jazda

1

@VamosRakieta bo to Busi, on już taki jest jak flaki z olejem ale czasami w tych flakach natrafisz na pieprz albo trochę papryczki którą rozgrzeje

6

Dla mnie Xavi już robi ogromną robotę I widać, czuć jego zaangarzowanie I oddanie dla klubu a to jest najważniejsze. Wyniki przyjdą to pewne, jazda Barco

0

Demir jak na razie goat

0

@peetwithbarca potwierdzam I to duży postęp co cieszy najbardziej ale wierzę w dzisiejszą wygraną 2-0 (:

1

@Cules2011 Mam mieszane uczucia co do wyniku ale ogromną wiarę w to że chociaż zobaczymy serducho zostawione na zieleninie

0

@Rewolucja123 Widać po Xavim że jest nie do końca zadowolony ale ważne 3p.Teraz wyciągać wnioski po meczu I dalej ostra praca. Poprawa powinna być widoczna z meczu na mecz bo Xavi ma zarysowany plan to widać. Jazda Barca

5

To jest pierwszy mecz Xaviego a tu płacz, lament niektórych znawców dlaczego nie wygrali z 3-0 najlepiej. Połowę już by posprzedawali bo ten hu.owo biega a tamten źle podał a temu z oczu źle patrzy. Jest zmiana I to duża to widać,spokój w budowaniu akcji,więcej myślenia I opanowania przy piłce tylko pressing zdecydowanie do poprawy ale nie było źle.Po pierwszym meczu już widać jaki styl Xavi preferuje I to było do przewidzenia. Z meczu na mecz może być tylko lepiej I trzeba w nich wierzyć.Będą mocni, bardzo mocni tylko trzeba czasu. Jazda Barco

0

I chwała Najwyższemu, prawidłowo niech się wykuruje I wtedy wraca bo pośpiech nie w skazany jest u tak młodego piłkarza.

0

@ChampionLW tym bardziej patologia bo moderacja zapewne wie o tym problemie z reklamami I nic z tym nie robi, jeszcze bezczelnie xa nie ma, to jak to można inaczej nazwać jak PATOLOGIĄ

0

A już się rozpędzili, Gaviego się zachciało. Gavi, Pedri I Nico nie do ruszenia, łapy precz od nich

1

No I git, ważne że ma chęci, siły I doświadczenie przedewszystkim.Już nie mogę się doczekać jak go zobaczę na PO ponownie, tylko bez niepotrzebnych wrzutek Dani proszę

1

@tbas Mam wrażenie że dla ciebie barca się zakończyła po odejściu Leo bo nie możesz tego przeżyć, ale mnie tutaj ot tak do śmietankowych od razu, oj oj ogarnij się, nie elegancko. Po Leo ten klub będzie istniał I po Xavim jako managerze też. Za długo kibicuję temu klubowi który miał wiele lat posuchy aby popadać w paranoje bo messi odszedł, wyluzuj. Barca musi iść do przodu I właśnie Xavi jest następny do sterów a ja w niego wierzę obojętnie jak I takie powinno być podejście kibica a nie pałacz nad messim.I jaki hejt chłopie, w mojej wypowiedzi nie było żadnego hejtu tylko normalne podejście do sytuacji jaka jest. Zmień podejście I myśl więcej o przyszłości a nie to co było. Pozdro

1

@tbas Jak było naprawdę to tylko oni wiedzą.Zakładam że Laporta nie zgodził się na te same pieniądze dla Leo I miał racje bo klubu nie było po prostu stać na to a psg tak.Leo nie został pogoniony nie żartujmy, ale Laporta przychodząc wiedział że za dużo na boisku zależy od jednego piłkarza I jestem pewien że po cichu planował przyszłość klubu bez niego co oczywiście się całemu światu nie podobało ale zrobił dobrze mimo problemów finansowych. A kto mówi o nie szanowaniu legend barcy a było ich mnustwo choć Leo jest chyba największą z nich. Uważam że dobrze się stało jak odszedł od pierwszego dnia, chociaż niesmak został bo pewnie mógł to inaczej rozwiązać, opcje miał I teraz byłby częścią projektu Xaviego. Wybrał psg, powodzenia dla niego I bardziej mnie interesuje Argentyna jak mu idzie niż psg. Najważniejszy jest projekty Xaviego I jego podejście które mi się cholernie podoba;jeżeli tylko wszyscy będą się stosować do tego to barca wróci na top z przytupem. Visca el Barça

5

@tbas aha to twoim tokiem myślenia jest że aby być prawdziwym cule to trzeba być fanboyem messiego nawet po odejściu do psg, no bo przecież on by u nas grał za miskę ryżu a do garka nie ma co włożyć, bzdura. Dla mnie niesmak został I to się nie zmieni ale szanuję go za to co dla nas zrobił przez te lata I nie muszę śledzić jak mu tam w psg idzie. Messi to temat zakończony w barcy oby, czas na młodą generacje I nowy etap

0

@cinero1996 jakoś mnie też Leo przestał interesować po odejściu z barcy, jednak ten niesmak do niego pozostał mimo co dla nas zrobił.Bardziej myślę o naszych młodych orłach, messi to przeszłość już.

0

@BorzyKrzys Oczywiście że tak, nie ma jak pożywny bigosik który pobudzi jej kubki smakowe gwarantując długą upojną noc :)

0

@leomessi1710 aż tak trochę trudno w to uwierzyć że to prawda ale no może

0

@LucaMancini Aha to trzeba było pójść I ich tam wyjaśniać a nie w necie się napinać. Ten tajski box akurat tam nic by nie z działał, dobrze wiesz jeżeli masz jakieś pojęcie o sztukach walki. Bez urazy pozdro

0

@Kamyk37 To zapraszam dzisiaj do wawy na 13 tam będzie średniowiecze, tylko o szabelce nie zapomnij-:)

2

@martin3131 Bo pewnie do jego projektu nikt nie miał chęci dołączyć widząc co z niego będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?