Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
@Barca1922 no bym mu liścia sprzedał
3
Traktujemy tę wojnę nie tylko jako wojnę przeciwko Ukrainie, ale też jako przeciwko Zachodowi - dodał Andrij Deszczycia.No to teraz kolej na zachód
0
Komentarz usunięty
1
@marcin62 I ta przyszłość tiktokowa w rurkach miała by bronić nasze go kraju.To jest porażka bo większość tiktokowa jest z IQ na minusie
0
@FafitFCB rosja nie ale Putin tak
0
Oby tylko nasze obozy zagłady nie powstały z popiołów
2
@ranger3120 No więc panie Xi czekamy na reakcję
0
@Kurkmen Popieram ale to ostatnia szans a zachód, bo jak nie to niech lepiej zaczną uczyć się ruskiego
0
Ciekawe czy dzisiaj meczu nam nie odwołają z tego powodu
7
@koksik2700 Rosja by tak nas też po sąsiedzku, gorąco przytuliła jak teraz Ukrainę
2
@Onie nie wyobrażam sobie inaczej
0
Jakim cudem Putin ot tak sobie wyprowadza z kraju miliardy dolarów a naród jeszcze go popiera, nie prawdopodobne.
1
A dlaczego by tak nie wyłączyć internet dla Ruskich, przecież Amerykanie mogą to zrobić I będziemy patrzeć jak Putin upada
0
@meteo100 Co nie zmienia faktu że nacisk ze strony państw nato był na Niemcy,bo to duży cios dla Putina ale chyba nie przeją się tym za bardzo bo zrobił co miał zrobić
0
@zenoowity Aha czyli z góry można spisać Ukraine na straty bo Putin tam wjedzie bez dwóch zdań, a nato będzie jeszcze szczekać aż im się znudzi nie podejmując poważnych kroków I nie chodzi o sankcje bo one na Putina nie działają
0
@barcelonaLM A może warto zaryzykować i przeciwstawić się Putinowi a nie podwijać ogon I straszyć przez 3tygodnie jakimś sankcjami których on się nie boi.Jak zachód się nie postawi mocno to pokarze jakie te nato jest słabe
1
@Pogba Jankesi przycisneli Niemców żeby podjąć taką decyzję.Niemcy sami z siebie by tego nie zrobili nie łućmy się
0
Dobrze Zełeński powiedział, że zachód wprowadzi sankcje jak już Putin wejdzie do Ukrainy
0
Prawda jest taka że jeżeli Ukraina nie zostanie przyłączona do NATO w trybie natychmiastowym,to będziemy obserwować dość szybkie wchłanianie tego państwa przez Rosję.Bo jak na razie to zachód szczeka I nic nie działa a Putin robi swoje.
1
@sebasek99 A ja pozwolę sobie zaczekać na decyzje które zapadną przy ul. Szkolnej bo tam jednak niedoszły Prezydent ze swoim majorem Suchodolskim vel struś rozkminiają ten problem.
0
@BombowiecKrawczyk Niestety ale unia zaczyna przeliczać czy im się opłaca nakładać sankcje na ruskich, bo gaz bo energia I biznes.Widzę że tutaj jedynie Brytyjczycy I USA jak zwykle się nie pierd.. Olą, a unia już posrana
0
Dzięki Xavi że chociaż ty w niego wierzysz i prawdziwi kibice bo już po meczu z Napoli połowa LA Rambli go sprzedawała.
0
@OsamaDembele A ja właśnie popieram to co piszesz bo niestety takich hejterów trochę tutaj mamy.Uważam że Ferranowi po prostu cholernie brakowało szczęścia, bo odnajdywał się na pozycjach,widać że się starał I to bardzo a to jest ważne.Mam nadzieję że w rewanżu pozatyka im dziury swoją skutecznością.Ten sport wymaga również cierpliwości o czym niektórzy niestety nie wiedzą.Jestem przekonany że się w końcu odblokuje.
0
Penalti to jeszcze nie gol
0
@Kluivert_P Jakoś tak by to pasowało
0
Nie można odmówić Ferranowi zaangarzowania, bo stara się bardzo ale czasami tak jest że jakby diabeł siedział w tej piłce.Wierzę że się dzisiaj przełamie
0
Nie wykorzystane sytuacje się mszczą niestety, ajjjjj
0
Ściołby ten ogon Mingeza
0
Ale mnie ten kuc u Mingezy wkur...ia, przypominam mi bejla
2
@Sau_Ron Oj nie mów lepiej. W tamtym roku zima trwała prawie do mają a wiosny nie było tylko lato od razu.Oby w tym roku wiosna przyszła wcześniej to I na gębie banana się pojawi