15

@norbi77 Bardzo dobrze, lać patole

0

@skakun95 Myślę że u młodych jeszcze nie koniecznie doświadczonych zawodników, sama myśl w jakim klubie on gra, to już jest presja I chęć pokazania się jak najlepiej, czasami działają odwrotnie.Ale powinien grać swoje bez spinki I będzie latał jak marzenie.Tylko ci sezonowcy posiadali na chłopaka i już chcą zwalniać.Dobrze że świata niedługo to na groby pujdą świeczki palić to się trochę zluzuje:)

0

@Pilka_jest_okragla Dokładnie a co do Ferrana co pisałeś to zgadzam się w zupełności, potencjał ogromny ma ten chłopak I warto dawać mu szanse

2

Ah ten Raphinia, szkoda mi chłopaka bo się stara to widać ale mu nie wychodzi. Ale to tak jest, jak nie idzie to nie idzie chociaż mam nadzieję że się jeszcze nam pokaże i pozamyka dziury niektórym tutaj sezonowcom.

0

@arasz1819 Niech żyje pis, niech żyje Jarek. I tak opozycja zostanie wyru... ana jeszcze przed wyborami.Swój cyrk, swoje małpy w tym państwie.

1

@Gaz Mam nadzieję że wczorajsze gwizdy uświadomiły go co do odejścia.Tylko szkoda że na koniec kariery dał taki popis z Interem bo tamten sezon miał naprawdę dobry.

0

@Chlebek23391 On nie musi do końca się zespołowo zachowywać on ma strzelać jak najwięcej bo po to tu przyszedł 9tka

0

Prawda jest taka że gramy na ile przeciwnik pozwala a pozwala na wiele.Ale no oczywiście wynik cieszy, chociaż lepszy przeciwnik wykorzystał by sytuacje Villareal. VeB

3

@derlysy1979 Mnie Sterling rozwalił

0

@Xwowrak No nic, trudno ich decyzja i może nauczka.Powodzenia i wytrwałości rodzicom

0

@Xwowrak Peugeot I jeszcze hybrid, a kto im polecił tego szrota? Chyba że na wygląd tylko patrzyli.Jak w hybrydzie to toyota albo lexus to pewniaki a nie jakieś francuskie padlaki.

0

@Emhyr Chociaż mu Pedri buty zawiązał? Bo dopiero by było śmiechu.

3

@koksik2700 No trochę mi tu hipokryzją zajechało.Cenię tego byłego aktora ale teraz się nie popisał.

0

@Kamiloza91 Tak bo Barcy nie przystoi taka gra I to co ostatnio pokazują nie napawa optamizmem.

0

@Ojciec5tkidzieci Dla mnie na jego miejscu to by było wstyd że wydałem prawie 170 baniek na wzmocnienia a z grupy LM nie potrafiliśmy wyjść.Ale to on jest sternikiem tej łodzi I zobaczymy gdzie dopłyniemy bo na razie zachaczyliśmy o bezludną wyspę.

1

@analitykTaktyki Jeszcze wcześniej Villarreal może nas ośmieszyć już w czwartek a o bajernie to lepiej przemilczeć.

0

@Survier miał kolizję z motocyklem, a Co?

0

@Ls0811 Aha nie wiedziałem

0

@Gogonatra Na 99% to on bo 75 let I, aj panie Jurku I po co panu taki problem a dopiero co z ciężkiej choroby wyszedł

14

@Mario96w Nie nie tylko ty i właśnie takiego czegoś teraz słucha tzw tiktokowa tępa młodzież.Prawdziwa muzyka była do lat 90,a teraz to ja bym tego muzyką nie nazwał.

0

Znany Krakowski aktor Jerzy S miał kolizję z motocyklem i próbował zbiec I był pod lekkim wpływem alk.Czyżby Jerzy Stuhr bo aż się wierzyć nie chce.

1

@PatrychoO Ameryki nie odkrył

0

@Matix90 Nie tak serio to szkoda mi tego chłopaka bo widać że się stara i angażuje ale mu nie idzie jak każdemu dzisiaj. Ogólnie nie wygląda to dobrze, chyba plan Xaviego ostro zawodzi.

0

Popatrzcie jaki piękny księżyc:)

1

@Andi18 Zajebiście, indyczek z fryteczkami I suróweczką w jechał jak złoto a wszystko zapite zimnym Heńkiem :)

0

Ale wydrukowali klasycznie El klasiko, masakra

0

@Matix90 Jest i jest świetny

0

@Matix90 mam nadzieję że odszczekasz to dzisiaj, za czekam z utęsknieniem:)

3

Teraz obejrzałem wywiad z Ivanem Zamorano i tak mi się przypomniało jak z Salasem tworzyli w Chile zabujczy atak.No piękne wspomniena Mundialu lat 90

2

@Zbyszard He dzięki I wzajemnie, dużo emocji i manity. Od rana mam humor I jestem podekscytowany dzisiejszym przedstawieniem.Udziec z indyczka już w brytwance, o 12 będzie w piekarniku, fryteczki i suróweczka a podlane heńkiem zimniutkim ahhhh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?