Cygan BRC
Dołączył/a: luty 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid Lepiej by było żeby ta pani zajęła się czymś na czym zapewne się lepiej zna czyli prostowaniem ogóra.Bo z wiedzy o piłce nawet dla zabawy to wnioskuję że jej IQ jest na minusie. Dziękuję
4
@LM10GOAT Ja to bym tutaj już niektórych to nazwał wyznawcami Messiego. Bo jak czytam niektóre komentarze tutaj związane z tą karuzelą o nim to aż ręce opadają.I nawet twierdzę że oni stawiają go ponad klub,co jest delikatnie mówiąc chore.
3
@Rewolucja123 Panikujesz tak jak by mieli ci z kielni pociągnąć.Człowieku wyluzuj, bez przesady.
0
@Borneo Już teraz to raczej Dyktator(anta) :)
1
@Borneo Akurat szlifów i praktyki nabrał u innego doktoranta, na Nowogrodzkiej 86.A tamten wykładowca co powie to dla niego jest święte.Dla mnie ten duda to nr1 ale od końca.
1
@cris2706 I nawet się nie dziwię jeżeli w tym finale będzie więcej dramaturgi i będzie ciekawszy niż w LM. Ja też jakoś wyjątkowo czekam na tą potyczkę.
5
@Borneo Podpisuję się pod tym obiema rękoma. Pod TK z nimi wszystkim, czarnki, kaczory, sasiny i pinokia do rozliczenia
1
@Survier O patrzę zadeklarowany pisior.Jak w takim tempie ci złodzieje będą nas okradać i robić interesy jak z Lotosem to się możesz zdziwić ze swoim twierdzeniem.A i zdejmij te różowe okulary to może więcej zobaczysz.
0
@Nazio87 O ty farciarzu to i kawka pewnie wyjątkowo smakuje?
1
@HighestInTheRoom Ja mam podobne podejście i nawet tym niżej co skomentowali nie odpisuję bo szkoda czasu.
0
@Firestone Niech już ten temat tego Messiego w końcu upadnie, bo to zakrawa na paranoję wokół niego. Ludzie skupmy się na budowaniu klubu bez niego, on już jest przeszłością a nie odwrotnie. Ja rozumiem że 80% na tym forum to funboye Messiego.Ale dajcie już sobie spokój z nim.Ja jestem przeciwny aby do nas wrócił z wielu powodów dla dobra Barcy, ale niewielu jest tutaj co mają te same zdanie co ja.
0
Zakładam że nikt w pełni rozumu na pis nie będzie głosował, a ci co to zrobią to już nie będą wyborcami tylko wyznawcami.Inaczej tego nie można wytłumaczyć.
6
@Kinginiesta Powiem Tobie że mam podobne odczucia a najbardziej mnie dziwi jak jeszcze można im ufać i na nich głosować. Ale większość ich elektoratu to ci święci emeryci którym najważniejsza jast 14,15,16,20tka i beneficiary po 800+. I to jest ich fałszywy elektorat
5
@kamyk_23 Konstytucja jest ponad Prezydentem i kimkolwiek w tym państwie. A jeżeli Prezydent w tym kraju chociaż raz ją złamie to jest zwykłym śmieciem a on to zrobił parę razy. Więc już wiecie kim dla mnie jest ten co siedzi w tym swoim pałacyku? Konstytucja to Świętość
0
Ta reklama toyoty na tvn24 to już bije wszelkie rekordy w częstotliwości wyświetleń.Ja rozumiem że coś się reklamuje, ale średnio 3 razy przez ok 2 tygodnie to samo w przerwie 5 minutowej to na wymioty zbiera naprawdę.
2
@Survier Xavi po prostu zabezpiecza się przed przyszłym sezonem, bo wie że na podwórku europejskim nie mamy czego szukać to będzie można ewentualne baty zwalić na brak genialnego Busiego i mistrza lewej flanki Jordiego.Już wiesz o co mu chodzi?
2
@MesQueUnClub_87 Taa uważaj że mają jaja.Z głosowania wrócą,pozamykają się w chatach i będą czekać z tvp na wyniki.
0
@kasha Aha a Leo za 500mln też pewnie nie. Teraz pasja to może 20% a 80% za kasą.Rodzinę zwykły Kowalski wykarmi to kopacz tym bardziej.
3
@Lukiss Ta dyscyplina staje się absurdem.Miliarderzy zniszczyli już piłkę, bo teraz większość młodych gra bo tam jest kasa a pasji już nie ma.
7
@Macio93 Ja to nie mam żadnych wątpliwości że już wybrał al halal. On zawsze był pazerny na kasę tak jak te nejmary i embapy. Ale mając tyle że pokolenia nie przejedzą i chcieć więcej? Chore
0
@kuz No czytaj że zrozumieniem:) ;)
0
@kuz Spoko, nie należę na pewno.
0
@hayek No to gratuluję myślenia.Bo mi pis wcale nie przeszkadzał przez pierwsze 3-4 lata rządzenia, ale jak widzę od jakiegoś dłuższego czasu co oni wyprawiają w sejmie z przegłosowaniem ustawy, wyprowadzanie grubych milionów, i to w czym są świetni czyli obracanie kota ogonem. To ja takiego rządu nie chcę.
0
@kuz OK piszesz o nich, bo to tak jakoś również można odebrać jako wyzywanie mnie. Ale ok spoko pozdro
0
@kuz Możesz być pewny że nie jestem tak naiwny jak pewnie połowa tego narodu i wyłapuję praktycznie wszystkie pisowskie brudne gierki.Oby jakimś cudem zostali odsunięci od rządzenia już obojętne mi jest przez kogo. Oby nie przez lewaków tylko.
0
@kuz Tee, to ty mnie pierwszy od kretynów wyzwałeś a teraz mówisz że to ja ciebie obraziłem.No istne pisowskie obrócenie kota ogonem.
5
@Przemek2323 Nie rozumiem wyborców i zwolenników pisowskiego złodziejskiego państwa, którzy ich popierają i będą oddawać głos na nich.Ja nie mówię o popieraniu tuska bo go już poznaliśmy za jego rządów.Ale dać szansę innym partiom.To tak jakby pochwalić złodzieja co ci dopiero chatę opierdolił.
1
@fart Oczywiście masz rację z dyktaturą bo to co robi obecnie władza, jest absolutnie zprzeczne z demokracją.Pis chcę kontrolować i narzucać jak mamy żyć i myśleć.
0
@kuz Kretynem to ty jesteś bo obrażasz mnie nie wiedząc że ja oczywiście zdaję sobie sprawę z braku wiedzy emerytów ale już pomijam to.Więc daj sobie na wstrzymanie z wyzywaniem kogoś kogo nie znasz.
8
@fart Bo mochery to patrzą tylko swojej dupy aby była 14,15,16,20,50tka.A beneficiary matki polki lecą na 800+ a to że duda bezczelnie łamie konstytucję o powołaniu komisji z dupy, to tego nikt nie widzi.Pis kradnie na naszych oczach i się śmieje. Kurwa! dokąd ten kraj zmierza?