La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1047 Culés

konto usunięte

1

obstawiam 1:2 dla Barcy ;) jeśli to wygrają, to uważam, że będzie to największe osiągnięcie od czasów wygranej z PSG 6:1. Nikt nie wierzył w odrobienie 4 goli, tak jak tutaj w wygranie tego meczu. Mamy bardzo dobrą obronę, są błyski Raphinii i Fatiego, mental Gaviego, szaleństwo Ferrana i Roberto, którzy są trochę nieobliczalni i trochę przewidywalny środek pola i bądź co bądź w tym momencie jednego z najlepszych bramkarzy między słupkami. Raz już wygraliśmy z Realem, dlaczego nie wygrać w Madrycie, gdzie uważam gramy lepiej niż u siebie :D Vamos!

1

@Botanik przecież Ty wierzysz, więc jak nikt nie wierzy? :D

konto usunięte

0

@Zoker hehe You know what i mean ;)

0

@Botanik Cieszy mnie twój optymizm, też bym tak chciał ale gwarantuję Tobie że od pierwszych minut prześcieradła usiądą na nas tak że się obsr... my. Tak to widzę i o posiadanie piłki będzie bardzo trudno.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?