La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1648 Culés

1

Poniższy wpis @tomek8756 tam mnie zaintrygował, odnośnie czarnka.
Czy jest tu ktoś, kto pracuje jakkolwiek w oświacie i może się wypowiedzieć na jego temat? Tak powiedzmy "od środka", jeśli chodzi oświatę. Czy dobrze jest za czarnka czy niekoniecznie?

19

@escarabajo był tu kiedyś taki jeden nauczyciel xd

0

@Lola120 był pamiętam, a może i wciąż jest:)

3

@escarabajo Jestem studentem pedagogiki przedszkolnej, i nie znam żadnego wykładowcy, który by na niego nie pluł. Człowiek w końcu doprowadzi oświatę do ruiny, sprawi, że nikt nie będzie już chciał być nauczycielem.

3

@escarabajo Ale to przecież nie trzeba pracować w oświacie czy być nauczycielem żeby o tym panu wyrobić sobie zdanie.Tym bardziej że on pcha cały wózek afer.

0

@DonCarletto grubo
@Cygan BRC jestem antypis, więc nie jestem obiektywny:) Chciałem zaczerpnąć opinii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?