Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bolinho89 No I widzisz, na pełniej kurr... je wieżdżaj. Dobre nastawieniem to podstawa, miło ale pewnie i będzie dobrze, bo co ma nie być? :)
0
@Kwiatek1899 No ja dzisiaj trochę pesymistycznie patrzę na ten mecz, ale oby mnie chłopaki zaskoczyli miło.
0
@bolinho89 A Co ty żenisz się że chcesz poczuć czy to to? Pokręcisz się, poogarniasz co się zmieniło i będzie git. Nie no, tak na poważnie to ciężko wyczuć jak będzie, ale plus jest taki że już tam byłeś i wiesz co z czym.Kto nie ryzykuje, nie pije szampana.Ja bym wjechał z buciorami.
1
@Survier To jest optymalny skład na teraz, ale generał lubi zaskakiwać ostatnio pamiętaj
0
@bolinho89 Ty patrz żeby ci na koncie się zgadzało a reszta się ułożyć.
0
@Hellrider Kessie zdecydowanie, na Roberto jakoś patrzeć nie mogę.
0
@AdiKingu96 Tak racja ale oni grają u siebie i nie odpuszczą nam tego meczu.Ten puchar to ich króla przecież.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Panowie jak uda nam się dzisiaj jakimś cudem urwać remis to będzie cud. A jak patrzę na naszą dzisiejszą ofensywę to nie mamy czym straszyć.Fajnie że piłka jest okrągła a bramki są dwie. VeB
0
@Botanik Cieszy mnie twój optymizm, też bym tak chciał ale gwarantuję Tobie że od pierwszych minut prześcieradła usiądą na nas tak że się obsr... my. Tak to widzę i o posiadanie piłki będzie bardzo trudno.
0
@mikokarla No optymistycznie to nie wygląda ale ważne że Xavi oszczędzał skład z Almerią żeby w klasyku być mocniejszym.A tak się zemściło i strata punktów w LL i możemy odpaść z króla.
0
@Azrik Ja to wogóle nie wyobrażam sobie jak Leo będzie żył po zakończeniu kariery? Powinien podać nr konta to świat będzie go wspierał jakoś finansowo.Powinien grać do 60 minimum a potem jakoś z biednej emeryturki pociągnie.
0
@Azrik Coś mało? Powinni 500 dać i to nie mam pewności że zaspokoi wymagania finansowe.W Hiszpanii życie drogie jest przecież.No dramat normalnie, ja bym się nie zgodził za takie ochłapy wracać.
0
@marcin62 I tu się mylicie, jak zechcą to zabiorą, i głupi naiwny naród i tak nic nie zrobi.Wystarczy popatrzeć co teraz pisiory wyprawiają,kradną na żywca na potęgę na naszych oczach.Czy naród zaprotestował? A jak Tusk dojdzie do władzy to powiem że pis zadłużył państwo i teraz trzeba cofnąć wszystkie benefity.Tak Tak uwierzcie.
1
@macio_944 A ja chyba zabieram się za grę w piłkarzyki, w profesjonalnym wydaniu oczywiście.Kiedyś byłem naprawdę dobry w to, i myślę że cały czas jestem bo to coś zostaje z tobą do końca.
1
@bartas97 Nothing is No
2
@DonCarletto Myślałem że nikt nie pobije naszego Andrzejka jeżeli chodzi o akcent z anglika.Ale ten klecha właśnie pobił wszystkich i wyszedł zdecydowanie na prowadzenie.A tak wogóle to coś nie halo z nim.
0
@DonCarletto Akurat z tym to się zgodzę bo dużo prawdy to w tym jest.
2
@Kamilos84 Jak by zjadł golonkę pieczoną w musztardzie z frytkami i ogóreczkiem kiszonym z kruszewa, a na koniec kość oblizał to by wygnał Ankę z chaty z tymi jej dietetycznymi przepisami,i zaczą trafiać do bramki.
1
@Qlimax86 Gorzej jak z realem przewalimy to wtedy te kombinacje wyjdą bokiem.Oszczędzanie kogoś tylko po to aby wygrać z realem kosztem przegranej z Almerią.Trochę bez sensu.
5
Lewy nie jest już groźny,on jest już w odwrocie, nie musi cię już się go bać.Co ten gościu robi w tym klubie to ja nie mam pytań.
0
@koziar Uwierz mi że wtedy futbol się lepiej oglądało, przynajmniej dla mnie.Oczywiście że wszystko poszło do przodu, szybkość, wydolność i pewnie taktyka się zmieniła.Ale dla mnie wtedy było więcej naturalizmu w grze.No i Diego nie był jedną gwiazdą, ja akurat bardziej podziwiałem Claudio Caniggie i Simeone.Oczywiście Diego był największą gwiazdą ale kult i ołtarzyki to robili mu pod koniec kariery.To po prostu były inne czasy.
0
@SpainFanRM89 Witaj,zapamiętamy twoje miłe wejście i oby tak zostało bo będziemy mieli Ciebie na oku pamiętaj;)
1
@MesQueUnClub96 Zdecydowanie najbardziej kochałem futbol oglądając MŚ Italia 90 i ta piękna, bajeczna Argentyna z boskim Diego.Co prawda miałem 14 lat ale pamiętam jak dziś.I to były piękne czasy, prawdziwa piłka,ta dyscyplina była taka naturalna bo teraz to tylko biznes.Ahh
1
@PatriBarca Gdyby Barcę nie daj Boże jakiś petrodolar muzułmański kupił,to chyba moja głowa by tego nie wytrzymała.Jestem z tym klubem od wielu lat i zawsze Barça należała do socios i oby tak zostało.
0
@arsenallondyn0 Mi również taka aktualizacja się wyświetliła ale zostanę przy W10. Ja mam podzielony dysk na partycje w razie czego.
0
@Prorokk Aha, no w sytuacji tego napastnika to bym się nie wachał nawet.
0
USA zapowiedziały dodatkowe sankcje na ruskich. A to jeszcze wszystkich nie nałożyli?
0
@Jakchcesz Obojętnie, mlask mlask mlask, i tak nas wyeliminują.
0
@Cotutajsiedzieje Pierwszy raz słyszę że jest jakaś wojna? ????Jesteś pewien?