1

Powiem tylko tak, będę płakał jak bóbr jak Leo podniesie ten puchar

0

@Irmscher10 Będzie Probierz zobaczycie

2

@dAvi_2 Coś w tym jest, taki mają mental a wystarczy po patrzeć na Lautaro jaki to arogant.Z mordy mu źle patrzy cały czas i taka jest większość Argentyńczyków, są aroganccy i za pewni siebie.Ale w niedzielę mogą płakać chociaż za Francuzami nie przepadam.

0

@Donnie_Darko Dla dobrych emocji w finale wolę Argrntynę bo cuda dla Maroko dwa razy nie mogą się zdarzyć(chyba).W finale jestem za Arge bo żabojadów i żółwi nie lubię:)

0

@Objectivo He gdyby to jeszcze się tyczyło prawdziwego przypalonego to owszem:)

0

Wiem że to nie forum audio ale mam pytanie do melomanów.Czy może ktoś już posiada dac Gustard R26? Bo się przymierzam i potrzebuję kilka info.Dzięx z góry

0

@cris2706 Mieszkałem w Londynie prawie 19 lat i gdybym miał wybór to Canada zdecydowanie.

1

@Ptasior I wcale nie powiedziane że tak będzie, bo Angole mogą zaskoczyć i wyjaśnić Francuzów

1

@PatrychoO Przegrać finał bo masz drugie pewne

3

@IronSanHybrid Jak on go wypatrzył tam wbiegającego na czyste pole to ja nie mam pytań, i jeszcze był zasłonięty przez dwóch stoperów.No on ma jakiś skan w oczach jak nic.

1

Ja nie rozumiem tego jak z tak biednej Argentyny 90% kibiców stać na mundial a z bogatej Hollandii tylko 10%.Albo z krai Afrykańskich pełne stadiony a europa taka bogata a tak biednie

0

Jesssstno nie wierzę

0

@AmigoBlancos Lepiej? Oj polemizował bym? Okazji żadnych tylko posiadanie większe.Jestem za Chorwatami ale ofensywnych akcji z ich strony

1

Tak to jest jak się gra na karne i to się zemściło na Chorwatach a teraz nagle siły odzyskali? A gdzie oni byli przez 60min

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

3

@BulaKG A to już jak prawdę powiedział to antypolak? Ma rację I ja się pod tym podpisuję.

2

@Deviler Francja zrobi nam z dupy wiadomo co i zabierze naszych kopaczy na roolerkoster na jakim jeszcze nie byli.

2

@qbuteq W punkt kolego a naiwny naród to łyknie jak pelikan.

0

Ani bronić,ani podać,ani grać nie potrafią

0

No nareszcie, w końcu

0

@mextexperu Jak najbardziej popieram a wogóle to Hiszpanom kibicuję od dawna bo przynajmniej prezentują genialny poziom.

0

@Barca1992 Aj tam, jeszcze trochę to już nic na nikogo nie można powiedzieć. Ja za głupotę wróciłem z 2tygodniowego bana i planuję usunąć konto bo tu nie ma wolności słowa wogóle ale jeszcze się tak tłukę po tym drętwym forum.Zaraz I za to dostanę miesiąc odpoczynku.

3

Poziom techniki użytkowej naszych kopaczy jest żenujący i zdecydowanie najniższy na tych mistrzostwach.To jest nieprawdopodobne żeby prezentować taki poziom.

0

Od kiedy Sanè to Zane? oj Szpaku Szpaku

0

@Ptasior Decyzja o zwolnieniu nie należy do mnie, ale wyjście z grupy to minimum jedna wygrana z arabami i remis z meksykiem na własne życzenie to trochę mało żeby wracać z dumą.A teraz wygrana z Argentyną to konieczność.

0

@Ptasior Dla mnie nie wyjście z grupy oznacza kompromitacja

0

Wystarczyło spojrzeć w oczy Leo I już wiadomo jaki walec przejedzie po Meksyku.Oczekuję wojny futbolu

0

@Matt_i1992 To będziesz zaskoczony bo Hiszpanie pod wodzą Enrique biorą wszystko w Katarze

5

Śmieszą mnie te teatrzyki co 2 lata w tv jak wybierają kadrę. Robiă wielkie przedstawienia a nawet z grupy nie potrafią wyjść gwiazdory.Argentyna zaaplikuje nam 4pak a Meksyk skromne 2-0 a z arabami powalczą o powrót w chwale na Okęcie gdzie znowu usłyszymy Nic się nie stało! Polacy... stało:) :) :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?