1

@Comentateiro I tu się z Tobą zgadzam, bo niestety na tle mocniejszego przeciwnika zaczynamy grać bez pomysłu i lekko obsrani.W LL jeszcze jako tako to wygląda ale też się męczymy, to już LE nas weryfikuje a o LM to nawet nie wspominam.Oczywiście brak Pedriego i Gaviego ma wpływ na słabszą grę ale bez nich już nie istniejemy.Lewy?no cóż chyba zweryfikowany został przez Barcè.Jak na razie to jesteśmy ciągle Europejskim średniakiem.

0

No ten karny to z dupy, ale niech już będzie.Mamy trochę szczęście jak nigdy i oby dowieźli do końca zwycięstwo. VeB

0

@bolinho89 To niezłe sankcje nałożyli

0

Dlaczego Białoruś nie jest izolowana tak jak ruskie jeżeli maczają paluchy w tej wojnie.Granica powinna być zamknięta na amen, to wtedy może białorusini by się obudzili i zrobili bunt.A oni sobie wjeżdżają na zakupy,do do pracy jak do siebie. O co tu chodzi wogóle?Sołtys sobie grozi i szczeka a konsekwencji żadnych.

1

@Comentateiro Nie zdziw się jak dzisiaj zobaczysz Alonso w odświętnym ubraniu na galowo.Bo mam złe przeczucie że Araujo posiedzi na ławeczce sobie.

3

@AllBundy Mnie również, tak jak i margaret, węgiel, a bryska to już wogóle, ten sam kozi głos co sanah.

0

@John_Doe Jeżeli chodzi o wizytę to nie ma znaczenia ile kosztowała bo żeby nie pomoc tego Pana z ???????? to być może już byś po rusku gadał a to on wszystko trzyma.Bardziej martwię się o to że obojętnie kto by do władzy doszedł to rozkrada nasz kraj i nas.

1

@Bezhistorii Kusi mnie, ćabej sip :) Czy wygrałem? :)

0

@Kiok342 To trudno mi to jakoś inaczej wytłumaczyć bo nie wierzę że świadomie wystawia Alonso mając zdrowego Araujo.Rozumiem że Alonso potrzebuje minut ale nie w takim meczu.W czwartek okarze się czy miałem rację, bo jak wyjdzie Alo to inaczej tego nie da się wytłumaczyć. Obym się mylił.

0

@Kiok342 Możesz być pewny że Alonso wejdzie a nie Araujo bo LE robi Alonso a LL Araujo,i taką pewnie mają umowę z generałem.Bo kiedy niby Alonso miałby grać? Czekać na ewentualne kontuzje? Musi dostawać szanse w LE.

0

@Janas11224 Mógłbyś to jakoś rozwinąć.

1

@Kondziubarca No jak się bawić to się bawić.I tak futbol powoli zaczyna upadać a rozwija się biznes i plac zabaw dla arabów.Przykre to jest niestety

1

@clyde I można sobie wyobrazić jakiego cierpienia by doświadczyło zwierzę przed śmiercią.Tego co to zrobił to tylko utylizować i to w trybie JUŻ

0

Ja naprawdę zaczynam wierzyć w to że żeby być prezydentem tego kraju to wystarczy być imbecylem.Jeżeli wiecie o co mi chodzi.To jest naprawdę straszne jakich czasów doczekałem a młody już nie jestem.

1

@kubix05 Smaku tych pączków prawdziwych jak ze szkolnego sklepiku z lat 80-90 nie da się opisać.Już takich nie będzie niestety.

0

@!34RC3!_0N4 Informuj czekamy wszyscy w napięciu

1

Ooo jest następny komentejro

0

On tak komentuje jak by dopiero co usiadł na trybuny i pytał kto gra

0

Niech gada, dobry jest, chociaż nie spóźniony

2

@Bulbulator Tak niestety, może się naprawi

1

No nigdy bym się nie spodziewał że gebelsom będę kibicował, ale tych petro-dolarowców nie cierpię.

0

@Arkon Ja rozumiem że lubisz pouczać jak się pisze, ale mam taki tel że mi od razu zmienia z błędem i za każdym razem muszę poprawiać a mi już się nie chce.Zdaję sobie z tego sprawę.Telefon z Anglii z takim defektem i nie mogę tego wyłączyć.

0

@MesQueUnClub_87 Rozumiem że chcą się odkuć i nie tylko oni ale kiełbaska z musztardą i kawałek chleba czerstwego za 70 zeta, albo kibel 10pln,no bez przesady a to tylko skrawek wszystkiego.

0

Nie rozumiem ludzi którzy jadą w góry na ferie i narzekają że wszystko drogie i ceny z kosmosu.To po kiego grzyba tam jechać jak trombią już wszędzie od dawna jak tam jest.Tak bo to miejscowi beszczelnie wykorzystują i czekają na naiwniaków.Moja noga tam nie stanie chociaż mnie stać ale gardzę naciągaczami.

0

@Objectivo A to znaczy jak ciebie nie docenia to jest tylko jej święto? Jak ciebie nie docenia i nie szanuje to biegniesz do niej z kwiatami wyznawać miłość? :) ????

0

Odnośnie walentynek to jakoś głupio się przyjęło że to dzień dla kobiet a to przecież obustronna tradycja.To jedno a drugie to bardzo naciągane święto bo zaraz w marcu dzień kobiet i znowu trzeba świętować.Bez sensu

6

@tristan87 To straszne, współczuję mu i doradzam natychmiastowe odstawienie futbolu i podjęcie leczenia aby mógł powrócić do normalności.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Raczej jeszcze nie, ale na podium już jest.

7

@SelloutCrowd Ja wogóle podziwiam ludzi którzy oglądają ekstraklapę.Przecież to jest strata czasu a przedewszystkim nerwów.

0

@Hubsao Ale ja z tobą nie dyskutuję, akurat ciebie o nic nie pytałem więc nie wiem po co się wymądrzasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?