0

@Kinginiesta Z naszą grą to co najwyżej PK, i to byłby sukces.

0

@JohnB Nie bój się, rak to nie wyrok, zaleczysz i dalej ciągniesz aż do śmierci.Każdy pójdzie do piachu bez znaczenia ile pożyje, bo po tamtej stronie to już wszystko jedno ile ty tu będziesz żył.

3

@Faro Co prawda to prawda.Jak się patrzy co śmietankowi osiągają w Europie a co my, to zastanawiam się czy to się kiedyś zmieni i czy wogóle się zmieni?Bo ten majster LL to mnie średnio cieszy patrząc na poziom jaki prezentujemy.I jakoś widoków na lepszą grę to ja nie widzę na przyszły sezon nawet w LL a o CL to nie ma co marzyć.Oj bida z nędzą jak na razie.

0

@goldmetaxa Jest takie powiedzenie. Nie każdy dobry piłkarz, musi być dobrym szkoleniowcem.I obawiam się że Xavi jest tego dobrym przykładem.

2

Bez pomysłu, bez walki, bez ikry, bez jaj.Tak można opisać ostatnie poczynania tej drużyny.Jak się uda jakoś wygrać LL to będzie dobrze, ale przyszłości to ja tu nie widzę.Xavi już pomysłu nie ma na tą Barcę to widać.Mizernie to wygląda.

1

@Cotutajsiedzieje Vanessa? No bez przesady, 7/10

3

@escarabajo Ale to przecież nie trzeba pracować w oświacie czy być nauczycielem żeby o tym panu wyrobić sobie zdanie.Tym bardziej że on pcha cały wózek afer.

0

@Dari0G Może to była jedna z przyczyn, ale z tego transferu do bayernu to mógł się rzaczywiście nie rozliczyć z Kucharem. Trudno powiedzieć, ale czy Lewy jest naprawdę taki kryształowy? Te bonus od Mateuszka to też śmierdząca sprawa.

1

Po przeczytaniu ostatniego wywiadu z Kucharskim, to nie jestem przekonany że Kuchar chciał wyłudzić kasę od Lewego. Lewandowscy wcale nie muszą być tacy uczciwi za jakich się przedstawiają.Wywiad na onecie jest.

5

@LS Mądrego i przyjemnie posłuchać a to rzadkość na tej stronie bo w tym temacie czy to Lgbt czy jakieś gendery to mam też swoje zdanie i mam do tego prawo a miałem już dwa długie bany z braku poparcia dla nich.Żyjemy w kraju demokratycznym z wolnością słowa a niektórzy chcieliby zamknąć mi pysk zgłaszając mnie.Ale ja i tak mam prawo oceniać po swojemu, nie obrażając nikogo.

0

@mateusz1989VeB To jak lewy gra z kontuzją, biega i wraca prawie do linii pomocy aby coś wykreować, ale już bramek nie strzela bo kontuzję? Nie wierzę że brak skuteczności to kontuzja, no ale zawsze można i tak tłumaczyć.

8

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Medium Ten nick jest na tej stronie trochę czasu więc szacuneczek się jakiś należy;)

0

@Ptasior Tee Ptasiek! spokojnie mi tam być:)

0

@Ptasior A ty już nie masz czego się czepiać? Prawdę napisał, no co? Postarzał się i to mocno ale to taki wiek.A to że chleje to wszyscy o tym wiedzą tylko nie jego syn? Już jego syn nie takie rzeczy czytałem o tatusiu uwierz.

0

@Survier Tak wiem, też o tym myślałem żeby nie zwracać na to uwagę kto tam siedzi, ale jakoś rozum mi co innego podpowiada ale dzięki za radę.

0

@Death_voice Tak ale mimo to moja wiara w Boga się nie zmienia, bez względu na to czy chodzę czy nie.I w tym wypadku nie sądzę aby to był grzech.

0

@Joe_Pesci Hee dobre

1

@MesQueUnClub_87 Dokładnie mam takie same odczucia ze spowiedzią. Przecież Bóg i tak zna moje grzechy.

0

@Death_voice A to żeby być katolikiem to trzeba do kościoła chodzić? Przecież nie.

0

@JimMorrisonFCB Tak, coś w tam stylu

0

Takie pytanko, czy chodzicie do spowiedzi? Ja od paru lat nie chodzę bo nie widzę w tym sensu żeby się dla jakiegoś gościa zwierzać, a tym bardziej po tych brudach które wychodzą na wierzch.Oczywiście jestem wierzący i modlę się.Nawet do kościoła rzadko chodzę bo nie czuję potrzeby,ale to nie znaczy że nie jestem wierzący.Jakoś bardzo straciłem zaufanie do kościoła.

0

Najlepsze jest to że wczoraj przed meczem niektórzy tutaj pisali jak zagramy z Osasuną w finale.Apeluję o wstrzemięźliwość przed następnymi meczami bo na 1-0 długo się nie da pograć.Jeżeli chodzi o Lewego to już nie oczekujcie od niego że będzie goleadorem.On tu nie pasuje do naszego systemu, już to kiedyś pisałem wiele razy.Przecież to widać gołym okiem.

4

@bartas97 Nie, tylko w telewizji Ludowej.

0

No jak myślicie, czy Leo wybierze Barcę czy kosmiczne petrodolary oferowane od arabów? Jak wybierze $ to już macie odpowiedź gdzie ma ten klub.

0

@Mroziu A sorki wypadło mi z głowy. To chyba z przyzwyczajenia do CN

0

@Mroziu Powiem szczerze że nie wierzę w jego powrót i oby tak pozostało z czysto sportowego punktu widzenia oczywiście.Dla mnie jest najlepszy to jasne ale no kurdę, boję się konsekwencji po zakończeniu kariery, jaką znowu pustkę zostawi w klubie.Ale co się będzie działo na Camp Nou jak wyjdzie w pierwszym składzie to ja nie mam pytań.Na samą myśl łezka się kręci.

0

@Fabik87 Na pewno serce się raduje, ale czy to dobry ruch? Marketingowy i sportowy owszem ale on już przyszłością nie jest i powinniśmy budować klub już bez Messiego.Bo znowu będzie miał kluczową rolę w drużynie. Lewy już nr jeden nie będzie ale spełni swoje marzenie grając u boku GOAT

2

@Criss18Barca On zrobił wszystko żeby zostać? Nie wydaje mi się. Dutki panie kolego dutki się nie zgadzały.Nie wierzę w przywiązanie do klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?